Kazimierz Dolny - Najście na Zamek Rajd Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krzyżanowski Łukasz Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
2 Krzyżanowska Justyna Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
3 Bzymek-Polańska Liliana Zaklików 5 km opłacono
4 Bzymek-Polańska Joanna Zaklików 5 km opłacono
5 ŻEBROWSKA Maria Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
6 Siedliska-Pachla Irmina Sadłowice 10 km opłacono
7 Wójcik Angelika Dęblin 10 km opłacono
8 Adamczyk Agata Garbów 10 km opłacono
9 Wójcik Marzanna Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
10 Żelazna Beata Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
11 Augustynowicz Nina Kurów 5 km Kur-Team opłacono
12 Augustynowicz Anna Kurów 5 km Kur-Team opłacono
13 Skierka Dariusz Warszawa 10 km opłacono
14 Zapalska Elzbieta Warszawa 10 km opłacono
15 Osińska Anna Radom 10 km
16 Stachera Emilia Stachera Lublin 5 km Czar Bezmiaru
17 Arazna Barbara Puławy 10 km
18 Kaszubska Barbara Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
19 Stefanek Agnieszka Dęblin 10 km opłacono
20 ARCISZEWSKI ŁUKASZ KOZUBSZCZYZNA 207K 10 km opłacono
21 Arciszewska Magdalena Kozubszczyzna 10 km opłacono
22 hernas-sztrąf aneta Lublin 5 km opłacono
23 Bieleń Paweł Kraśnik 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
24 Mierzejewski Pascal Lublin 10 km opłacono
25 Żurowski Jacek Lublin 10 km opłacono
26 Żurowska Małgorzata Lublin 10 km opłacono
27 Mierzejewska Halina Lublin 5 km opłacono
28 JĘDRYCH EMILIA RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
29 JĘDRYCH ANTONI RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
30 RODAK TADEUSZ RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
31 RODAK FLORIANNA RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
32 Chamera Beata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
33 Tomczak Beata Tomczak Puławy 5 km Czar Bezmiaru opłacono
34 Kosiorek Anna Ryki 5 km opłacono
35 Tomczyk Andrzej Tarnobrzeg 10 km TG Sokół Zakopane
36 Predko Grażyna Tarnobrzeg 10 km
37 Trochimiak Katarzyna Lublin 10 km opłacono
38 Wojciechowski Paweł Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
39 Gułowska Malgorzata Bełżyce 10 km WłóczyKIJKI opłacono
40 Wrzos Luiza Lublin 10 km opłacono
41 Żaczek Teresa Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
42 Szczypińska Iwona Lubartów 10 km opłacono
43 Woźniak Barbara Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
44 Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech Annopol 10 km Chodzimy z SZANSĄ opłacono
45 Rudziejewska-Rudziewicz Magdalena Annopol 10 km Chodzimy z SZANSĄ opłacono
46 Machajek Krzysztof Polkowice 5 km Stowarzyszenie Transplantacji Serca opłacono
47 Grzegorz Piwko Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
48 Piwko Agnieszka Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
49 Cięciara Alicja Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
50 Legwant Joanna Lublin 5 km opłacono
51 Żuk Karolina Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
52 Podlasianka Marusia Dęblin 10 km Nordic Walkers Deblin opłacono
53 Orzechowska Dominika Gołąb 10 km opłacono
54 Tarkowska Magdalena Kurów 5 km Kur-Team opłacono
55 Bojarszczuk Jolanta Puławy 10 km
56 Górnik Joanna Krasnobród 10 km opłacono
57 GÓRNIK KRZYSZTOF Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
58 Bartoszek Dariusz Lublin 10 km opłacono
59 Bartoszek Bozena Lublin 10 km opłacono
60 KACZANOWSKA ALICJA RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
61 KACZANOWSKA HALINA RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
62 Zając Danuta Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
63 Ulasiewicz Jerzy Biała Podlaska 5 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
64 Ułasiewicz Barbara Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
65 Abramek Monika Chrząchówek 5 km
66 Charkiewicz Jan Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
67 Grzanka ANNA Motycz 10 km opłacono
68 STANEK PAWEŁ PUŁAWY 10 km opłacono
69 Bieńkowska Lucyna KOZIENICE 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
70 Świerczyńska Jolanta KOZIENICE 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
71 Birska Bozena Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
72 Pomarańska Małgorzata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
73 Krogulec Beata Krogulec Stężyca 10 km opłacono
74 Kurenda Danuta Radzyń Podlaski 5 km opłacono
75 Budzyńska Elżbieta Osmolice Pierwsze 10 km WłóczyKIJKI opłacono
76 Klimkowicz-Niedziółka Dorota PUŁAWY 10 km Czar Bezmiaru opłacono
77 Grzempowski Czesław Gniezno 10 km
78 Małysz Magdalena Suwałki 10 km opłacono
79 Niezabitowska Renata Lublin 5 km Kur-Team opłacono
80 Skobodzińska Grażyna Zwoleń 5 km opłacono
81 Pawłowska Anna Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
82 Turowska Wiesława Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
83 Seń Janina Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
84 Chudzik Ewa Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
85 Gębala Jan Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
86 Matlakowska Beata Puławy 10 km
87 Stasiak Agnieszka Kurów 5 km Kur-Team opłacono
88 Mucha Wioletta Lublin 10 km WłóczyKIJKI opłacono
89 Uliczna Iwona Świdnik 10 km opłacono
90 Błażejewska Tamara Błażejewska Lublin 10 km opłacono
91 Pasierkiewicz Justyna Bełżyce 10 km WłóczyKIJKI opłacono
92 Bylak Aleksandra Suwałki 10 km opłacono
93 Pruś Justyna Borkowizna 5 km WłóczyKIJKI opłacono
94 Hamułko Jadwiga Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
95 Suchodół Marek Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
96 Suchodół Lidia Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
97 Kwaśny Tomasz Borki 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
98 Kwaśna Małgorzata Borki 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
99 Gędek Joanna Janowiec 5 km Nordicowy Janowiec opłacono
100 Dybalska Teresa Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono


Wyświetleń: 3316

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ