Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg 12 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
2 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
3 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
4 | ossowski kazimierz | BORZECHOWO | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
5 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
6 | Wiśniewski Krzysztof | Borzechowo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
7 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Tri Starogard | opłacono |
8 | Sroka Marietta | Borzechowo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
9 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
10 | Gągorowska Anna | Bytonia | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
11 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
12 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg 12 km | Florian Chojnice | opłacono |
13 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | Bieg 12 km | ||
14 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
15 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
16 | Rożek Maciej | Frank | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
17 | Rozek Mariola | Frank | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
18 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
19 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg 12 km | S...K...S... | |
20 | LANG PAWEŁ | Gdańsk | Polska | Bieg 12 km | Kujawscy Runners | opłacono |
21 | Kuschbik Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | |
22 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
23 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg 12 km | Biegająca Gdynia | opłacono |
24 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
25 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
26 | Gwizdała Bartosz | Gołąbek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
27 | Rekowski Karol | Kaliska | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
28 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
29 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | |
30 | Marszk Daniel | Kujaty | Polska | Bieg 12 km | GKS Cartusia Kartuzy | opłacono |
31 | Kosiecki Tomasz | Liniewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
32 | Łukasiewicz Magdalena | Lubichowo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
33 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
34 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | Bieg 12 km | Stayer Run Odesa | opłacono |
35 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | Bieg 12 km | ||
36 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
37 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
38 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg 12 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono |
39 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | |
40 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
41 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
42 | Trygalski Cezary | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
43 | Sabiniarz Beata | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
44 | Sabiniarz Modest | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
45 | Kiełtyka Bożena | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
46 | Szulkowska Irena | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
47 | Kozłowska Halina | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
48 | Kozłowski Bogusław | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
49 | Trygalska Beata | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy zblewo | opłacono |
50 | Trygalski Krzysztof | Pinczyn | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
51 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | Bieg 12 km | Morsy Skarszewy | opłacono |
52 | Urban Monika | Przywidz | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
53 | Tomkowicz Aleksandra | Pszczółki | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
54 | Bąkowski Tadeusz | ROKOCIN | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
55 | Orlikowska Natalia | Semlin | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
56 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
57 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg 12 km | ||
58 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | Bieg 12 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
59 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | Bieg 12 km | ||
60 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | |
61 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | ||
62 | Tybuś Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
63 | Freda Patrycja | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | ||
64 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
65 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
66 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
67 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | KOCHANKI TEAM | opłacono |
68 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono |
69 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
70 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | |
71 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Nordic Walking 5 km | Speed Ladies | opłacono |
72 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg 12 km | CYCE | |
73 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | Bieg 12 km | Biegający Tczew | opłacono |
74 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | Bieg 12 km | Biegający Tczew | opłacono |
75 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
76 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
77 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
78 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg 12 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
79 | Loose Anna | Wda | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
80 | Loose Dariusz | Wda | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
81 | Grabowski Marcin | Wda | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
82 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg 12 km | opłacono | |
83 | Malinowski Mirosław | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
84 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
85 | Hoffmann-Malinowska Izabela | Zblewo | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | ||
86 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
87 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
88 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
89 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
90 | Barca Emilia | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | ||
91 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
92 | Mikulewicz Hanna | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
93 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
94 | Plutowska Mieczysława | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
95 | Kuczkowski Mariusz | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | opłacono | |
96 | Szweda Marek | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
97 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | KS Sokół Zblewo | |
98 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Kociewski klub biegacza | opłacono |
99 | Skrzypczak Rafał | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Morsy Zblewo | opłacono |
100 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | Bieg 12 km - (reprezentanci KS Sokół Zblewo, Morsy Zblewo oraz mieszkańcy Gminy Zblewo) | Sokół Zblewo | opłacono |
Wyświetleń: 8888