Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kłos Szymon Zblewo Polska 6,5 km KS Sokół Zblewo opłacono BM
2 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Polska 6,5 km opłacono BM
3 Szamocki Dominik Śliwice Polska 6,5 km
4 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Polska 6,5 km opłacono BM
5 Nowak Marek Starogard Gdański Polska 6,5 km Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono BM
6 Nowak Jan Starogard Gdański Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
7 Nowak Zuzanna Starogard Gdański Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
8 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat) SP Miłobądz
9 Stosik Artur Pączewo Polska 6,5 km opłacono BM
10 KOLINSKA ZOFIA KALISKA Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
11 Sowiński Paweł Skórcz Polska 6,5 km opłacono BM
12 LABON MAGDALENA Koteże Polska 6,5 km KS Sokół Zblewo
13 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska 6,5 km Safe Sport Team opłacono BM
14 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Polska 6,5 km KS Prefbet-Sonarol
15 Bzowski Artur Koteże Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
16 Bzowski Dominik Koteże Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
17 Rogalewski Łukasz Starogard Gdański Polska 6,5 km
18 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Polska 6,5 km opłacono BM
19 Sokół Paweł Zduny Polska 6,5 km Aktywni Kociewiacy opłacono BM
20 Gruchała Daniel Starogard Gdański Polska 6,5 km KOCHANKI TEAM opłacono BM
21 Bielińska Barbara Starogard Gdański Polska 6,5 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono BM
22 Czapiewski Przemysław Kopytkowo Polska 6,5 km opłacono BM
23 Waszczyk - Witkowska Maja Tczew Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
24 Malinowska Karolina GNIEW Polska 6,5 km opłacono
25 Stromski Tomasz Starogard Gdański Polska 6,5 km opłacono BM
26 Zawadzki Kazimierz Błotnia Polska 6,5 km Klub Kociewiak Tczew
27 Niesiołowska Małgorzata Ocypel Polska 6,5 km KKB opłacono BM
28 Kasperek Patryk Starogard Gdański Polska 6,5 km opłacono
29 Skrzypek Marcin Dąbrowa Polska 6,5 km opłacono
30 Rogocki Jarosław Tczew Polska 6,5 km opłacono
31 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska 6,5 km Gmina Elblag-Elektromet opłacono BM
32 Wojciechowski Sebastian Szlachta Polska 6,5 km Drzewiarz Szlachta opłacono
33 Derdowski Michał Mirotki Polska 6,5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono BM
34 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Polska 6,5 km KS Sokół Zblewo opłacono
35 Kołodziejczyk Henryk Zblewo Polska 6,5 km Kociewski klub biegacza opłacono
36 Belczewska Monika Gdańsk Polska 6,5 km Trójmiejska Akademia Triathlonu opłacono
37 Slisewski Tomasz Starogard Gdański Polska 6,5 km KOCHANKI TEAM opłacono BM
38 Patelczyk Agata Demlin Polska 6,5 km opłacono
39 Patelczyk Karol Demlin Polska 6,5 km opłacono
40 Patelczyk Sławomir Demlin Polska 6,5 km opłacono
41 Cherek Alicja Cherek Barchnowy Polska 6,5 km
42 Stępiński Paweł Starogard Gdański Polska 6,5 km
43 Stencel Tomasz Pinczyn Polska 6,5 km Morsy Zblewo opłacono BM
44 Grefka Stefan Łąg Polska 6,5 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
45 Dywel Bogdan Łąg Polska 6,5 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
46 Kacprzak Piotr Gdańsk Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat) Spiderman
47 Kacprzak Marcin Gdańsk Polska 6,5 km zPORTowe KNURY opłacono
48 Klejna Wiesława Zblewo Polska 6,5 km KS Sokół Zblewo
49 Orlikowski Tadeusz Gdynia Polska 6,5 km Biegająca Gdynia opłacono
50 Makowski Krzysztof Starogard Gdański Polska 6,5 km opłacono
51 Czerwiak Robert Starogard Gdański Polska 6,5 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
52 Prokopiuk Jacek Bolesławowo Polska 6,5 km opłacono
53 Kłos Łukasz Zblewo Polska 6,5 km KS Sokół Zblewo opłacono
54 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Polska 6,5 km opłacono
55 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Polska 6,5 km Morsy Skarszewy opłacono
56 Różycki Ryszard Tczew Polska 6,5 km
57 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA Polska 6,5 km Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono BM
58 PECHNIKOVA MARIIA Odessa Ukraina Bieg Skrzatów (do 6 lat)
59 Ćwikałowski Waldemar Gdynia Polska 6,5 km
60 Krawczyk Maja Starogard Gdański Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
61 Prabucki Robert Owidz Polska 6,5 km
62 Mikołajczyk Aniela Starogard Gdański Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
63 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 6,5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono BM
64 spręga aurelia starogard gdański Polska 6,5 km
65 Fryszka Michał Starogard Gdański Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
66 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Polska 6,5 km
67 Grzonka Kamila Bytonia Polska 6,5 km KS Sokół Zblewo opłacono
68 Stachowiak Tomasz Gdańsk Polska 6,5 km
69 Urban Monika Przywidz Polska 6,5 km opłacono
70 Wojciechowski Adam Starogard Gd. Polska 6,5 km
71 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska 6,5 km
72 Gawkowski Dominik Starogard Gdański Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
73 Pielak Dorota Pielak Starogard Gdański Polska 6,5 km
74 Reimus Maciej Skórcz Polska 6,5 km Aktywni Kociewiacy
75 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska 6,5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
76 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 6,5 km KS Sokół Zblewo opłacono
77 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska 6,5 km
78 Gad Fatima Starogard Gdański Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
79 Wysocki Jan Osieczna Polska 6,5 km Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono
80 Czapiewski Igor Kopytkowo Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
81 Różycki Ryszard Tczew Polska 6,5 km Klub Kociewiak Tczew
82 Filański Marcin Gdańsk Polska 6,5 km Bulbulatorzy
83 Witt Grażyna Sopot Polska 6,5 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
84 Witt Henryk Sopot Polska 6,5 km S...K...S... opłacono
85 Wojdyło Daniel Lubiszewo Polska 6,5 km
86 Orlikowska Sara Orlikowska Starogard gdański Polska 6,5 km
87 Figura Agata Starogard Gdański Polska Bieg Skrzatów (do 6 lat)
88 Czechanowska Lucyna Tczew Polska 6,5 km Biegający Tczew opłacono
89 Czechanowski Piotr Tczew Polska 6,5 km Biegający Tczew opłacono


Wyświetleń: 4219

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ