RAJD ROWEROWY PAMIĘCI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sielicka Agnieszka Braniewo Trasa długa 55km opłacono
2 Żuromska Beata Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
3 Żuromski Dariusz Braniewo Trasa długa 55km Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś opłacono
4 Sosnowska Agnieszka Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
5 Sielicki Tomasz Braniewo Trasa długa 55km opłacono
6 Tomaszewska Agata Lipowina Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
7 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Trasa długa 55km
8 Sosnowski Rafał Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
9 Sosnowski Jacek Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
10 Iwaszkiewicz Teresa Braniewo Trasa krótka 17km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
11 Jakubowska Teresa Braniewo Trasa krótka 17km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
12 Kozioł Agata Frombork Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
13 Wojciechowicz Jolanta Bisztynek Trasa krótka 17km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
14 Kuriata Magda Bisztynek Trasa krótka 17km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
15 Kucharska Marzena Bisztynek Trasa krótka 17km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
16 Szczepanek Teresa Bisztynek Trasa krótka 17km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
17 Roszkowska Teresa Bisztynek Trasa krótka 17km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
18 Wieczorek Ewa Bisztynek Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
19 Pędzich Dominika Bisztynek Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
20 Krysik Barbara Bisztynek Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
21 Wojciechowicz Bożena Bisztynek Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
22 Wojciechowicz Paulina Bisztynek Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
23 Jureko Robert Braniewo Trasa długa 55km opłacono
24 Miszta Aleksandra Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
25 Damps Michał Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
26 Mackiewicz Krystyna Braniewo Trasa krótka 17km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
27 Obolewicz Michał Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
28 Rojewska Aleksandra Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
29 Bukiel Andrzej Braniewo Trasa długa 55km opłacono
30 Goluch Mariusz Górowo Iławeckie Trasa długa 55km opłacono
31 Jaszak Sebastian Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
32 Durkiewicz Wioletta Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
33 Obolewicz Iwona Braniewo Trasa długa 55km BKS Szybki Struś opłacono
34 Wądołowska Agnieszka Braniewo Trasa krótka 17km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
35 Wądołowski Sławomir Braniewo Trasa długa 55km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono


Wyświetleń: 1329

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ