Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jadczak Adrian | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS Zorza Gdynia | ||
2 | Antos Damian | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | SP nr 8 Gdańsk | ||
3 | Antos Kornelia | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | SP nr 8 Gdańsk | ||
4 | Littwin Albert | Kłosowo | Biegi Młodzieżowe | OSP Kłosowo | ||
5 | Littwin Robert | Kłosowo | Biegi Młodzieżowe | SP Czeczewo | ||
6 | Kosecka Monika | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 42 Gdynia | ||
7 | Chwojnicki Oskar | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP29 Gdynia | ||
8 | Górecka Emilia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 42 Gdynia | ||
9 | Petrykowski Maksymilian | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 29 | ||
10 | Buural Amar | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 7 | ||
11 | Buural Tamir | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podst. Nr 21 | ||
12 | Krompiewska Nina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole 46 | ||
13 | Krompiewska Krystyna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP16 Gdynia | ||
14 | Żembrowska Antonina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP29 Gdynia | ||
15 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 40 | ||
16 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | GDAŃSK | Biegi Młodzieżowe | Elite Team | ||
17 | Antoniewicz-Bartczak Dominik | GDAŃSK | Biegi Młodzieżowe | Elite Team | ||
18 | Kucharski Tadeusz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 40 Gdynia | ||
19 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 40 Gdynia | ||
20 | Kucharska Tosia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 40 Gdynia | ||
21 | Hellich Kajetan | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
22 | Hellich Kacper | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
23 | Bączkowski Oskar | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
24 | Bączkowski Filip | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
25 | Górski Maciej | Wejherowo | Biegi Młodzieżowe | |||
26 | Górska Małgorzata | Wejherowo | Biegi Młodzieżowe | Szkoła podstawowa nr 6 w Wejherowie | ||
27 | Ickowska Hanna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
28 | Ickowska Agata | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
29 | Ickowski Tomasz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
30 | Mejer Błażej | Rumia | Biegi Młodzieżowe | SP 31 Gdynia | ||
31 | Słomczewska Natalia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 5 | ||
32 | Zajączkowska Emilka | Rumia | Biegi Młodzieżowe | Ekologiczna Szkoła Społeczna | ||
33 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 57 gda | ||
34 | Pelczar Weronika | Gdansk | Biegi Młodzieżowe | szkola podstawowa nr 24 gda | ||
35 | Kołodziej Julia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
36 | Kołodziej Klaudia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
37 | Falkowska Emilia | Straszyn | Biegi Młodzieżowe | |||
38 | kaczmarek Natalia | Gdansk | Biegi Młodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
39 | Sitowski Kacper | Pruszcz.gd | Biegi Młodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
40 | LANG Weronika | Gdansk | Biegi Młodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
41 | LANG Oliwia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
42 | Rynkiewicz Lena | Bojano | Biegi Młodzieżowe | |||
43 | Rynkiewicz Róża | Bojano | Biegi Młodzieżowe | |||
44 | Gigowska Eliza | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole 49 Gdynia | ||
45 | Gigowska Ewelina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 43 | ||
46 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | BigYellowFoot Adventure Team | ||
47 | Nojman Szymon | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | BigYellowFoot Adventure Team | ||
48 | Prasek Lea | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
49 | Marat Agnieszka | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 31 Gdynia | ||
50 | Marat Grzegorz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | UKS Cisowa SP 31 Gdynia | ||
51 | Kozel Adam | Sopot | Biegi Młodzieżowe | |||
52 | Kozel Mikołaj | Sopot | Biegi Młodzieżowe | |||
53 | Zakrzewski Wojciech | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP nr 34 w Gdyni | ||
54 | Zakrzewska Karolina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP nr 34 w Gdyni | ||
55 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP nr 12 w Gdyni | ||
56 | KRZAK JERZY | GDAŃSK | Biegi Młodzieżowe | TKKF ROZSTAJE | ||
57 | Krzyżkowiak Jakub | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 31 Gdynia | ||
58 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Zaczyn | ||
59 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole 35 | ||
60 | Zdybel Adam | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Zespół Szkół nr 14 w Gdyni | ||
61 | Zdybel Zofia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS ZORZA, Zespół Szkół nr 14 w Gdyni | ||
62 | Paschke Marysia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | ShipCup | ||
63 | BOBROWSKI DOMINIK | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | SZK.PODST.35 | ||
64 | Teska Martyna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
65 | Teska Patrycja | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SGA GDYNIA/Sz.P. 34 | ||
66 | ENGLERT Szymon | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 29 | ||
67 | Weremjewicz Zosia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 16 GDYNIA | ||
68 | Duszyński Oskar | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
69 | Majewska Alicja | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 8 Gdynia | ||
70 | Majewski Tomasz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 8 Gdynia | ||
71 | Witoszyńska Julia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | KFA Pomerania Gdańsk | ||
72 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Biegi Młodzieżowe | PESS w Rumi | ||
73 | Trzebiatowski Marcel | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
74 | Truszkowska Amelia | Rumia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole "Rezydencja Malucha" | ||
75 | Sikora Patrycja | gdynia | Biegi Młodzieżowe | Lks Zorza Gdynia | ||
76 | Sikora Dawid | gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP31 Gdynia | ||
77 | Solarczyk Amelia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Sp 16 Gdynia | ||
78 | Solarczyk Kacper | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Sp 16 Gdynia | ||
79 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | Biegi Młodzieżowe | PRZEDSZKOLE SORBONKA | ||
80 | Gleń Wojtek | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | przedszkole nr 11 pod kasztanami Gdynia | ||
81 | Gleń Gabrysia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 33 Gdynia | ||
82 | Liedtke Aleksander | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole PS 50 Gdynia | ||
83 | Liedtke Natalia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole PS 50 Gdynia | ||
84 | Dragan Blanka | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
85 | Frątczak Amanda | Rumia | Biegi Młodzieżowe | LKS ZORZA GDYNIA | ||
86 | Buda Łukasz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS Zorza Gdynia | ||
87 | Kubanek Hanna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
88 | Złoch Aleksander | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
89 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | |||
90 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | |||
91 | Maliszewska Magdalena | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | ZS7 SP12 Gdynia Witomino | ||
92 | Maliszewska Martyna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | ZS7 SP12 Gdynia Witomino | ||
93 | Kowalska Klaudia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | brak | ||
94 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | PRZEDSZKOLE NR.54 GDYNIA | ||
95 | Tatrocka Julia | Pogórze | Biegi Młodzieżowe | |||
96 | Daniluk Filip | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP6 Gdynia | ||
97 | Daniluk Maja | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców w Gdyni | ||
98 | Wanta Piotr | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | WANTA Team | ||
99 | Łucka Kinga | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | PG11Gdynia | ||
100 | Kosiorowska Aleksandra | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 54 |
Wyświetleń: 8453