Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 5 km - kolejna pula | ||
2 | Koper Antonina | Bałdowo | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
3 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 5 km - pierwsza pula | Piękny | opłacono on-line |
4 | Frukacz Joanna | Bielsko-Biała | Polska | 5 km - kolejna pula | KM PSP BIELSKO-BIAŁA | opłacono on-line |
5 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 5 km - kolejna pula | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
6 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono on-line | |
7 | Czarnecki Artur | Borkowo | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono | |
8 | Czarnecki Dobromił | Borkowo | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono | |
9 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | 5 km - kolejna pula | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
10 | Bednarek Adrian | Bydgoszcz | Polska | 5 km - kolejna pula | adrianbednarek.pl | opłacono |
11 | Kruber Karolina | Bydgoszcz | Polska | 5 km - kolejna pula | adrianbednarek.pl | opłacono on-line |
12 | Repczyński Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 5 km - kolejna pula | Trispace/Trek | opłacono on-line |
13 | Krysztofiak Slawomir | Bydgoszcz | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
14 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 5 km - pierwsza pula | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
15 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | 5 km - pierwsza pula | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
16 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
17 | Kowalewski Sebastian | Chojnice | Polska | 5 km - pierwsza pula | Chojnice | opłacono on-line |
18 | Pasińska Angelika | Chojnice | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono on-line | |
19 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | Polska | 5 km - pierwsza pula | Sowiński Team / Biegający Tczew / Huber+Suhner | opłacono on-line |
20 | Kondratiew Oleg | Czarne | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
21 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | 5 km - pierwsza pula | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
22 | Kaczor Agnieszka | Debrzno | Polska | 5 km - kolejna pula | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line |
23 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
24 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
25 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
26 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | 5 km - pierwsza pula | Drużyna Pierścienia | opłacono |
27 | Olszewski Roman | Elbląg | Polska | 5 km - pierwsza pula | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
28 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km - kolejna pula | OSP POGRODZIE | opłacono |
29 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 5 km - kolejna pula | Gmina Elblag-Elektromet | opłacono on-line |
30 | Siecinski Emilian | Gdańsk | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono on-line | |
31 | Kłos Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono | |
32 | Pawluczuk Tomasz | Gdańsk | Polska | 5 km - kolejna pula | Ustaw się na bieganie w Gdansku | opłacono on-line |
33 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | 5 km - kolejna pula | PARKRUN GDAŃSK | opłacono on-line |
34 | LANG PAWEŁ | Gdańsk | Polska | 5 km - kolejna pula | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
35 | stasiukiewicz rafal | Gdynia | Polska | 5 km - kolejna pula | 7 Pomorska Obrona Wojsk Terytorialnych | opłacono |
36 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 5 km - kolejna pula | Runpassion.pl TEAM | |
37 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
38 | Bykowski Krzysztof | Gdynia | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
39 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
40 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
41 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 5 km - kolejna pula | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
42 | Górski Kamil | Gniew | Polska | 5 km - pierwsza pula | domRustykalny.pl | opłacono on-line |
43 | Wasielewski Szymon | Gniew | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono on-line | |
44 | Jeske Jakub | Gniew | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
45 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
46 | Olejnik Adriana | Gowidlino | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono on-line | |
47 | Szatkowski Józef | Grudziadz | Polska | 5 km - kolejna pula | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
48 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 5 km - kolejna pula | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
49 | Czechowski Rafał | Grudziądz | Polska | 5 km - kolejna pula | Nieskończoność | opłacono on-line |
50 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | Polska | 5 km - kolejna pula | GKS Olimpia Grudziądz / Czubaszek Running Team | opłacono on-line |
51 | Kordunowski Patryk | Jeleń | Polska | 5 km - pierwsza pula | Team Tapflo | opłacono on-line |
52 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | 5 km - pierwsza pula | Team Tapflo | opłacono on-line |
53 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Polska | 5 km - kolejna pula | Kociewski Klub Biegacza | opłacono on-line |
54 | Plinska Monika | Kokoszkowy | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono on-line | |
55 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | 5 km - kolejna pula | MiłoRUN | |
56 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono on-line | |
57 | Ossowski Dariusz | Koteże | Polska | 5 km - pierwsza pula | SKL Filippides | opłacono on-line |
58 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Sokół Zblewo | opłacono |
59 | Galikowski Krystian | Koźmin | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
60 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | 5 km - kolejna pula | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
61 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5 km - kolejna pula | Kwidzyn Biega | |
62 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | 5 km - kolejna pula | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
63 | Detko Gabriela | Kwidzyn | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
64 | Pyvovar Andrii | Kyiv | Ukraina | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
65 | Labuda Marek | Lębork | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono | |
66 | Kosiecki Tomasz | Liniewo | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Sokół Zblewo | opłacono |
67 | Brzezińska Sylwia | Linowiec | Polska | 5 km - kolejna pula | ||
68 | Okseniuk Agnieszka | Lipusz | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
69 | Jakubowska Alina | Lubichowo | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
70 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | 5 km - kolejna pula | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
71 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono on-line | |
72 | Pastwa Karolina | Łąg kolonia | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono on-line | |
73 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Zamek Kurzętnik | opłacono on-line |
74 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | 5 km - kolejna pula | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
75 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | 5 km - kolejna pula | Komenda Portu Wojennego Gdynia | opłacono on-line |
76 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono | |
77 | Kuśnierek Zuzanna | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | LKS Żuławy | opłacono on-line |
78 | Niesiołowska Małgorzata | Ocypel | Polska | 5 km - kolejna pula | KKB | opłacono on-line |
79 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 5 km - kolejna pula | Stayer Klub Odesa | opłacono on-line |
80 | Tryk Piotr | Olsztyn | Polska | 5 km - pierwsza pula | Lecimy Tutej | opłacono on-line |
81 | Jurgońska Ewa | Olsztyn | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
82 | KALWAS Stanisław | OLSZTYN | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
83 | Wysocki Jan Wysocki | Osieczna | Polska | 5 km - kolejna pula | Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. | opłacono on-line |
84 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
85 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
86 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
87 | Szarmach Andrzej Szarmach | Pelplin | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
88 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
89 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 5 km - kolejna pula | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
90 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 5 km - kolejna pula | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
91 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | 5 km - kolejna pula | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
92 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | BigYellowFoot Adventure Team | |
93 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
94 | Urban Monika | Przywidz | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line | |
95 | Jędrzejewski Marcin | Radogoszcz | Polska | 5 km - kolejna pula | Heuel Logistics | opłacono on-line |
96 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | 5 km - kolejna pula | Team Tapflo | opłacono on-line |
97 | Czapiewska Iga | Rożental | Polska | 5 km - pierwsza pula | opłacono on-line | |
98 | Pionk Tadeusz | Rumia | Polska | 5 km - kolejna pula | Kontener Formy | opłacono on-line |
99 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | 5 km - kolejna pula | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono |
100 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 5 km - kolejna pula | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10995