Bieg 12 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kuschbik Elżbieta Gdańsk Polska Bieg 12 km LKS Zantyr Sztum
2 Malinowska Karolina GNIEW Polska Bieg 12 km opłacono
3 Rekowski Karol Kaliska Polska Bieg 12 km opłacono
4 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Polska Bieg 12 km CYCE
5 Boschke Magdalena Pelplin Polska Bieg 12 km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono
6 Chojnacka Jolanta Pelplin Polska Bieg 12 km opłacono
7 Stosik Artur Pączewo Polska Bieg 12 km opłacono
8 Sarnowski Marcin Osiek Polska Bieg 12 km
9 Szamocki Dominik Śliwice Polska Bieg 12 km opłacono
10 LANG PAWEŁ Gdańsk Polska Bieg 12 km Kujawscy Runners opłacono
11 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Polska Bieg 12 km
12 Marszk Daniel Kujaty Polska Bieg 12 km GKS Cartusia Kartuzy opłacono
13 Patelczyk Karol Demlin Polska Bieg 12 km opłacono
14 Patelczyk Sławomir Demlin Polska Bieg 12 km opłacono
15 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Polska Bieg 12 km KS Prefbet Sonarol opłacono
16 Czapiewski Przemysław Kopytkowo Polska Bieg 12 km opłacono
17 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Polska Bieg 12 km opłacono
18 Gruchała Daniel Starogard Gdański Polska Bieg 12 km KOCHANKI TEAM opłacono
19 Tomkowicz Aleksandra Pszczółki Polska Bieg 12 km opłacono
20 Tokarski Krzysztof Gdańsk Polska Bieg 12 km S...K...S...
21 Makowski Krzysztof Starogard Gdański Polska Bieg 12 km opłacono
22 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Polska Bieg 12 km opłacono
23 Zawadzki Kazimierz Błotnia Polska Bieg 12 km Klub Kociewiak Tczew opłacono
24 Czechowski Dawid Subkowy Polska Bieg 12 km Biegający Tczew opłacono
25 Czechowska Dorota Subkowy Polska Bieg 12 km Biegający Tczew opłacono
26 Jankowska Beata Stare Pole Polska Bieg 12 km
27 Rekowski Kazimierz Tczew Polska Bieg 12 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
28 Pechnikov Ruslan Odesa Ukraina Bieg 12 km Stayer Run Odesa opłacono
29 Orlikowski Tadeusz Gdynia Polska Bieg 12 km Biegająca Gdynia opłacono
30 Reimus Maciej Skórcz Polska Bieg 12 km Aktywni Kociewiacy opłacono
31 spręga aurelia starogard gdański Polska Bieg 12 km opłacono
32 Drzycimska Małgorzata Gdańsk Polska Bieg 12 km LKS Zantyr Sztum opłacono
33 Rudnik Jerzy Chojnice Polska Bieg 12 km Florian Chojnice opłacono
34 Freda Patrycja Starogard Gdański Polska Bieg 12 km
35 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Polska Bieg 12 km Morsy Skarszewy opłacono
36 Tybuś Wojciech Starogard Gdański Polska Bieg 12 km opłacono
37 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska Bieg 12 km
38 Prokopiuk Jacek Bolesławowo Polska Bieg 12 km opłacono
39 Skrzypek Marcin Dąbrowa Polska Bieg 12 km
40 Urban Monika Przywidz Polska Bieg 12 km opłacono
41 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Polska Bieg 12 km opłacono
42 Miąsek Ryszard Szpęgawa Polska Bieg 12 km opłacono


Wyświetleń: 5174

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ