Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 W-MBOT | |||||||||
1 | Samsel Ela | Szczytno | Twarda Sztuka VI | 4 W-MBOT | odwołano | ||||
2 | Filipowicz Anna | Szczytno | Twarda Sztuka VI | 4 W-MBOT | odwołano | ||||
3 | Kacprzycka Paulina | Pajtuny | Twarda Sztuka VI | 4 W-MBOT | odwołano | ||||
4W-MBOT | |||||||||
4 | Sygnowska Katarzyna | Zabiele | Twarda Sztuka VI | 4W-MBOT | odwołano | ||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
5 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Twarda Sztuka - Tata z dzieckiem | Active Family Pasłęk | odwołano | ||||
6 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Twarda Sztuka - Mama z dzieckiem | Active Family Pasłęk | odwołano | ||||
Biegam bo kocham ten stan | |||||||||
7 | Kochańska-Dudek Aneta | szczytno | Twarda Sztuka VI | Biegam bo kocham ten stan | odwołano | ||||
Biskupiec biega | |||||||||
8 | Mickiewicz ADAM | Biskupiec | Twarda Sztuka VI | Biskupiec biega | odwołano | ||||
9 | Duszak Piotr | Biskupiec | Twarda Sztuka VI | Biskupiec biega | odwołano | ||||
10 | Duszak Iwona | Biskupiec | Twarda Sztuka VI | Biskupiec biega | odwołano | ||||
Egger | |||||||||
11 | Roicka Magdalena | Biskupiec | Twarda Sztuka - Mama z dzieckiem | Egger | odwołano | ||||
Jednorożec Robi co Może | |||||||||
12 | Grabowska Zuzanna | Jednorożec | Twarda Sztuka - KIDS | Jednorożec Robi co Może | odwołano | ||||
13 | Grabowska Monika | Jednorożec | Twarda Sztuka VI | Jednorożec Robi co Może | odwołano | ||||
14 | Jabłońska Natalia | Jednorożec | Twarda Sztuka VI | Jednorożec Robi co Może | odwołano | ||||
15 | Frontczak Marek | Jednorożec | Twarda Sztuka VI | Jednorożec Robi co Może | odwołano | ||||
16 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | Twarda Sztuka VI | Jednorożec Robi co Może | odwołano | ||||
17 | Okraska Igor | Szemplino WLK | Twarda Sztuka VI | Jednorożec Robi co Może | odwołano | ||||
18 | Okraska Wiktoria | Szemplino wielkie | Twarda Sztuka VI | Jednorożec Robi co Może | odwołano | ||||
19 | Okraska Justyna | Szemplino WLK | Twarda Sztuka VI | Jednorożec Robi co Może | odwołano | ||||
Kamyk Team | |||||||||
20 | Kamieński Kuba | Mostkowo | Twarda Sztuka - KIDS | Kamyk Team | odwołano | ||||
21 | Kamieński Arek | Mostkowo | Twarda Sztuka VI | Kamyk Team | odwołano | ||||
22 | Kamieńska Iwona | Mostkowo | Twarda Sztuka VI | Kamyk Team | odwołano | ||||
MORSY SZCZYTNO #RESET | |||||||||
23 | Kordek Bogumiła | SZCZYTNO | Twarda Sztuka VI | MORSY SZCZYTNO #RESET | odwołano | ||||
MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||||||
24 | Strzelczyk Ewa | Szczytno | Twarda Sztuka VI | MORSY SZCZYTNO#RESET | odwołano | ||||
25 | Orłowska Katarzyna | Szczytno | Twarda Sztuka VI | MORSY SZCZYTNO#RESET | odwołano | ||||
26 | Rogalski Grzegorz | Szczytno | Twarda Sztuka VI | MORSY SZCZYTNO#RESET | odwołano | ||||
27 | Kordek Jarosław | SZCZYTNO | Twarda Sztuka VI | MORSY SZCZYTNO#RESET | odwołano | ||||
MRO | |||||||||
28 | Maliszewska Kamila | Olsztyn | Twarda Sztuka VI | MRO | odwołano | ||||
29 | Niewolewska Magdalena | Olsztyn | Twarda Sztuka VI | MRO | odwołano | ||||
30 | Giers Krzysztof | Olsztyn | Twarda Sztuka - Tata z dzieckiem | MRO | odwołano | ||||
31 | Niska Aleksandra | OLSZTYN | Twarda Sztuka VI | MRO | odwołano | ||||
32 | Sowiński Tomasz | Olsztyn | Twarda Sztuka - Tata z dzieckiem | MRO | odwołano | ||||
33 | Akinis- Sowińska Beata | Olsztyn | Twarda Sztuka - Mama z dzieckiem | MRO | odwołano | ||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
34 | Chwedoruk Wojciech | Szczytno | Twarda Sztuka VI | Morsy Szczytno #Reset | odwołano | ||||
35 | Baran Iwona | Szczytno | Twarda Sztuka VI | Morsy Szczytno #Reset | odwołano | ||||
36 | Obidzińska Małgorzata | Pasym | Twarda Sztuka VI | Morsy Szczytno #Reset | odwołano | ||||
37 | Lewandowska Elżbieta | Szczytno | Twarda Sztuka VI | Morsy Szczytno #Reset | odwołano | ||||
Morsy z Jeziora Kraksy | |||||||||
38 | Iwańska Sylwia | Biskupiec | Twarda Sztuka VI | Morsy z Jeziora Kraksy | odwołano | ||||
39 | Michalska Małgorzata | Biskupiec | Twarda Sztuka VI | Morsy z Jeziora Kraksy | odwołano | ||||
40 | Białek Justyna | Biskupiec | Twarda Sztuka VI | Morsy z Jeziora Kraksy | odwołano | ||||
41 | Sznar Sylwia | Biskupiec | Twarda Sztuka VI | Morsy z Jeziora Kraksy | odwołano | ||||
42 | Minkiewicz Ela | Biskupiec | Twarda Sztuka VI | Morsy z Jeziora Kraksy | odwołano | ||||
43 | Kuminiarczyk Krystyna | Biskupiec | Twarda Sztuka VI | Morsy z Jeziora Kraksy | odwołano | ||||
44 | Deptuła Asia | Biskupiec | Twarda Sztuka VI | Morsy z Jeziora Kraksy | odwołano | ||||
Nidzica Biega | |||||||||
45 | Koszewski Wojciech | Nidzica | Twarda Sztuka - Tata z dzieckiem | Nidzica Biega | odwołano | ||||
Nie Łam się | |||||||||
46 | Kurek Marzena | Iława | Twarda Sztuka VI | Nie Łam się | odwołano | ||||
47 | Kurek Łukasz | Iława | Twarda Sztuka VI | Nie Łam się | odwołano | ||||
Pozytywni Dobre Miasto | |||||||||
48 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | Twarda Sztuka VI | Pozytywni Dobre Miasto | odwołano | ||||
Romanovski team | |||||||||
49 | Jarmuszewicz Irena | Kętrzyn | Twarda Sztuka VI | Romanovski team | odwołano | ||||
50 | Łuckiewicz Paweł | Kętrzyn | Twarda Sztuka VI | Romanovski team | odwołano | ||||
51 | Kazubek Jan | Kętrzyn | Twarda Sztuka VI | Romanovski team | odwołano | ||||
52 | Dawidziuk Daniel | Kętrzyn | Twarda Sztuka VI | Romanovski team | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Mickiewicz Judyta | Biskupiec | Twarda Sztuka - Mama z dzieckiem | odwołano | |||||
54 | Stacewicz Kamil | Morąg | Twarda Sztuka VI | odwołano | |||||
55 | Jarosławski Jan | Olsztyn | Twarda Sztuka VI | odwołano | |||||
56 | Mroczkowski Piotr | Bieniewo | Twarda Sztuka VI | odwołano | |||||
57 | Bedra Ewa | Olsztyn | Twarda Sztuka VI | odwołano | |||||
58 | Wiśniewska Patrycja | Dobre Miasto | Twarda Sztuka - Mama z dzieckiem | odwołano | |||||
59 | Sowiński Piotr | Szkotowo | Twarda Sztuka VI | odwołano | |||||
60 | Kozakiewicz Anna | Olsztyn | Twarda Sztuka - Mama z dzieckiem | odwołano | |||||
61 | Głodkowska Anna | Jednorożec | Twarda Sztuka VI | odwołano | |||||
62 | Wiktorska Magdalena | Jednorożec | Twarda Sztuka VI | odwołano | |||||
63 | Jankowski Michał | Lidzbark Warmiński | Twarda Sztuka VI | odwołano | |||||
64 | Kiljan Anna | Olsztyn | Twarda Sztuka VI | odwołano | |||||
65 | Podgórska Katarzyna | Ełk | Twarda Sztuka VI | odwołano |
Wyświetleń: 6749