Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | murawski michał murawski | stare błonowo | 10km | |||
2 | Wasilewski Piotr | Olsztyn | 10km | Santander | ||
3 | WABNIC JAN | GDAŃSK | 10km | opłacono | ||
4 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | 10km | KKB Starogard Gd | opłacono | |
5 | Nikonowicz Adrian | Małe Gacno | 10km | Światowid Małe Gacno | opłacono | |
6 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | Fota-Groblewski MTB team | opłacono | |
7 | Wilma Paweł | Kłodawa | 10km | opłacono | ||
8 | Galiński Tomasz | Rotmanka | 10km | opłacono | ||
9 | Zawadka Mariusz | Pszczółki | 10km | opłacono | ||
10 | Chojnacka Katarzyna | Pszczółki | 10km | opłacono | ||
11 | Michna Michał | Borkowo Łostowickie | 10km | Kujatt Runers Team | opłacono | |
12 | Wesołowski Zbigniew | Skórcz | 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | |
13 | Konarzewska Martyna | Działdowo | 10km | UKS MOSiR Działdowo | opłacono | |
14 | Gabryel Zachariasz | Sumin | 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono | |
15 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | 10km | opłacono | ||
16 | Rząd Krzysztof | Bożepole Wielkie | 10km | opłacono | ||
17 | KUC SZYMON | OWIDZ | 10km | opłacono | ||
18 | KUC JOLANTA | OWIDZ | 10km | opłacono | ||
19 | Mrozek Marcin | Tczew | 10km | opłacono | ||
20 | Hinz Wojciech | Gniew | 10km | opłacono | ||
21 | Dymerski Grzegorz | Starogard Gdański | 10km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono | |
22 | Włodarczak Barbara | Bydgoszcz | 10km | TriSpace | opłacono | |
23 | Gwizdała Natalia | Sumin | 10km | BBL Starogard Gd. | opłacono | |
24 | Włodarczak Witold | Bydgoszcz | 10km | TriSpace | opłacono | |
25 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | 10km | ARCON | opłacono | |
26 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | 10km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | ||
27 | Sperling Arkadiusz | Starogard Gdański | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | Skl Fillipides/ BBL Starogard Gdański | opłacono | |
28 | Brzozowski Piotr | Rokitki | 10km | Biegający Tczew | opłacono | |
29 | Litwiński Robert | Grudziądz | 10km | VegeRunners | opłacono | |
30 | Śliwka Piotr Śliwka | Kraśnik | 10km | Sportevo | opłacono | |
31 | PAPROCKA Ewelina | nowa wieś lęborska | 10km | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska | opłacono | |
32 | ŚWITAŁA ROMAN | KWIDZYN | 10km | IP KWIDZYN | ||
33 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | 10km | |||
34 | Rudnik Tomasz | Pszczółki | 10km | opłacono | ||
35 | Mazur Michał | Demlin | 10km | BBL Starogard Gd | opłacono | |
36 | Oller Grzegorz | Koteże | 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono | |
37 | Zawłocki Daniel | Tczew | 10km | Jasio Team | opłacono | |
38 | Wika Mateusz | Dąbrówka | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | opłacono | ||
39 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | 10km | opłacono | ||
40 | Bielski Adam | Elbląg | 10km | IKS ATAK Elbląg | opłacono | |
41 | Neufeld Sylwia | Starogard Gdanski | 10km | opłacono | ||
42 | Waliński Jarosław | Starogard - Gdański | 10km | opłacono | ||
43 | Ossowski Dariusz | Koteże | 10km | opłacono | ||
44 | Polinceusz adam | Gdańsk | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | opłacono | ||
45 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | opłacono | ||
46 | Wolski Jarosław | Tczew | 10km | Biegający Tczew | opłacono | |
47 | Ostrowski Józef | Tczew | 10km | PAZURTUPAKA | opłacono | |
48 | Landowski Krzysztof | Starogard Gdański | 10km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono | |
49 | Kropidłowski Jacek | Starogard Gdański | 10km | opłacono | ||
50 | Fierka Adam | Zblewo | 10km | Filippides Starogard GD/BBL Starogard | opłacono | |
51 | Chudy Henryk | Sławsko | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | k s Olszewski i synowie | opłacono | |
52 | Musiał Łukasz | Tczew | 10km | PazurTupaka run for Jamaica | opłacono | |
53 | Maluga Bartosz | Wrocław | 10km | maluga.pl | opłacono | |
54 | Biszewski Andrzej Biszewski | Gdynia | 10km | Albin Team | opłacono | |
55 | Piotrzkowska Anna | Starogard Gdański | 10km | opłacono | ||
56 | Gwizdała Roman | Osówek | 10km | opłacono | ||
57 | Wierzyński Marcin | Śliwice | 10km | opłacono | ||
58 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | 10km | EbroGym | opłacono | |
59 | Kunt Ireneusz | Lębork | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | opłacono | ||
60 | Kiedrowski Wojciech | Kartuzy | 10km | opłacono | ||
61 | Kujawski Łukasz | Żukowo | 10km | GKS Żukowo | opłacono | |
62 | Czapiewska Monika | Skorzewo | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
63 | Rytlewski Michał | Śliwice | 10km | Biegające Śliwice | opłacono | |
64 | BORSZEWSKI TOMASZ | Starogard Gdański | 10km | RUN TEAM POLPHARMA | ||
65 | Abryszyńska Karolina | Tczew | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | CrossElite EbroGym | opłacono | |
66 | Szoska Sławomir | Tczew | 10km | CrossElite EbroGym | opłacono | |
67 | Klein Andrzej | Gdańsk | 10km | opłacono | ||
68 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | 10km | Active Malbork | opłacono | |
69 | Kowalski Waldek | Borkowo | 10km | opłacono | ||
70 | Sroka Marietta | Borzechowo | 10km | Tri Starogard | ||
71 | skibiński dawid | starogard gdański | 10km | BBL Starogard Gdański | opłacono | |
72 | Kluk Przemyslaw | Starogard Gdański | 10km | |||
73 | Formela Sebastian | Luzino | 10km | Amator Luzino | ||
74 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | 10km | Polpharma Run Team | opłacono | |
75 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | 10km | KKB STAROGARD | opłacono | |
76 | Majorowski Krzysztof | Tczew | 10km | opłacono | ||
77 | KRYGIER Ireneusz | USTKA | 10km | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | opłacono | |
78 | Szczyglak Mariusz | Tczew | 10km | CROSSELITE EBROGYM | ||
79 | Nierzwicka Agnieszka | Skarszewy | 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono | |
80 | Żygenda Krzysztof | Gdynia | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | LKS ZORZA GDYNIA | opłacono | |
81 | Gostomski Mariusz | Starogard Gdański | 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono | |
82 | Kik Andrzej | Gdańsk | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | Nie Marnuj Tlenu/ZKM Gdańsk | opłacono | |
83 | Pawelczyk Krzysztof | Tczew | 10km | Biegający Tczew | opłacono | |
84 | Minschinski Daniel | Kłodnia | 10km | opłacono | ||
85 | Wierzejski Sławomir | Bytów | 10km | KB GOCH BYTÓW | ||
86 | Łowicki Bartosz | Pruszcz Gdański | 10km | Pruszcz Biega | opłacono | |
87 | Czapiewska Oliwia | Gdynia | studenci do 25lat, uczniowie, 60+ | Gimnazjum Kosakowo | ||
88 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | 10km | opłacono | ||
89 | Labziuk Oleksandr | Winnica | 10km | |||
90 | Lompert Anna | Elblag | 10km | opłacono | ||
91 | Lompert Andrzej | Elblag | 10km | opłacono | ||
92 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | 10km | POLHARMA RUN TEAM | ||
93 | Osowicki Ireneusz | Starogard Gdański | 10km | Kociewski Klub Biegacza | opłacono | |
94 | Sroka Jerzy | Borzechowo | 10km | Tri Starogard | ||
95 | Stopa Krzysztof | Tczew | 10km | fantastik fajf | opłacono | |
96 | Grębosz Joanna | Gdynia | 10km | fantastik fajf | opłacono | |
97 | Wiczkowska Elżbieta | Linia | 10km | opłacono | ||
98 | Znarowska Bozena | Elblag | 10km | Active Malbork | opłacono | |
99 | Serocki Adam | Elblag | 10km | Active Malbork | opłacono | |
100 | Szapiel Andrzej | Pogórze | 10km | P.U.AATEX / TriathlonTrójmiasto | opłacono |
Wyświetleń: 21243