Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Czarnecki Dobromił Borkowo Polska 5 km - kolejna pula opłacono
2 Czarnecki Artur Borkowo Polska 5 km - kolejna pula opłacono
3 Brzezińska Sylwia Linowiec Polska 5 km - kolejna pula
4 Kryszczuk Piotr Pasłęk Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
5 Detko Gabriela Kwidzyn Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
6 Boschke Magdalena Pelplin Polska 5 km - kolejna pula Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
7 Dubiela Beata Skórcz Polska 5 km - kolejna pula Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
8 Wolińska Emilia Wolin Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
9 Woliński Andrzej Wolin Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
10 Stosik Artur Pączewo Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
11 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska 5 km - kolejna pula
12 Górka Sebastian Toruń Polska 5 km - kolejna pula Sebinho Team opłacono
13 Wiśniewski Damian Grudziądz Polska 5 km - kolejna pula GKS Olimpia Grudziądz / Czubaszek Running Team opłacono on-line
14 Kondratiew Oleg Czarne Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
15 Śrutkowski Sylwester Sztum Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
16 Ruchlewicz Urszula Sztum Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
17 Ruchlewicz Natalia Sztum Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
18 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska 5 km - kolejna pula Safe Sport Team opłacono on-line
19 Sarnowski Marcin Osiek Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
20 Patelczyk Agata Demlin Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
21 Machnikowska Karolina Zblewo Polska 5 km - kolejna pula KS Sokół Zblewo opłacono on-line
22 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
23 Główczewski Grzegorz Tczew Polska 5 km - kolejna pula Biegający Tczew opłacono on-line
24 LANG PAWEŁ Gdańsk Polska 5 km - kolejna pula Kujawscy Runners opłacono on-line
25 Szachta Katarzyna Zelgoszcz Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
26 Szamocki Dominik Śliwice Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
27 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska 5 km - kolejna pula Gmina Elblag-Elektromet opłacono on-line
28 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
29 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
30 Skorek arkadiusz Kończewice Polska 5 km - kolejna pula MiłoRUN
31 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
32 Pielak Dorota Pielak Starogard Gdański Polska 5 km - kolejna pula
33 Kuśnierek Zuzanna Nowy Dwór Gdański Polska 5 km - kolejna pula LKS Żuławy opłacono on-line
34 Krysztofiak Slawomir Bydgoszcz Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
35 Niesiołowska Małgorzata Ocypel Polska 5 km - kolejna pula KKB opłacono on-line
36 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA Polska 5 km - kolejna pula Kociewski Klub Biegacza opłacono on-line
37 KALWAS Stanisław OLSZTYN Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
38 Jurgońska Ewa Olsztyn Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
39 Patelczyk Karol Demlin Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
40 Patelczyk Sławomir Demlin Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
41 Kamysz Magdalena Zblewo Polska 5 km - kolejna pula KS Sokół Zblewo opłacono
42 Kosiecki Tomasz Liniewo Polska 5 km - kolejna pula KS Sokół Zblewo opłacono
43 Klejna Wiesława Zblewo Polska 5 km - kolejna pula KS Sokół Zblewo opłacono
44 Repczyński Tomasz Bydgoszcz Polska 5 km - kolejna pula Trispace/Trek opłacono on-line
45 Pyvovar Andrii Kyiv Ukraina 5 km - kolejna pula opłacono on-line
46 Sowiński Paweł Skórcz Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
47 Rysiewski Robert Starogard Gdański Polska 5 km - kolejna pula SKL Filippides opłacono on-line
48 Łada Marcin Łada Żukowo Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
49 Krzak Jerzy Gdańsk Polska 5 km - kolejna pula PARKRUN GDAŃSK opłacono on-line
50 Malinowska Karolina GNIEW Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
51 Ślęzak Adam Elbląg Polska 5 km - kolejna pula OSP POGRODZIE opłacono
52 Bednarek Samuel Tczew Polska 5 km - kolejna pula CrossElite opłacono on-line
53 Bednarek Michal Tczew Polska 5 km - kolejna pula CrossElite opłacono on-line
54 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Polska 5 km - kolejna pula Morsy Zblewo opłacono on-line
55 Skalska Anna Bytonia Polska 5 km - kolejna pula KS Sokół Zblewo opłacono on-line
56 Pechnikov Ruslan Odesa Ukraina 5 km - kolejna pula Stayer Klub Odesa opłacono on-line
57 Jeske Jakub Gniew Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
58 Kłos Szymon Zblewo Polska 5 km - kolejna pula KS Sokół Zblewo opłacono on-line
59 Okseniuk Agnieszka Lipusz Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
60 Bielińska Barbara Starogard Gdański Polska 5 km - kolejna pula SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono on-line
61 Stencel Tomasz Pinczyn Polska 5 km - kolejna pula Morsy Zblewo opłacono on-line
62 Ginter Anna Starogard Gdański Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
63 Galikowski Krystian Koźmin Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
64 Piskorski Jerzy Pelplin Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
65 Ruszkiewicz Monika Susz Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
66 Banaszewski Łukasz Toruń Polska 5 km - kolejna pula Państwowa Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój opłacono on-line
67 Frukacz Joanna Bielsko-Biała Polska 5 km - kolejna pula KM PSP BIELSKO-BIAŁA opłacono on-line
68 Baranowski Krzysztof Siwiałka Polska 5 km - kolejna pula LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
69 Pałkowski Filip Swarożyn Polska 5 km - kolejna pula Team Tapflo opłacono on-line
70 Pałkowska Aleksandra Swarożyn Polska 5 km - kolejna pula Team Tapflo opłacono on-line
71 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Polska 5 km - kolejna pula Team Tapflo opłacono on-line
72 Olkowski Jurek Świecie Polska 5 km - kolejna pula The Runners Świecie opłacono on-line
73 Stec Kuba Słupsk Polska 5 km - kolejna pula opłacono
74 Niemyjska Beata Starocin Polska 5 km - kolejna pula LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
75 Zawadzki Kazimierz Błotnia Polska 5 km - kolejna pula Klub Kociewiak Tczew opłacono
76 Pionk Tadeusz Rumia Polska 5 km - kolejna pula Kontener Formy opłacono on-line
77 Marchewicz Radosław Żukowo Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
78 Pionk Rafał Miszewo Polska 5 km - kolejna pula Komenda Portu Wojennego Gdynia opłacono on-line
79 Kruber Karolina Bydgoszcz Polska 5 km - kolejna pula adrianbednarek.pl opłacono on-line
80 Podhorodecki Michał Wałcz Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
81 Czechanowska Lucyna Tczew Polska 5 km - kolejna pula Biegający Tczew opłacono on-line
82 Czechanowski Piotr Tczew Polska 5 km - kolejna pula Biegający Tczew opłacono on-line
83 Szymański Jerzy Kurzętnik Polska 5 km - kolejna pula Kurzętnik Biega opłacono on-line
84 Pawłowska Dorota Marzęcice Polska 5 km - kolejna pula KS Zamek Kurzętnik opłacono on-line
85 Bednarek Adrian Bydgoszcz Polska 5 km - kolejna pula adrianbednarek.pl opłacono
86 Czechowski Rafał Grudziądz Polska 5 km - kolejna pula Nieskończoność opłacono on-line
87 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Polska 5 km - kolejna pula Morsy Skarszewy opłacono on-line
88 Ćwikliński Stanisław Rokitki Polska 5 km - kolejna pula Team Tapflo opłacono on-line
89 Dziewiatowska Joanna Tuchom Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
90 Wolski Jarosław Tczew Polska 5 km - kolejna pula Biegający Tczew opłacono on-line
91 Dubiella Monika Lubichowo Polska 5 km - kolejna pula LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
92 Sokół Paweł Zduny Polska 5 km - kolejna pula Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
93 Gajdus Leon Skórcz Polska 5 km - kolejna pula LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
94 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański Polska 5 km - kolejna pula BigYellowFoot Adventure Team
95 Kaczor Agnieszka Debrzno Polska 5 km - kolejna pula KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
96 Wysocki Jan Wysocki Osieczna Polska 5 km - kolejna pula Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono on-line
97 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Polska 5 km - kolejna pula KS Prefbet-Sonarol opłacono
98 Orlikowski Tadeusz Gdynia Polska 5 km - kolejna pula Biegająca Gdynia opłacono on-line
99 Jakubowska Alina Lubichowo Polska 5 km - kolejna pula opłacono on-line
100 Szatkowski Józef Grudziadz Polska 5 km - kolejna pula Start Team Wąbrzeźno opłacono


Wyświetleń: 7553

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ