Nordikiada 2022 - Pyszny Ser i Kropka.
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ŻEBROWSKA Maria Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
2 Wójcik Marzanna Puławy 10 km opłacono
3 Wysocka Magdalena Skórzec 10 km NoWi Siedlce opłacono
4 Grabowska Małgorzata Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
5 Klimkowicz-Niedziółka Dorota PUŁAWY 10 km Czar BezMiaru opłacono
6 Pyszczak Joanna Puławy 10 km opłacono
7 Przestrzelska Iwona Wólka Leśna 10 km opłacono
8 Misztal Małgorzata KRASNOBROD 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
9 Spocińska Hanna Borki 10 km opłacono
10 Grodzka Ewa Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
11 Basaraba Renata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
12 Zając Elżbieta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
13 Kocyła-Grabowska Anna Radzyń Podlaski 10 km opłacono
14 Grzeszuk Monika Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
15 Olszańska Krystyna Biała Podlaska 10 km opłacono
16 Chudzik Ewa Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
17 OLENDER IWONA LUBLIN 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
18 Malec Grażyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
19 Kaszubska Barbara Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
20 Hamułko Jadwiga Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
21 Wolska Karolina Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
22 Chechelska-Kowalczyk Justyna Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
23 Ostrowska Małgorzata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
24 Lasota Katarzyna Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
25 Mierzejewski Pascal Lublin 10 km opłacono
26 Zapałowska Jolanta Siedlce 10 km Slow Jogging Siedlce opłacono
27 Gaca Paweł Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
28 Bogucka Jolanta Kąkolewnica 10 km opłacono
29 Miłosz Katarzyna Kąkolewnica 10 km opłacono
30 Chmielewska Małgorzata Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
31 Okniński Krzysztof SIEDLCE 10 km ChodzęBoLubię Siedlce opłacono
32 Szymczyk Magdalena Siedlce 10 km ChodzęBoLubię Siedlce opłacono
33 Żurowska Małgorzata Lublin 10 km opłacono
34 Żurowski Jacek Lublin 10 km opłacono
35 Mielniczek Dorota Zwierzyniec 10 km Zwierzyniec opłacono
36 Goleniewicz Magdalena Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
37 Mierzejewska Ewelina Mierzejewska DĘBLIN 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
38 Kutnik Patrycja Miedzyrzec Podlaski 10 km opłacono
39 Chamera Beata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
40 Piętka Krzysztof Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
41 Cybulska Ewa Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
42 Biniaś Pastusiak Anna Nasutów 10 km opłacono
43 Zielińska Elżbieta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
44 Janik-Tymińska Elżbieta Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
45 Hiller Jerzy Lublin 10 km LGT opłacono
46 Zdańkowski Sylwester Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
47 Więckowska Dorota Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
48 Dorosz Agnieszka Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
49 Prokopowicz Magdalena Radzyń Podlaski 10 km opłacono
50 Książek Danuta Staras Wieś 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
51 Żaczek Teresa Ryki 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
52 Grzegorzewska Aneta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
53 Bany Marta Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
54 Prokopowicz Małgorzata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
55 Borkowski Leszek Grabianów 10 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
56 Pomarańska Małgorzata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
57 Lisica Danuta DĘBLIN 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
58 Pawelec Danuta Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
59 Pawelec Tomasz Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
60 Mazur Barbara Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
61 Bergiel Agnieszka Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
62 Kołazińska-Bieleń Magdalena Kraśnik 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
63 Bieleń Paweł Kraśnik 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
64 Samsoniuk Edyta Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
65 Olszak Anika Olszak Lublin 10 km
66 Świć Joanna Borki 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
67 Świrszcz Tomasz Świdnik 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
68 Ochal Grażyna Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
69 Czerska Aneta Ryki 10 km Grupa nordikowo rowerowa Ryki opłacono
70 Osak Beata RADZYŃ PODLASKI 10 km Chodzę z Sercem opłacono
71 Romaszko Lidia Lublin 10 km opłacono
72 Birska Bozena Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
73 Grabczak Monika SIEDLCE 10 km opłacono
74 Solecka Anna Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
75 KAWA SŁAWOMIR RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
76 Sobczak Józef Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
77 Ufniarz Marzena Annopol 10 km Chodzimy z SZANSĄ opłacono
78 Wojciechowski Paweł Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
79 Różycka Beata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
80 Próchnicka Marianna Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
81 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
82 Jacniacka Krystyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
83 Kałaska Marta Garwolin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
84 Hryciuk Waldemar Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska
85 Miłek Maryla Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
86 Krawczyk Elżbieta Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
87 SZLACHCIC MONIKA RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
88 WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
89 Świderska Kamila Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
90 Świderski Wojciech Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
91 Ulasiewicz Barbara Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
92 Babik CEZARY Dęblin 10 km Nordic Walkers opłacono
93 Babik Justyna Dęblin 10 km Nordic Walkers opłacono


Wyświetleń: 4272

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ