Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | 10 km | GKS Olimpia Grudziądz | |
2 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
3 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono |
4 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Safe Sport Team | opłacono |
5 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono |
6 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Polska | 10 km | opłacono | |
7 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | 10 km | parkrun Grudziądz | opłacono |
8 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
9 | Chabros Anna | Wiąg | Polska | 10 km | opłacono | |
10 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
11 | Czechowski Rafał | Grudziądz | Polska | 10 km | Nieskończoność | opłacono |
12 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono |
13 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
14 | Groch Jerzy | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
15 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
16 | Gundman Jacek | Gdańsk | Polska | 10 km | Morsy Gdańsk | |
17 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Polska | 10 km | opłacono | |
18 | Janiak Marcin | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
19 | Janus Dawid | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
20 | Janus Małgorzata | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
21 | Karbownik Daniel | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
22 | Klajbor Mariusz | Jeżewo | Polska | 10 km | Terenowy | |
23 | Kopczyński Piotr | Lipinki | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
24 | Krajnik Wojciech | Grudziądz | Polska | 10 km | Pięćmorgi biegają | opłacono |
25 | Kubczak-Kosicka Anna | Toruń | Polska | 10 km | SPC | opłacono |
26 | Kunz Mieczysław | Klaniny | Polska | 10 km | AZS UMK Toruń | opłacono |
27 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
28 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
29 | Loose Anna | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
30 | Loose Dariusz | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
31 | Loose Sebastian | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
32 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
33 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | 10 km | opłacono | |
34 | Meloch Arleta | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
35 | Muszczyński Cezary | Świecie | Polska | 10 km | BHP COMPLEX Świecie | opłacono |
36 | Nakonieczna Monika | Grudziadz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | |
37 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono |
38 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | 10 km | Diabelskie Pioruny | |
39 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | Elektromet-Gmina Elbląg | opłacono |
40 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
41 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono | |
42 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono |
43 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 10 km | opłacono | |
44 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | opłacono | |
45 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Odesa | opłacono |
46 | Piotrowska Justyna | Pięćmorgi | Polska | 10 km | Pięćmorgi biegają | opłacono |
47 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
48 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
49 | Różycki Jakub | Tczew | Polska | 10 km | ||
50 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | 10 km | opłacono | |
51 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 10 km | opłacono | |
52 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
53 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km | ||
54 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | |
55 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | 10 km | opłacono | |
56 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | 10 km | opłacono | |
57 | Szatkowski Józef | Grudziadz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
58 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
59 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
60 | Trzaska Józef Trzaska | Grudziądz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
61 | Urban Monika | Przywidz | Polska | 10 km | opłacono | |
62 | Wakuła-Kunz Wanda | Klaniny | Polska | 10 km | ||
63 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | 10 km | ||
64 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
65 | Wiśniewska KORNELIA | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono |
66 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | Polska | 10 km | GKS Olimpia Grudziądz / Czubaszek Running Team | opłacono |
67 | Wojas Aneta | Grudziadz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
68 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 10 km | CYCE | |
69 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 10 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
Wyświetleń: 5468