Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
2 | Rekowski Karol | Kaliska | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
3 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg 12 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono |
4 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
5 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
6 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
7 | Grobelniak Hanna | Żukowo | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
8 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
9 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Sokół Zblewo | opłacono |
10 | LANG PAWEŁ | Gdańsk | Polska | Bieg 12 km | Kujawscy Runners | opłacono |
11 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
12 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Nordic Walking 5 km | Speed Ladies | opłacono |
13 | Skrzypczak Rafał | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
14 | Bąkowski Tadeusz | ROKOCIN | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
15 | Marszk Daniel | Kujaty | Polska | Bieg 12 km | GKS Cartusia Kartuzy | opłacono |
16 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
17 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
18 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Kociewski klub biegacza | opłacono |
19 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
20 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono |
21 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
22 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
23 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | KOCHANKI TEAM | opłacono |
24 | Rozek Mariola | Frank | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
25 | Tomkowicz Aleksandra | Pszczółki | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
26 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
27 | Szweda Marek | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
28 | Gwizdała Bartosz | Gołąbek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
29 | Sroka Marietta | Borzechowo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
30 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Tri Starogard | opłacono |
31 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
32 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
33 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
34 | Grabowski Marcin | Wda | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
35 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg 12 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
36 | Trygalski Krzysztof | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
37 | Trygalska Beata | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy zblewo | opłacono |
38 | Kosiecki Tomasz | Liniewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
39 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | Bieg 12 km | Biegający Tczew | opłacono |
40 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | Bieg 12 km | Biegający Tczew | opłacono |
41 | Kuczkowski Mariusz | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
42 | Kozłowski Bogusław | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
43 | Kozłowska Halina | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
44 | Szulkowska Irena | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
45 | Plutowska Mieczysława | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
46 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
47 | Mikulewicz Hanna | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
48 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
49 | Rożek Maciej | Frank | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
50 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
51 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
52 | Gągorowska Anna | Bytonia | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
53 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | Bieg 12 km | Stayer Run Odesa | opłacono |
54 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
55 | Wiśniewski Krzysztof | Borzechowo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
56 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
57 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg 12 km | Biegająca Gdynia | opłacono |
58 | Kiełtyka Bożena | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
59 | Sabiniarz Modest | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
60 | Sabiniarz Beata | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
61 | ossowski kazimierz | BORZECHOWO | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
62 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
63 | Trygalski Cezary | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
64 | Łukasiewicz Magdalena | Lubichowo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
65 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
66 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | Bieg 12 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
67 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
68 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
69 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg 12 km | Florian Chojnice | opłacono |
70 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
71 | Hoffmann-Malinowska Izabela | Zblewo | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | ||
72 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
73 | Malinowski Mirosław | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
74 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
75 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
76 | Loose Dariusz | Wda | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
77 | Loose Anna | Wda | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
78 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | Bieg 12 km | Morsy Skarszewy | opłacono |
79 | Tybuś Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
80 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
81 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
82 | Urban Monika | Przywidz | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
83 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
84 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
85 | Orlikowska Natalia | Semlin | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
86 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | Polska | Bieg 12 km | opłacono |
Wyświetleń: 8890