Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chabros Anna | Wiąg | Polska | 10 km | opłacono | |
2 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Polska | 10 km | opłacono | |
3 | Michałowski Maciej | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
4 | Michalak Mateusz | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
5 | Mirota Katarzyna | Wielki Komorsk | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
6 | Danielewicz Anna Danielewicz | Bzowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
7 | Dobies Bartosz | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
8 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | opłacono | |
9 | Michalak Daria | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
10 | Meloch Arleta | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
11 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 10 km | opłacono | |
12 | Różycki Jakub | Tczew | Polska | 10 km | ||
13 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | 10 km | opłacono | |
14 | Nowak Piotr | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
15 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 10 km | opłacono | |
16 | Wakuła-Kunz Wanda | Klaniny | Polska | 10 km | ||
17 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | 10 km | opłacono | |
18 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
19 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | 10 km | opłacono | |
20 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
21 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | 10 km | opłacono | |
22 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Polska | 10 km | opłacono | |
23 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
24 | Groch Jerzy | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
25 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km | ||
26 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono | |
27 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | 10 km | ||
28 | Urban Monika | Przywidz | Polska | 10 km | opłacono | |
29 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
30 | Kunz Mieczysław | Klaniny | Polska | 10 km | AZS UMK Toruń | opłacono |
31 | Muszczyński Cezary | Świecie | Polska | 10 km | BHP COMPLEX Świecie | opłacono |
32 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono |
33 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 10 km | CYCE | |
34 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | 10 km | Diabelskie Pioruny | |
35 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
36 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | Elektromet-Gmina Elbląg | opłacono |
37 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | 10 km | GKS Olimpia Grudziądz | |
38 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | Polska | 10 km | GKS Olimpia Grudziądz / Czubaszek Running Team | opłacono |
39 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 10 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
40 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono |
41 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono |
42 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
43 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
44 | Loose Sebastian | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
45 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
46 | Loose Dariusz | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
47 | Loose Anna | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
48 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
49 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | |
50 | Gundman Jacek | Gdańsk | Polska | 10 km | Morsy Gdańsk | |
51 | Czechowski Rafał | Grudziądz | Polska | 10 km | Nieskończoność | opłacono |
52 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
53 | Nakonieczna Monika | Grudziadz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | |
54 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | 10 km | parkrun Grudziądz | opłacono |
55 | Trzaska Józef Trzaska | Grudziądz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
56 | Piotrowska Justyna | Pięćmorgi | Polska | 10 km | Pięćmorgi biegają | opłacono |
57 | Krajnik Wojciech | Grudziądz | Polska | 10 km | Pięćmorgi biegają | opłacono |
58 | Cychowski Adam | Rulewo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | Rulewo | |
59 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Safe Sport Team | opłacono |
60 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono |
61 | Kubczak-Kosicka Anna | Toruń | Polska | 10 km | SPC | opłacono |
62 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
63 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
64 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
65 | Janiak Marcin | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
66 | Kopczyński Piotr | Lipinki | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
67 | Szatkowski Józef | Grudziadz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
68 | Wojas Aneta | Grudziadz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
69 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Odesa | opłacono |
70 | Klajbor Mariusz | Jeżewo | Polska | 10 km | Terenowy | |
71 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
72 | Karbownik Daniel | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
73 | Janus Dawid | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
74 | Janus Małgorzata | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
75 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono |
76 | Wiśniewska KORNELIA | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono |
77 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono |
Wyświetleń: 5822