Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 klog | |||||||||
1 | stasiukiewicz rafal | Gdynia | 10 km | 7 klog | opłacono on-line | ||||
AMATOR | |||||||||
2 | Świtała Roman | Kwidzyn | 10 km | AMATOR | |||||
AZS UMK TORUŃ - WIOŚLARZE | |||||||||
3 | Krymski Radosław | Toruń | 10 km | AZS UMK TORUŃ - WIOŚLARZE | opłacono on-line | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
4 | Kościński Patryk | Pozezdrze | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line | ||||
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
5 | Dywel Bogdan | Łąg | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | ||||
6 | Grefka Stefan | Łąg | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
7 | Majkowski Tomasz | Skórcz | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
8 | Reimus Maciej | Skórcz | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
9 | Sokół Paweł | Zduny | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
BROWAR GDYNIA | |||||||||
10 | schutz tomasz | Gdynia | 10 km | BROWAR GDYNIA | |||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
11 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||||
Biegające Śliwice | |||||||||
12 | Frąckowski Patryk | Tuchola | 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
13 | Czechanowska Lucyna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
14 | Czechanowski Piotr | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
15 | Kaczmarek Aleksandra | Chwaszczyno | 10 km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
16 | Bednarek Michal | Tczew | 10 km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
17 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
18 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | 10 km | Grupa Biegowa 65 | |||||
Harpagan | |||||||||
19 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | 10 km | Harpagan | opłacono on-line | ||||
KL Lechia Gdańsk | |||||||||
20 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | 10 km | KL Lechia Gdańsk | opłacono on-line | ||||
KS Prefbet-Sonarol | |||||||||
21 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | 10 km | KS Prefbet-Sonarol | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
22 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
23 | Hoffmann Daniel | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
24 | Loose Dariusz | Wda | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
25 | Loose Anna | Wda | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
26 | Klejna Wiesława | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
27 | Grzonka Kamila | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
28 | JANIK Roman | KWIDZYN | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
29 | Kaiser Krzysztof | Gniew | 10 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | ||||
Klub PSONI | |||||||||
30 | Fischer Bożena | Skarszewy | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | Klub PSONI | |||||
31 | Wieczerski Mariusz | Skarszewy | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | Klub PSONI | |||||
32 | Pielecki Andrzej | Skarszewy | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | Klub PSONI | |||||
33 | Łopatniuk Przemysław | Starogard Gdański | 10 km | Klub PSONI | |||||
34 | Słomiński Roman | Bączek | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | Klub PSONI | |||||
35 | Czaplewska Emilia | Czarnocin | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | Klub PSONI | |||||
36 | Zwara Tomasz | Skarszewy | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | Klub PSONI | |||||
Kochanki Team | |||||||||
37 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | 10 km | Kochanki Team | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
38 | Lang Paweł | Gdańsk | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
Kundy Portowe | |||||||||
39 | Korpas Ewa | Pruszcz Gdański | 10 km | Kundy Portowe | |||||
Kwidzyn biega | |||||||||
40 | Hapke Tomasz | Wilkowo | 10 km | Kwidzyn biega | opłacono on-line | ||||
LANG TEAM ŻABIANKA | |||||||||
41 | LANG Marcin | Gdynia | 10 km | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line | ||||
LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | |||||||||
42 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | 10 km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono on-line | ||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
43 | Gajdus Leon | Skórcz | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
MAJATEAM | |||||||||
44 | Mrówka Michał | GDAŃSK | 10 km | MAJATEAM | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
45 | Witt Grażyna | Sopot | 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
46 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
Morsy Skarszewy | |||||||||
47 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | Morsy Skarszewy | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
48 | Stencel Tomasz | Pinczyn | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
49 | Dydymski Krzysztof | Rumia | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
50 | Dydymska Monika | Rumia | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
51 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line | ||||
SP 16 Gdynia | |||||||||
52 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | 10 km | SP 16 Gdynia | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
53 | Wenderska Dominika | Grudziądz | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
54 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Stayer Run Odesa | |||||||||
55 | Pechnikov Ruslan | Odesa | 10 km | Stayer Run Odesa | opłacono on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
56 | Kuźma Anna | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | |||||
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach - CEE | |||||||||
57 | Sakrajecki Andrzej | Czechowice-Dziedzice | 10 km | Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach - CEE | opłacono on-line | ||||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
58 | Pawluczuk Tomasz | Gdańsk | 10 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
59 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | 10 km | opłacono on-line | |||||
60 | Szumacher Marta | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
61 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
62 | Sarnowski Marcin | Osiek | 10 km | opłacono on-line | |||||
63 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
64 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
65 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
66 | Szarko Maciej | Elbląg | 10 km | ||||||
67 | Czech Przemysław | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
68 | Malinowska Karolina | Gniew | 10 km | opłacono on-line | |||||
69 | Koliński Krzysztof | Lipusz | 10 km | opłacono on-line | |||||
70 | Gontarzewski Łukasz | Lubnia | 10 km | opłacono on-line | |||||
71 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | 10 km | opłacono on-line | |||||
72 | Pęśko Michał | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
73 | Weiland Emila | Unisław | 10 km | opłacono on-line | |||||
74 | Czarnecki Sebastian | Borkowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
75 | Litwin Piotr | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
76 | Szachta Katarzyna | Zelgoszcz | 10 km | opłacono on-line | |||||
77 | Kasperek Patryk | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
78 | Damps Kasia | Skrzeszewo | 10 km | ||||||
79 | Łankowski Andrzej | Liniewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
80 | Patelczyk Karol | Demlin | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | opłacono on-line | |||||
81 | Patelczyk Sławomir | Demlin | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | opłacono on-line | |||||
82 | Dering Marcin | Demlin | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | opłacono on-line | |||||
83 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | 10 km | ||||||
84 | Urban Monika | Przywidz | 10 km | opłacono on-line | |||||
85 | Jakubowska Alina | Lubichowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
86 | Szamocki Dominik | Śliwice | 10 km | ||||||
87 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
88 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 10 km | ||||||
89 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
90 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
91 | spręga aurelia | starogard gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
92 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
93 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km | ||||||
94 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | 10 km | opłacono on-line | |||||
95 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | 10 km | ||||||
96 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | 10 km | opłacono on-line | |||||
97 | Steiner Andrzej | Pogódki | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | opłacono on-line | |||||
98 | Piątek Justyna | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
99 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | 10 km | ||||||
100 | Czapiewskie Przemysław | Kopytkowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
101 | Kłos Łukasz | Zblewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
102 | Kłos Szymon | Zblewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
103 | Cherek Alicja Cherek | Barchnowy | 10 km | opłacono on-line | |||||
104 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
105 | Urban Sebastian | Junkrowy | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | ||||||
106 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
107 | Sulewska Anna Sulewska | Szczodrowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | opłacono on-line | |||||
108 | Prokopiuk Agnieszka | Bolesławowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | opłacono on-line | |||||
109 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | opłacono on-line | |||||
110 | milkowski mariusz | gdynia | 10 km | ||||||
niezrzeszony | |||||||||
111 | Wierzejski Sławomir | Bytów | 10 km | niezrzeszony |
Wyświetleń: 8845