XXIV Biegi uliczne im. Jana Kielasa VI Mistrzostwa Polski Urzędników - V Biegowe Grand Prix Kociewia
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie Polska 10 km opłacono on-line
2 Dywel Bogdan Łąg Polska 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
3 Szumacher Marta Pelplin Polska 10 km opłacono on-line
4 Pawluczuk Tomasz Gdańsk Polska 10 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono on-line
5 Paszkowski Paweł Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
6 Prokopiuk Jarosław Gdynia Polska 10 km SP 16 Gdynia opłacono on-line
7 Sarnowski Marcin Osiek Polska 10 km opłacono on-line
8 Korpas Ewa Pruszcz Gdański Polska 10 km Kundy Portowe
9 Sakrajecki Andrzej Czechowice-Dziedzice Polska 10 km Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach - CEE opłacono on-line
10 Makowski Krzysztof Starogard Gdański Polska 10 km opłacono on-line
11 Grefka Stefan Łąg Polska 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
12 Czechanowska Lucyna Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
13 Czechanowski Piotr Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
14 Drzycimska Małgorzata Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
15 Kuhn Rafał Starogard Gdański Polska 10 km opłacono on-line
16 Lang Paweł Gdańsk Polska 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
17 Szarko Maciej Elbląg Polska 10 km
18 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
19 Dydymski Krzysztof Rumia Polska 10 km Runeda opłacono on-line
20 Dydymska Monika Rumia Polska 10 km Runeda opłacono on-line
21 Świtała Roman Kwidzyn Polska 10 km AMATOR
22 Czech Przemysław Tczew Polska 10 km opłacono on-line
23 Krymski Radosław Toruń Polska 10 km AZS UMK TORUŃ - WIOŚLARZE opłacono on-line
24 Malinowska Karolina Gniew Polska 10 km opłacono on-line
25 Koliński Krzysztof Lipusz Polska 10 km opłacono on-line
26 Gontarzewski Łukasz Lubnia Polska 10 km opłacono on-line
27 Fischer Bożena Skarszewy Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy Klub PSONI
28 Wieczerski Mariusz Skarszewy Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy Klub PSONI
29 Pielecki Andrzej Skarszewy Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy Klub PSONI
30 Łopatniuk Przemysław Starogard Gdański Polska 10 km Klub PSONI
31 Słomiński Roman Bączek Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy Klub PSONI
32 Czaplewska Emilia Czarnocin Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy Klub PSONI
33 Zwara Tomasz Skarszewy Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy Klub PSONI
34 Majkowski Tomasz Skórcz Polska 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
35 Hapke Tomasz Wilkowo Polska 10 km Kwidzyn biega opłacono on-line
36 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Polska 10 km KS Prefbet-Sonarol
37 Wierzejski Sławomir Bytów Polska 10 km niezrzeszony
38 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Polska 10 km opłacono on-line
39 Pęśko Michał Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
40 Sokół Paweł Zduny Polska 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
41 Weiland Emila Unisław Polska 10 km opłacono on-line
42 Czarnecki Sebastian Borkowo Polska 10 km opłacono on-line
43 Litwin Piotr Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
44 Szachta Katarzyna Zelgoszcz Polska 10 km opłacono on-line
45 Kasperek Patryk Starogard Gdański Polska 10 km opłacono on-line
46 LANG Marcin Gdynia Polska 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
47 stasiukiewicz rafal Gdynia Polska 10 km 7 klog opłacono on-line
48 Kościński Patryk Pozezdrze Polska 10 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
49 Stencel Tomasz Pinczyn Polska 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
50 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Polska 10 km Harpagan opłacono on-line
51 Hoffmann Daniel Zblewo Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
52 Gajdus Leon Skórcz Polska 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
53 Damps Kasia Skrzeszewo Polska 10 km
54 Łankowski Andrzej Liniewo Polska 10 km opłacono on-line
55 Pechnikov Ruslan Odesa Ukraina 10 km Stayer Run Odesa opłacono on-line
56 Nawrocki Dariusz Gdańsk Polska 10 km Grupa Biegowa 65
57 Patelczyk Karol Demlin Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy opłacono on-line
58 Patelczyk Sławomir Demlin Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy opłacono on-line
59 Dering Marcin Demlin Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy opłacono on-line
60 Siwczak Mariusz Sobowidz Polska 10 km
61 Loose Dariusz Wda Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
62 Loose Anna Wda Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
63 Urban Monika Przywidz Polska 10 km opłacono on-line
64 Jakubowska Alina Lubichowo Polska 10 km opłacono on-line
65 Wenderska Dominika Grudziądz Polska 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
66 Kaiser Krzysztof Gniew Polska 10 km Kierowcy Ciężarówek opłacono on-line
67 Szamocki Dominik Śliwice Polska 10 km
68 Stępiński Paweł Starogard Gdański Polska 10 km opłacono on-line
69 Klejna Wiesława Zblewo Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
70 Frąckowski Patryk Tuchola Polska 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
71 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska 10 km
72 Kaczmarek Aleksandra Chwaszczyno Polska 10 km CrossElite opłacono on-line
73 Bednarek Michal Tczew Polska 10 km CrossElite opłacono on-line
74 Orlikowski Tadeusz Gdynia Polska 10 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
75 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
76 Ćwikałowski Waldemar Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
77 spręga aurelia starogard gdański Polska 10 km opłacono on-line
78 Retecki Krzysztof Ostromecko Polska 10 km LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono on-line
79 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Polska 10 km opłacono on-line
80 Ruchlewicz Urszula Sztum Polska 10 km
81 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Polska 10 km opłacono on-line
82 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy Morsy Skarszewy opłacono on-line
83 Mrówka Michał GDAŃSK Polska 10 km MAJATEAM opłacono on-line
84 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska 10 km
85 Kryszczuk Piotr Pasłęk Polska 10 km opłacono on-line
86 Steiner Andrzej Pogódki Polska 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy opłacono on-line
87 Piątek Justyna Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
88 Adamowicz Agnieszka Sopot Polska 10 km
89 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
90 Czapiewskie Przemysław Kopytkowo Polska 10 km opłacono on-line
91 Kłos Łukasz Zblewo Polska 10 km opłacono on-line
92 Kłos Szymon Zblewo Polska 10 km opłacono on-line
93 Reimus Maciej Skórcz Polska 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
94 Bielińska Barbara Starogard Gdański Polska 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono on-line
95 JANIK Roman KWIDZYN Polska 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
96 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
97 Zawadzki Kazimierz Błotnia Polska 10 km KL Lechia Gdańsk opłacono on-line
98 Cherek Alicja Cherek Barchnowy Polska 10 km opłacono on-line
99 Grzonka Kamila Bytonia Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
100 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 5765

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ