Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | murawski michał murawski | stare błonowo | 10km | |||
2 | Wasilewski Piotr | Olsztyn | 10km | Santander | ||
3 | WABNIC JAN | GDAŃSK | 10km | opłacono | ||
4 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | 10km | KKB Starogard Gd | opłacono | |
5 | Nikonowicz Adrian | Małe Gacno | 10km | Światowid Małe Gacno | opłacono | |
6 | Wilma Paweł | Kłodawa | 10km | opłacono | ||
7 | Galiński Tomasz | Rotmanka | 10km | opłacono | ||
8 | Zawadka Mariusz | Pszczółki | 10km | opłacono | ||
9 | Chojnacka Katarzyna | Pszczółki | 10km | opłacono | ||
10 | Michna Michał | Borkowo Łostowickie | 10km | Kujatt Runers Team | opłacono | |
11 | Wesołowski Zbigniew | Skórcz | 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | |
12 | Konarzewska Martyna | Działdowo | 10km | UKS MOSiR Działdowo | opłacono | |
13 | Gabryel Zachariasz | Sumin | 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono | |
14 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | 10km | opłacono | ||
15 | Rząd Krzysztof | Bożepole Wielkie | 10km | opłacono | ||
16 | KUC SZYMON | OWIDZ | 10km | opłacono | ||
17 | KUC JOLANTA | OWIDZ | 10km | opłacono | ||
18 | Mrozek Marcin | Tczew | 10km | opłacono | ||
19 | Hinz Wojciech | Gniew | 10km | opłacono | ||
20 | Dymerski Grzegorz | Starogard Gdański | 10km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono | |
21 | Włodarczak Barbara | Bydgoszcz | 10km | TriSpace | opłacono | |
22 | Gwizdała Natalia | Sumin | 10km | BBL Starogard Gd. | opłacono | |
23 | Włodarczak Witold | Bydgoszcz | 10km | TriSpace | opłacono | |
24 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | 10km | ARCON | opłacono | |
25 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | 10km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | ||
26 | Brzozowski Piotr | Rokitki | 10km | Biegający Tczew | opłacono | |
27 | Litwiński Robert | Grudziądz | 10km | VegeRunners | opłacono | |
28 | Śliwka Piotr Śliwka | Kraśnik | 10km | Sportevo | opłacono | |
29 | PAPROCKA Ewelina | nowa wieś lęborska | 10km | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska | opłacono | |
30 | ŚWITAŁA ROMAN | KWIDZYN | 10km | IP KWIDZYN | ||
31 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | 10km | |||
32 | Rudnik Tomasz | Pszczółki | 10km | opłacono | ||
33 | Mazur Michał | Demlin | 10km | BBL Starogard Gd | opłacono | |
34 | Oller Grzegorz | Koteże | 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono | |
35 | Zawłocki Daniel | Tczew | 10km | Jasio Team | opłacono | |
36 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | 10km | opłacono | ||
37 | Bielski Adam | Elbląg | 10km | IKS ATAK Elbląg | opłacono | |
38 | Neufeld Sylwia | Starogard Gdanski | 10km | opłacono | ||
39 | Waliński Jarosław | Starogard - Gdański | 10km | opłacono | ||
40 | Ossowski Dariusz | Koteże | 10km | opłacono | ||
41 | Wolski Jarosław | Tczew | 10km | Biegający Tczew | opłacono | |
42 | Ostrowski Józef | Tczew | 10km | PAZURTUPAKA | opłacono | |
43 | Landowski Krzysztof | Starogard Gdański | 10km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono | |
44 | Kropidłowski Jacek | Starogard Gdański | 10km | opłacono | ||
45 | Fierka Adam | Zblewo | 10km | Filippides Starogard GD/BBL Starogard | opłacono | |
46 | Musiał Łukasz | Tczew | 10km | PazurTupaka run for Jamaica | opłacono | |
47 | Maluga Bartosz | Wrocław | 10km | maluga.pl | opłacono | |
48 | Biszewski Andrzej Biszewski | Gdynia | 10km | Albin Team | opłacono | |
49 | Piotrzkowska Anna | Starogard Gdański | 10km | opłacono | ||
50 | Gwizdała Roman | Osówek | 10km | opłacono | ||
51 | Wierzyński Marcin | Śliwice | 10km | opłacono | ||
52 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | 10km | EbroGym | opłacono | |
53 | Kiedrowski Wojciech | Kartuzy | 10km | opłacono | ||
54 | Kujawski Łukasz | Żukowo | 10km | GKS Żukowo | opłacono | |
55 | Rytlewski Michał | Śliwice | 10km | Biegające Śliwice | opłacono | |
56 | BORSZEWSKI TOMASZ | Starogard Gdański | 10km | RUN TEAM POLPHARMA | ||
57 | Szoska Sławomir | Tczew | 10km | CrossElite EbroGym | opłacono | |
58 | Klein Andrzej | Gdańsk | 10km | opłacono | ||
59 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | 10km | Active Malbork | opłacono | |
60 | Kowalski Waldek | Borkowo | 10km | opłacono | ||
61 | Sroka Marietta | Borzechowo | 10km | Tri Starogard | ||
62 | skibiński dawid | starogard gdański | 10km | BBL Starogard Gdański | opłacono | |
63 | Kluk Przemyslaw | Starogard Gdański | 10km | |||
64 | Formela Sebastian | Luzino | 10km | Amator Luzino | ||
65 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | 10km | Polpharma Run Team | opłacono | |
66 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | 10km | KKB STAROGARD | opłacono | |
67 | Majorowski Krzysztof | Tczew | 10km | opłacono | ||
68 | KRYGIER Ireneusz | USTKA | 10km | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | opłacono | |
69 | Szczyglak Mariusz | Tczew | 10km | CROSSELITE EBROGYM | ||
70 | Nierzwicka Agnieszka | Skarszewy | 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono | |
71 | Gostomski Mariusz | Starogard Gdański | 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono | |
72 | Pawelczyk Krzysztof | Tczew | 10km | Biegający Tczew | opłacono | |
73 | Minschinski Daniel | Kłodnia | 10km | opłacono | ||
74 | Wierzejski Sławomir | Bytów | 10km | KB GOCH BYTÓW | ||
75 | Łowicki Bartosz | Pruszcz Gdański | 10km | Pruszcz Biega | opłacono | |
76 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | 10km | opłacono | ||
77 | Labziuk Oleksandr | Winnica | 10km | |||
78 | Lompert Anna | Elblag | 10km | opłacono | ||
79 | Lompert Andrzej | Elblag | 10km | opłacono | ||
80 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | 10km | POLHARMA RUN TEAM | ||
81 | Osowicki Ireneusz | Starogard Gdański | 10km | Kociewski Klub Biegacza | opłacono | |
82 | Sroka Jerzy | Borzechowo | 10km | Tri Starogard | ||
83 | Stopa Krzysztof | Tczew | 10km | fantastik fajf | opłacono | |
84 | Grębosz Joanna | Gdynia | 10km | fantastik fajf | opłacono | |
85 | Wiczkowska Elżbieta | Linia | 10km | opłacono | ||
86 | Znarowska Bozena | Elblag | 10km | Active Malbork | opłacono | |
87 | Serocki Adam | Elblag | 10km | Active Malbork | opłacono | |
88 | Szapiel Andrzej | Pogórze | 10km | P.U.AATEX / TriathlonTrójmiasto | opłacono | |
89 | Pióro Maria | Gorzędziej | 10km | opłacono | ||
90 | Labuda Marek | Lębork | 10km | opłacono | ||
91 | Kacper Szatkowski | Ropuchy | 10km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono | |
92 | Kozaczka Sławomir | Rumia | 10km | opłacono | ||
93 | Tarkowska-Fanslau Jolanta | Starogard Gdański | 10km | opłacono | ||
94 | Dominik Brosze | Pelplin | 10km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono | |
95 | Rumkowski Piotr | Gdynia | 10km | kujatt runners team | opłacono | |
96 | Fanslau Marek | Starogard Gdański | 10km | opłacono | ||
97 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | 10km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono | |
98 | Michna Agnieszka | Pelplin | 10km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono | |
99 | Labuda Łukasz | Gdynia | 10km | Saint-Gobain Squad | opłacono | |
100 | Dubiel Piotr | Gniszewo | 10km | opłacono |
Wyświetleń: 21229