Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHODZĘ Z SERcEM | |||||||||
1 | Kwaśny Tomasz | Borki | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
CHODZĘ z SERCEM | |||||||||
2 | Adamska Anita | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERCEM | opłacono | ||||
CHODZĘ z SERcEM | |||||||||
3 | Kwaśna Małgorzata | Borki | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
4 | Prokopowicz Magdalena | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
5 | Gadzała Elżbieta | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
6 | Korzeniowska Aldona | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
7 | Lecyk Mieczysław | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
8 | Lecyk Jadwiga | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
CHODZĘ z SERcEM | |||||||||
9 | Obrębska Violetta | Zabiele | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
10 | Pastuszka Agnieszka | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
11 | Marciniuk Katarzyna | Białka 74 | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
12 | Michaluk E | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
13 | Cybul Ewa | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
14 | Świć Joanna | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
15 | Bojarczuk Elżbieta | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
16 | Różycka Beata | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
17 | Mazur Barbara | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
18 | Popek Małgorzata | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
19 | Prokopowicz Małgorzata | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
20 | Próchnicka Marianna | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
21 | Książek Danuta | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
22 | Pietras Urszula | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
23 | Klewek Irena | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
CUS ŚWIDNIK | |||||||||
24 | Szczepanowska Magda | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
25 | Szewc Ewa | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
26 | Madejska Regina | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
27 | Cieślak Anna | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
28 | Hawrysz Ewa | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
29 | Adamczyk Beata | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
30 | Amrozy Katarzyna | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
31 | Portka Beata | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
32 | Żyszkiewicz Beata | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
33 | Łukawska Małgorzata | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
34 | Gajos Iwona | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
35 | Gajos Marcin | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
36 | Gajos Jan | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
37 | Gajos Elżbieta | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
38 | Guminiak Bożena | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
39 | Grzegorczyk Krzysztof | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
40 | Grzegorczyk Janina | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
41 | Sokołowski Józef | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
42 | Tynecka Alicja | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
43 | Krupiński Waldemar | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
44 | Krupińska Wanda | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
45 | Łukasiewicz Elżbieta | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
CUS ŚWIDNIK | |||||||||
46 | Gargała Elżbieta | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
47 | Rosiak Jan | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
48 | Kowalczyk Bogusława | Świdnik | 5 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
49 | Kielar Magdalena | Świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | opłacono | ||||
Chodzimy z SZANSĄ | |||||||||
50 | Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
51 | Rudziejewska Magdalena | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
52 | Ufniarz Gabriela | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
53 | Ufniarz Marzena | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
Chodzę z Sercem | |||||||||
54 | Mańko Jadwiga | RADZYŃ PODLASKI | 5 km | Chodzę z Sercem | opłacono | ||||
Czar BezMiaru | |||||||||
55 | Iłowiecka Magdalena | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
56 | Klimkowicz-Niedziółka Dorota | PUŁAWY | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
57 | Goleniewicz Magdalena | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
58 | Chmielewska Małgorzata | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
59 | Lasota Katarzyna | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
60 | Solecka Anna | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
61 | Osetkowski Zbigniew | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
62 | Osetkowska Anna | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
63 | Tomczak Beata Tomczak | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
64 | Wójcik Marzanna | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
65 | Szeląg Anna | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
66 | Wojciechowski Paweł | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
67 | Miłek Maryla | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
68 | Krawczyk Elżbieta | Puławy | 5 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
Czar BezMiaru | |||||||||
69 | Pawłowska Elżbieta Pawłowska | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||||||
70 | Kołazińska Magdalena | Kraśnik | 10 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | opłacono | ||||
71 | Bieleń Paweł | Kraśnik | 10 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | opłacono | ||||
Kozienickie Łaziki | |||||||||
72 | Równicka Beata | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
73 | Grabowska Alicja | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
74 | Cichońska Agnieszka | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
75 | Bacho Jolanta | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
76 | Szczęśniak Jolanta | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
77 | Korcz Magda | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
78 | Adamczyk Agnieszka | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
79 | Maciejczyk Jolanta | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
80 | Pawlik Urszula | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
81 | Talaga Urszula | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
82 | Szylińska Wiesława | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
83 | Dziuba Barbara | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
84 | Krajewska Beata | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
85 | Kądrowska Teresa | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
86 | Roest Marianna | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
87 | Bogdanowicz Iwona | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
88 | Domańska Agnieszka | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
89 | Synowiec Aleksandra | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
90 | Synowiec Jadwiga | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
91 | Szymanowicz Małgorzata | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
92 | Rutkowska Danuta | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
93 | Skobodzińska Grażyna | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
94 | KALBARCZYK REGINA | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | opłacono | ||||
Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów | |||||||||
95 | Kowalska Paulina | Tomaszów | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów | opłacono | ||||
96 | Rybak Piotr | Tomaszów | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów | opłacono | ||||
97 | Rybak Beata | Tomaszów | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów | opłacono | ||||
98 | Wójcik Grzegorz | Tomaszów | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów | opłacono | ||||
99 | Wójcik Agnieszka | Tomaszów | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów | opłacono | ||||
100 | Brzozowski Karol | Tomaszów | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów | opłacono | ||||
101 | Brzozowska Agata | Tomaszów | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | Koło Gospodyń Wiejskich Tomaszów | opłacono | ||||
Kur-Team | |||||||||
102 | Augustynowicz Nina | Kurów | 5 km | Kur-Team | opłacono | ||||
103 | Augustynowicz Anna | Kurów | 5 km | Kur-Team | opłacono | ||||
LGT | |||||||||
104 | Hiller Jerzy | Lublin | 5 km | LGT | opłacono | ||||
Lubelski Bank Spółdzielczy | |||||||||
105 | Guzek Małgorzata | Puławy | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | Lubelski Bank Spółdzielczy | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
106 | Piętka Krzysztof | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
107 | Pomarańska Małgorzata | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
108 | OLENDER IWONA | LUBLIN | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
109 | Malec Grażyna | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
110 | Chamera Beata | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
111 | Świrszcz Tomasz | Świdnik | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
112 | Sobczak Józef | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
113 | Kałaska Marta | Garwolin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
114 | Jacniacka Krystyna | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
115 | Birska Bozena | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Nordic Walkers Dęblin | |||||||||
116 | Sikora Bozena | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
117 | ŻEBROWSKA Maria | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
118 | Wojdat Magdalena | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
119 | Celejewska Agnieszka | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
120 | Pieńkosz Aneta | Ryki | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
121 | Noworolnik Jan | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
122 | Świtaj Joanna | Brzeziny | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
123 | Czechowska Elżbieta Czechowska | Stara Rokitnia | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
124 | Krzyżanowska Beata | Bobrowniki | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
125 | Krzyżanowski Krzysztof | Bobrowniki | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
126 | Świderska Zuzanna | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
127 | Mierzejewska Ewelina Mierzejewska | DĘBLIN | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
128 | Lisica Danuta | DĘBLIN | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
129 | BABIK CEZARY | DĘBLIN | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
130 | Babik Justyna | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
131 | Grabowska Małgorzata | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
132 | Ochal Grażyna | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
133 | BANY Marta | Zajezierze | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
134 | Warowna Agata | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
135 | Świderska Kamila | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
136 | Świderski Wojciech | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
Nordic Walking Team Krasnobród | |||||||||
137 | Górnik Joanna | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono | ||||
138 | GÓRNIK KRZYSZTOF | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono | ||||
139 | Pawelec Danuta | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono | ||||
140 | Pawelec Tomasz | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono | ||||
Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
141 | JĘDRYCH ANTONI | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
142 | ZAJĄC HELENA | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
143 | RODAK TADEUSZ | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
144 | RODAK FLORIANNA | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
145 | Czerska Nadia | Ryki | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | |||||
146 | Czerska Aneta | Ryki | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
147 | Kosiorek Anna | Ryki | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
148 | MAJAK MIROSŁAW | Otwock | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
149 | MADEJ MONIKA | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
150 | Żaczek Teresa | Ryki | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
151 | BLIŹNIAK HELENA | Ryki | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
152 | Patro Adam | Ryki | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
153 | KAWA SŁAWOMIR | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
154 | SZLACHCIC MONIKA | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
155 | WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
Nordicowo- rowerowa grupa Ryki | |||||||||
156 | Kosiorek Krzysztof | Ryki | 10 km | Nordicowo- rowerowa grupa Ryki | opłacono | ||||
157 | Duber Krystyna | Ryki | 5 km | Nordicowo- rowerowa grupa Ryki | opłacono | ||||
Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
158 | Żelazna Beata | Ryki | 5 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
Nordicowy Janowiec | |||||||||
159 | Gędek Joanna | Janowiec | 5 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
160 | Dybalska Teresa | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
161 | Bulka Oksana | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
162 | Wolska Karolina | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
163 | Kaszubska Barbara | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
164 | Chechelska-Kowalczyk Justyna | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków | |||||||||
165 | Socha Małgorzata | Puławy | 5 km | Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków | opłacono | ||||
166 | Socha Piotr | Puławy | 5 km | Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków | opłacono | ||||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
167 | Charkiewicz Jan | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
168 | Dorosz Agnieszka | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
169 | Zając Danuta | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
170 | Ułasiewicz Jerzy | Biała Podlaska | 5 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
171 | Ułasiewicz Barbara | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
UTW Puławy | |||||||||
172 | Turowska Wiesława | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
173 | Pawłowska Anna | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
174 | Seń Janina | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
175 | Sysa Wiesława | Góra Puławska | 5 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | UTW Puławy | opłacono | ||||
176 | Stołecka Alicja | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
Urząd Miasta Puławy | |||||||||
177 | Kozik Beata | Puławy | 10 km | Urząd Miasta Puławy | opłacono | ||||
WłóczyKIJKI | |||||||||
178 | Krawczyk Magdalena | Bystrzyca Stara | 10 km | WłóczyKIJKI | opłacono | ||||
179 | Mucha Wioletta | Lublin | 10 km | WłóczyKIJKI | opłacono | ||||
180 | Wójtowicz Joanna | Bełżyce | 10 km | WłóczyKIJKI | opłacono | ||||
181 | Pasierkiewicz Justyna | Bełżyce | 10 km | WłóczyKIJKI | opłacono | ||||
182 | Gułowska Malgorzata | Bełżyce | 10 km | WłóczyKIJKI | opłacono | ||||
183 | Kapica Aneta | Kiełczewice | 10 km | WłóczyKIJKI | opłacono | ||||
184 | Budzyńska Elżbieta | Osmolice Pierwsze | 10 km | WłóczyKIJKI | opłacono | ||||
Zwierzyniec | |||||||||
185 | Mielniczek Dorota | Zwierzyniec | 10 km | Zwierzyniec | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
186 | Socha Krzysztof | Wojciechów | 10 km | opłacono | |||||
187 | Pacewicz Monika | Lublin | 10 km | ||||||
188 | Rybak Anna | Tomaszów | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | opłacono | |||||
189 | Krzyszkowiak Bożena | LUBLIN | 5 km | ||||||
190 | Tkaczyk Ewa | Puławy | 10 km | opłacono | |||||
191 | Arciszewska Magdalena | Kozubszczyzna | 10 km | opłacono | |||||
192 | Torój Barbara | Puławy | 5 km | opłacono | |||||
193 | Arciszewski Łukasz | Kozubszczyzna | 10 km | opłacono | |||||
194 | Siedliska-Pachla Irmina | Sadłowice | 10 km | opłacono | |||||
195 | Wójcik Angelika | Dęblin | 10 km | opłacono | |||||
196 | Oberda Aleksandra | Dęblin | 10 km | opłacono | |||||
197 | Kułagowska Magdalena | Tomaszów | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | opłacono | |||||
198 | Bartoszek Dariusz | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
199 | Bartoszek Bozena | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
200 | STANEK PAWEŁ | WĘCHADŁÓW | 10 km | opłacono | |||||
201 | Grzanka ANNA | Motycz | 10 km | opłacono | |||||
202 | Mierzejewska Halina | Lublin | 5 km | opłacono | |||||
203 | Żurowski Jacek | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
204 | Żurowska Małgorzata | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
205 | Stefanek Agnieszka | Dęblin | 10 km | opłacono | |||||
206 | Rodzoch Tadeusz | Klikawa | 5 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | opłacono | |||||
207 | Rodzoch Renata | Klikawa | 5 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | opłacono | |||||
208 | Buwaj Aleksandra | Krasnik | 10 km | opłacono | |||||
209 | Jałowiecka Justyna | Dęblin | 10 km | opłacono | |||||
210 | Bellet rodolphe | Żyrzyn | 10 km | opłacono | |||||
211 | Kaczanowska Halina | Ryki | 5 km | opłacono | |||||
212 | Orzechowska Dominika | Gołąb | 10 km mieszkaniec gminy WIEJSKIEJ Puławy | opłacono | |||||
213 | hernas-sztrąf aneta | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
214 | Uliczna Iwona | Świdnik | 10 km | opłacono | |||||
215 | Mazurek Danuta | Świdnik | 10 km | opłacono | |||||
216 | Łysiak Monika | Lublin | 5 km | opłacono | |||||
217 | Bojarszczuk Jolanta | Puławy | 10 km | ||||||
218 | TELEON-POLSKA Marlena | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
219 | Romaszko Lidia | Lublin | 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 7643