Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Grabowski Marcin Wda Polska 12 km KS Sokół Zblewo opłacono
2 Mikołajewski Mateusz Zblewo Polska 12 km KS Sokół Zblewo opłacono
3 Rozgoński Maciej Stara kiszewa Polska 12 km - mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa
4 Gajdus Leon Skórcz Polska 12 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
5 Reclaf Daria Borzestowo Polska 12 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
6 Reclaf Piotr Borzestowo Polska 12 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
7 Kamysz Marcin Zblewo Polska 12 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
8 Kamysz Magdalena ZBLEWO Polska 12 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
9 Ewertowski Marek Ewertowski Gdańsk Polska 12 km opłacono on-line
10 Kaczmarek Aleksandra Chwaszczyno Polska 12 km CrossElite opłacono on-line
11 Bednarek Michal Tczew Polska 12 km CrossElite opłacono on-line
12 Zdechlikiewicz Piotr Kraków Polska 12 km opłacono on-line
13 Marchewka Mateusz Wielki Klincz Polska 12 km opłacono on-line
14 Wodzińska Bernarda Reda Polska 12 km
15 Slisewski Tomasz Starogard Gdański Polska 12 km KOCHANKI TEAM opłacono on-line
16 Gąsior Paweł Susz Polska 12 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
17 Stankiewicz Witold Godętowo Polska 12 km Wolf Team
18 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Polska 12 km KS Prefbet-Sonarol opłacono
19 Mielewczyk Magdalena Wicko Polska 12 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
20 Mielewczyk Łukasz Wicko Polska 12 km Biegający Dietetyk Team/LKB Braci Petk Lębork opłacono on-line
21 Szarko Maciej Elbląg Polska 12 km opłacono on-line
22 Makowski Krzysztof Starogard Gdański Polska 12 km opłacono on-line
23 Malinowska Karolina GNIEW Polska 12 km opłacono on-line
24 Rekowski Kazoimierz Tczew Polska 12 km Biegający Tczew/Eaton Running Team
25 Ogonowski Michał Gdynia Polska 12 km MRC opłacono on-line
26 Felton Beata Tczew Polska 12 km opłacono on-line
27 Felton Adam Felton Tczew Polska 12 km opłacono on-line
28 Redzimski Wojciech Żukowo Polska 12 km Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
29 Zawadzki Kazimierz Błotnia Polska 12 km Klub Kociewiak Tczew opłacono
30 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Polska 12 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
31 Machnikowska Karolina Zblewo Polska 12 km KS Sokół Zblewo
32 Kłos Łukasz Zblewo Polska 12 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
33 Kłos Szymon Zblewo Polska 12 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
34 Rekowski Karol Kaliska Polska 12 km opłacono on-line
35 Stencel Tomasz Pinczyn Polska 12 km Morsy Zblewo opłacono on-line
36 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska 12 km opłacono on-line
37 Czechanowska Lucyna Tczew Polska 12 km Biegający Tczew opłacono on-line
38 Czechanowski Piotr Tczew Polska 12 km Biegający Tczew opłacono on-line
39 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska 12 km Elektromet Gmina Elblag opłacono on-line
40 Grudnowski Krzysztof Frank Polska 12 km opłacono on-line
41 Pechnikov Ruslan Odesa Ukraina 12 km Stayer Run Odesa opłacono on-line
42 Kucharski Bartosz Gdynia Polska 12 km Belta Team Gdańsk opłacono on-line
43 Trzebiatowska Aldona Gdynia Polska 12 km opłacono on-line
44 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Polska 12 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
45 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Polska 12 km Pro Dystans
46 Orlikowski Tadeusz Gdynia Polska 12 km Biegająca Gdynia
47 Robakowski Dariusz Gdynia Polska 12 km opłacono on-line
48 Pilachowska Anna Gdynia Polska 12 km opłacono on-line
49 Trzebiatowski Jerzy Gdynia Polska 12 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
50 Jankowski Grzegorz BYTÓW Polska 12 km Pozytywnie nakręcony opłacono on-line
51 Damps Kasia Skrzeszewo Polska 12 km opłacono on-line
52 Chabowska Agnieszka Chabowska Słupsk Polska 12 km opłacono on-line
53 Stefanowski Wisław Stefanowski KOŚCIERZYNA Polska 12 km parkrun Rezerwat Strzelnica opłacono on-line
54 Arendt Agnieszka Gdańsk Polska 12 km Żarta Wataha opłacono on-line
55 Pawluczuk Tomasz Gdańsk Polska 12 km Ustaw się na bieganie w Gdansku opłacono on-line
56 Ćwikałowski Waldemar Gdynia Polska 12 km opłacono on-line
57 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Polska 12 km opłacono on-line
58 spręga aurelia starogard gdański Polska 12 km
59 Prokopiuk Jacek Bolesławowo Polska 12 km opłacono on-line
60 Urban Monika Przywidz Polska 12 km opłacono on-line
61 Skrzypek Marcin Dąbrowa Polska 12 km
62 Reimus Maciej Skórcz Polska 12 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
63 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska 12 km Maratończyk Wielki Klincz
64 Gawin Rafał kościerzyna Polska 12 km
65 Grzonka Kamila Bytonia Polska 12 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
66 Różycki Ryszard Tczew Polska 12 km Klub Kociewiak Tczew


Wyświetleń: 5107

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ