Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
2 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | 10 km | opłacono | |
3 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
4 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 10 km | CYCE | |
5 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono |
6 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | 10 km | opłacono | |
7 | Wakuła-Kunz Wanda | Klaniny | Polska | 10 km | ||
8 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 10 km | opłacono | |
9 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | 10 km | opłacono | |
10 | Janiak Marcin | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
11 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
12 | Kunz Mieczysław | Klaniny | Polska | 10 km | AZS UMK Toruń | opłacono |
13 | Gundman Jacek | Gdańsk | Polska | 10 km | Morsy Gdańsk | |
14 | Różycki Jakub | Tczew | Polska | 10 km | ||
15 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
16 | Chabros Anna | Wiąg | Polska | 10 km | opłacono | |
17 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Safe Sport Team | opłacono |
18 | Meloch Arleta | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
19 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono |
20 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
21 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
22 | Janus Małgorzata | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
23 | Janus Dawid | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
24 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | Polska | 10 km | GKS Olimpia Grudziądz / Czubaszek Running Team | opłacono |
25 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
26 | Kopczyński Piotr | Lipinki | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
27 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | 10 km | GKS Olimpia Grudziądz | |
28 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono |
29 | Wojas Aneta | Grudziadz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
30 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 10 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
31 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | Elektromet-Gmina Elbląg | opłacono |
32 | Loose Sebastian | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
33 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
34 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | |
35 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Odesa | opłacono |
36 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
37 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 10 km | opłacono | |
38 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | opłacono | |
39 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
40 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono |
41 | Loose Dariusz | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
42 | Loose Anna | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
43 | Piotrowska Justyna | Pięćmorgi | Polska | 10 km | Pięćmorgi biegają | opłacono |
44 | Krajnik Wojciech | Grudziądz | Polska | 10 km | Pięćmorgi biegają | opłacono |
45 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
46 | Trzaska Józef Trzaska | Grudziądz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
47 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
48 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Polska | 10 km | opłacono | |
49 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
50 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono |
51 | Urban Monika | Przywidz | Polska | 10 km | opłacono | |
52 | Kubczak-Kosicka Anna | Toruń | Polska | 10 km | SPC | opłacono |
53 | Czechowski Rafał | Grudziądz | Polska | 10 km | Nieskończoność | opłacono |
54 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | 10 km | ||
55 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono | |
56 | Szatkowski Józef | Grudziadz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
57 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | 10 km | parkrun Grudziądz | opłacono |
58 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Polska | 10 km | opłacono | |
59 | Karbownik Daniel | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
60 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
61 | Nakonieczna Monika | Grudziadz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | |
62 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | 10 km | Diabelskie Pioruny | |
63 | Wiśniewska KORNELIA | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono |
64 | Groch Jerzy | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
65 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km | ||
66 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
67 | Klajbor Mariusz | Jeżewo | Polska | 10 km | Terenowy | |
68 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | 10 km | opłacono | |
69 | Muszczyński Cezary | Świecie | Polska | 10 km | BHP COMPLEX Świecie | opłacono |
Wyświetleń: 5482