XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO

Leśna Za-Dyszka - 10 km Marsz Nordic Walking - 5 km Zestawienie wyników z lat 2021, 2022

Leśna Za-Dyszka - 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start Czas netto Drużyna TEAM RODZINNY MAŁŻEŃSTWA Dyplom
1 153 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 STAROGARD GDAŃSKI KS PREFBET SONAROL M 30-39 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.34 00:32:27.53 PDF PNG
2 100 PECHNIKOV RUSLAN M 2 ODESA STAYER RUN CLUB M 30-39 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.01 00:32:32.70 PDF PNG
3 102 PETROW DANIEL M 3 GRUDZIĄDZ M 30-39 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.25 00:36:16.26 PDF PNG
4 120 SZAMOCKI DOMINIK M 4 ŚLIWICE M 40-49 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.22 00:37:36.72 PDF PNG
5 71 LENC SEBASTIAN M 5 LASKOWICE POMORSKIE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M 40-49 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:00.85 00:38:35.56 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ PDF PNG
6 107 SARNOWSKI MARCIN M 6 OSIEK M 20-29 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.20 00:39:22.21 PDF PNG
7 69 LANG PAWEŁ M 7 GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS M 30-39 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:02.12 00:39:27.40 PDF PNG
8 50 KARBOWNIK DANIEL M 8 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M 20-29 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:02.32 00:39:41.67 The Runners Świecie PDF PNG
9 88 NAWROT PIOTR M 9 GRUDZIĄDZ M 40-49 3 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.13 00:39:47.28 PDF PNG
10 40 GUBAŃSKI SZYMON M 10 DRZYCIM DIABELSKIE PIORUNY M 30-39 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.12 00:40:01.60 DIABELSKIE PIORUNY PDF PNG
11 2 BANACH TOMASZ M 11 GRUDZIĄDZ M 30-39 3 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.52 00:40:19.72 Parkrun Grudziądz PDF PNG
12 135 WIERZYŃSKI DAMIAN M 12 BYDGOSZCZ TRISPACE / TREK M 30-39 4 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:02.48 00:40:21.25 PDF PNG
13 7 BOREK ROBERT M 13 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M 40-49 4 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:02.73 00:40:47.60 The Runners Świecie PDF PNG
14 144 RUSS ROMAN M 14 LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M 50-59 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.39 00:40:53.21 PDF PNG
15 20 CZERWIŃSKI KRZYSZTOF M 15 OSNO M 20-29 3 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.10 00:41:03.79 PDF PNG
16 39 GRZONKA KAMILA K 1 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO K 30-39 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.92 00:41:16.23 KS Sokół Zblewo PDF PNG
17 97 PATELCZYK SŁAWOMIR M 16 DEMLIN M 40-49 5 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:02.60 00:41:16.35 r1 PDF PNG
18 110 SLIWA MAREK M 17 KRAPLEWICE M 50-59 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.63 00:41:34.08 PDF PNG
19 154 KUNZ MIECZYSŁAW M 18 TORUŃ AZS UMK TORUŃ M 50-59 3 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:02.49 00:42:05.83 PDF PNG
20 51 KARBOWNIK KAROL M 19 SKARSZEWO M 40-49 6 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:02.27 00:42:08.60 PDF PNG
21 67 KUC BARTOSZ M 20 ŚWIECIE SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ M 30-39 5 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:02.35 00:42:09.93 PDF PNG
22 114 STENCEL TOMASZ M 21 PINCZYN MORSY ZBLEWO M 40-49 7 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:02.57 00:42:29.36 KS Sokół Zblewo PDF PNG
23 4 BILICKI PRZEMYSŁAW M 22 OSIE M 30-39 6 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.72 00:42:41.89 PDF PNG
24 106 RUBAJ PIOTR M 23 ŚWIECIE M 30-39 7 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.98 00:42:47.41 PDF PNG
25 23 DZIADCZYK KRZYSZTOF M 24 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE M 60-69 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.30 00:42:51.44 Florian Chojnice PDF PNG
26 138 WOJAS ANETA K 2 GRUDZIADZ START TEAM WĄBRZEŹNO K 30-39 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.02 00:42:55.41 Start Team Wąbrzeźno PDF PNG
27 126 SZYMCZAK MACIEJ M 25 STRZELEWO AKTYWNA BYDGOSZCZ M 50-59 4 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.82 00:42:57.54 PDF PNG
28 93 PAPIEROWSKI ADAM M 26 ŚWIECIE M 40-49 8 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.15 00:42:58.18 PDF PNG
29 105 REIMUS MACIEJ M 27 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY M 40-49 9 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.79 00:43:20.59 PDF PNG
30 140 ZAKRZEWSKI JAKUB M 28 STAROGARD GDAŃSKI CYCE M 30-39 8 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.06 00:43:25.60 PDF PNG
31 124 SZWARC WALDEMAR M 29 LNIANO M 40-49 10 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.35 00:43:25.99 PDF PNG
32 38 GRUBICH DAMIAN M 30 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ M 40-49 11 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.65 00:43:50.87 Parkrun Grudziądz PDF PNG
33 98 PAWLIK KRZYSZTOF M 31 SZARŁATA M 40-49 12 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.68 00:43:57.79 PDF PNG
34 17 CYRON BOGUMIŁ M 32 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE M 50-59 5 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.64 00:44:02.35 PDF PNG
35 137 WNUK STANISŁAW M 33 WIELKI KLINCZ M 60-69 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.67 00:44:06.54 PDF PNG
36 26 GAŁUSZKA DOROTA K 3 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING K 40-49 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.14 00:44:07.83 PDF PNG
37 59 KŁOS SZYMON M 34 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 20-29 4 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.61 00:44:25.69 KS Sokół Zblewo PDF PNG
38 150 WINIARSKI GRZEGORZ WINIARSKI M 35 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M 40-49 13 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.29 00:44:34.87 The Runners Świecie PDF PNG
39 14 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 36 PELPLIN M 50-59 6 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.65 00:44:40.43 m2 PDF PNG
40 30 GLISZCZYŃSKI PAWEŁ M 37 KORONOWO M 30-39 9 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.68 00:44:44.76 PDF PNG
41 78 MALIARENKO SERHII M 38 OSIE M 30-39 10 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.68 00:45:17.00 PDF PNG
42 19 CZECHOWSKI RAFAŁ M 39 GRUDZIĄDZ NIESKOŃCZONOŚĆ M 40-49 14 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.98 00:45:22.40 PDF PNG
43 115 STOSIK ARTUR M 40 PĄCZEWO M 50-59 7 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.19 00:45:33.81 PDF PNG
44 117 STYKAŁA ADRIANNA K 4 BUKOWIEC K 20-29 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.54 00:45:50.51 PDF PNG
45 143 KRZEŚNIAK WOJCIECH M 41 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY M 30-39 11 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.35 00:46:10.26 DIABELSKIE PIORUNY PDF PNG
46 64 KREFTA DAGMARA K 5 NOWE PARKRUN GRUDZIĄDZ K 40-49 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.89 00:46:23.53 PDF PNG
47 72 LEWANDOWSKI PATRYK M 42 CZERSK M 40-49 15 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.03 00:46:25.35 PDF PNG
48 18 CZAPIEWSKI PRZEMYSŁAW M 43 KOPYTKOWO M 30-39 12 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.66 00:46:26.17 PDF PNG
49 70 LEMAŃCZYK MICHAŁ LEMAŃCZYK M 44 JEŻEWO M 40-49 16 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:02.95 00:46:48.21 PDF PNG
50 58 KŁOS ŁUKASZ M 45 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 20-29 5 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.61 00:46:50.84 KS Sokół Zblewo PDF PNG
51 9 BRUNKE TOMASZ M 46 WAŁKOWISKA RUN BYDGOSZCZ M 50-59 8 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.93 00:47:22.18 PDF PNG
52 85 MUSZCZYŃSKI CEZARY M 47 ŚWIECIE BHP COMPLEX ŚWIECIE M 30-39 13 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.49 00:47:30.34 PDF PNG
53 35 GRABOWSKI MARCIN M 48 WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO M 40-49 17 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.40 00:47:32.85 KS Sokół Zblewo PDF PNG
54 149 KAMYSZ MAGDALENA K 6 ZBLEWO KS SOKÓW ZBLEWO K 30-39 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.31 00:47:34.86 KS Sokół Zblewo PDF PNG
55 121 SZATKOWSKI JÓZEF M 49 GRUDZIADZ START TEAM WĄBRZEŹNO M 60-69 3 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:08.26 00:47:39.72 PDF PNG
56 52 KARNECKI RAFAŁ M 50 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M 30-39 14 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:08.11 00:48:05.19 The Runners Świecie PDF PNG
57 125 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 51 KULICE KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE M 30-39 15 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:12.32 00:48:12.68 PDF PNG
58 32 GOŁĘBIEWSKI JANUSZ M 52 ROGÓŹNO BIEGAM PO KROWY M 60-69 4 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.59 00:48:22.90 PDF PNG
59 96 PATELCZYK KAROL M 53 DEMLIN M 16-19 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.17 00:48:29.45 r1 PDF PNG
60 104 PILARSKI MAKSYMILIAN M 54 OSIE STRAŻ POŻARNA OSP OSIE / KM PSP BYDGOSZCZ M 20-29 6 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.71 00:48:30.69 OSP Osie PDF PNG
61 95 PASZKOWSKI JANUSZ M 55 BRODNICA M 60-69 5 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.42 00:48:41.21 PDF PNG
62 84 MODRZEJEWSKI MILOSZ M 56 ŚWIECIE SOLENIS M 40-49 18 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.03 00:48:55.61 PDF PNG
63 22 DERKOWSKI WALDEMAR M 57 ŚWIECIE M 50-59 9 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.79 00:48:55.85 PDF PNG
64 49 KAMIŃSKI MARCIN M 58 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING M 40-49 19 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:08.56 00:49:00.54 PDF PNG
65 145 RUDNIK JERZY M 59 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE M 70+ 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.50 00:49:09.06 Florian Chojnice PDF PNG
66 61 KOŁKOWSKI RAFAŁ M 60 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ M 30-39 16 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.08 00:49:11.14 PDF PNG
67 25 FUŁAT KAROL M 61 CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M 50-59 10 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.08 00:49:13.14 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ PDF PNG
68 81 MĄCZEWSKA MARZENA K 7 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ K 50-59 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.13 00:49:19.07 PDF PNG
69 29 GLANERT KAMILA K 8 ŚLIWICE K 30-39 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.56 00:49:38.45 PDF PNG
70 113 STEMPNIAK KRZYSZTOF M 62 INOWROCŁAW M 50-59 11 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:08.44 00:49:38.54 PDF PNG
71 118 STYKAŁA MAGDALENA STYKAŁA K 9 BUKOWIEC K 40-49 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.91 00:49:45.89 PDF PNG
72 28 GERKA MICHAŁ M 63 ŚWIECIE M 30-39 17 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.03 00:49:46.73 PDF PNG
73 75 LOOSE DARIUSZ M 64 WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO M 40-49 20 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.95 00:50:10.42 KS Sokół Zblewo m1 PDF PNG
74 60 KMIECIAK KRZYSZTOF M 65 KRĄPLEWICE M 30-39 18 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.13 00:50:25.00 PDF PNG
75 82 MĄCZEWSKI ANDRZEJ M 66 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ M 60-69 6 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.33 00:50:28.54 PDF PNG
76 16 CIEŚLIK MAREK M 67 MICHALIN RANCZO MICHALIN M 60-69 7 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:08.30 00:50:29.68 PDF PNG
77 119 SUBKOWSKI ARTUR M 68 ŚWIECIE M 40-49 21 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:11.24 00:50:40.86 PDF PNG
78 134 WENDERSKA DOMINIKA K 10 GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO K 20-29 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.85 00:50:47.01 Start Team Wąbrzeźno PDF PNG
79 136 WITEK KAROL M 69 OSIE OSP OSIE M 30-39 19 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:11.38 00:50:52.21 OSP Osie PDF PNG
80 103 PIEKARSKI TOMASZ M 70 OSIE M 16-19 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:01.61 00:51:13.96 PDF PNG
81 142 GAWKOWSKI PIOTR M 71 STAROGARD GDAŃSKI M 20-29 7 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.20 00:51:28.98 PDF PNG
82 3 BIELIŃSKA BARBARA K 11 STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD K 40-49 3 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.26 00:52:08.93 PDF PNG
83 65 KRÓL KAROL M 72 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M 40-49 22 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.11 00:52:15.88 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ PDF PNG
84 148 SZARMACH STANISŁAW M 73 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY M 70+ 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.00 00:52:18.65 DIABELSKIE PIORUNY PDF PNG
85 6 BOGALECKI MAREK M 74 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM M 60-69 8 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.22 00:52:27.70 PDF PNG
86 43 JANIK ROMAN M 75 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 60-69 9 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.08 00:52:34.76 kwidzyn biega PDF PNG
87 99 PAWLIK-KIEŁPIŃSKA HANNA K 12 SZARŁATA K 40-49 4 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.10 00:52:40.39 PDF PNG
88 63 KOPROWSKI BARTŁOMIEJ M 76 GUBINY PARKRUN GRUDZIĄDZ M 30-39 20 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.36 00:52:42.21 Parkrun Grudziądz PDF PNG
89 112 SPRADA WALDEMAR M 77 OSIE OSP OSIE M 40-49 23 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.14 00:52:46.87 OSP Osie PDF PNG
90 33 GORDON MONIKA K 13 ŚWIECIE K 30-39 3 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.52 00:52:49.94 PDF PNG
91 151 PIÓR PRZEMYSŁAW M 78 NOWE SPORTMANIA NOWE M 20-29 8 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.68 00:52:55.25 PDF PNG
92 12 CHMARA-BAKER GRAŻYNA K 14 BRZEZINY K 40-49 5 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.06 00:52:56.02 PDF PNG
93 74 LOOSE ANNA K 15 WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO K 30-39 4 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.88 00:53:06.64 KS Sokół Zblewo m1 PDF PNG
94 91 OLEJARCZYK PIOTR M 79 ELBLĄG ELEKTROMET GMINA ELBLAG M 60-69 10 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.04 00:53:07.46 PDF PNG
95 57 KLONOWSKI TOMASZ KLONOWSKI M 80 ŚWIECIE PLATAN M 40-49 24 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.75 00:54:00.38 PDF PNG
96 86 NADOLNY MARCIN M 81 ŚWIECIE M 40-49 25 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.48 00:54:00.62 PDF PNG
97 1 ANTOŃCZAK WOJCIECH M 82 SWIECIE M 40-49 26 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.74 00:54:01.32 PDF PNG
98 41 GWIZDALA TOMASZ M 83 BUKOWIEC M 30-39 21 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:11.36 00:54:03.92 Gwizdki Team m3 PDF PNG
99 8 BRANDENBURGER PIOTR M 84 SULNOWO M 30-39 22 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.78 00:54:07.68 PDF PNG
100 54 KLAJBOR MARIUSZ M 85 JEŻEWO M 40-49 27 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.42 00:54:11.94 Terenowy PDF PNG
101 5 BINISZKIEWICZ MARCIN M 86 TCZEW KS SOKÓŁ ZBLEWO M 40-49 28 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.49 00:54:12.17 KS Sokół Zblewo PDF PNG
102 152 RATKOWSKA MAŁGORZATA K 16 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE K 40-49 6 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.71 00:54:38.26 PDF PNG
103 131 TYNKIEWICZ ALICJA K 17 GRUCZNO K 50-59 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.11 00:55:03.93 PDF PNG
104 89 NETZELMANN TOMASZ M 87 ŚWIECIE M 40-49 29 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.76 00:55:17.64 PDF PNG
105 128 ŚWITAŁA ROMAN M 88 KWIDZYN AMATOR M 60-69 11 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:08.85 00:55:19.55 PDF PNG
106 83 MIKHAILAVA YANA K 18 ŚWIECIE K 20-29 3 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:11.28 00:55:20.80 LekarzTeam PDF PNG
107 42 GWIZDAŁA AGNIESZKA K 19 BUKOWIEC K 30-39 5 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.83 00:55:28.52 Gwizdki Team m3 PDF PNG
108 73 LIBECKI MARCIN M 89 ŚWIECIE M 40-49 30 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:12.06 00:55:30.22 PDF PNG
109 34 GORDON PIOTR M 90 ŚWIECIE M 30-39 23 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:08.75 00:55:53.84 PDF PNG
110 46 KACZYŃSKI JANUSZ M 91 GŁUCHE AKTYWNI KOCIEWIACY M 60-69 12 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.48 00:56:00.19 PDF PNG
111 116 STRZYŻEWSKI TOMEK M 92 OSIE STRAŻ POŻARNA OSP OSIE M 20-29 9 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:11.94 00:56:05.31 OSP Osie PDF PNG
112 15 CIERŻNICKI ZBIGNIEW M 93 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M 50-59 12 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:13.44 00:56:09.14 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ PDF PNG
113 68 KWASIGROCH KRZYSZTOF M 94 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M 50-59 13 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:14.25 00:56:12.75 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ PDF PNG
114 77 MAKOWSKI KRZYSZTOF M 95 STAROGARD GDAŃSKI M 40-49 31 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.64 00:56:19.83 PDF PNG
115 21 DALAK-OŻÓG GRAŻYNA K 20 LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K 60-69 1 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.78 00:56:42.21 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ PDF PNG
116 146 WITCZAK DARIUSZ M 96 KRĄPLEWICE M 50-59 14 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:05.81 00:56:45.55 PDF PNG
117 10 CHABROS ANNA K 21 WIĄG K 30-39 6 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.89 00:56:50.77 PDF PNG
118 11 CHABROS TERESA K 22 ŚWIECIE K 60-69 2 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.41 00:56:51.33 PDF PNG
119 111 SÓJKOWSKA ANNA K 23 BĄKOWO K 20-29 4 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.22 00:57:44.33 PDF PNG
120 90 NOWAK EWA K 24 DRZYCIM DIABELSKIE PIORUNY K 50-59 3 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:08.99 00:58:11.70 DIABELSKIE PIORUNY PDF PNG
121 76 MACIOSZEK WIOLETTA K 25 ROGÓŹNO PARKRUN GRUDZIĄDZ K 40-49 7 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.09 00:58:14.70 PDF PNG
122 55 KLEJNA WIESŁAWA K 26 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO K 50-59 4 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:04.72 00:58:40.15 KS Sokół Zblewo PDF PNG
123 80 MARGAŃSKA AGNIESZKA K 27 BRANICA K 30-39 7 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.59 00:58:47.90 PDF PNG
124 24 FREDA PATRYCJA K 28 STAROGARD GDAŃSKI K 30-39 8 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:06.64 00:58:59.68 PDF PNG
125 133 WASILEWSKA JOANNA K 29 GRUDZIĄDZ K 30-39 9 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.19 00:59:38.24 Parkrun Grudziądz PDF PNG
126 48 KALINOWSKA KAMILA K 30 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ K 50-59 5 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:09.03 01:01:16.86 PDF PNG
127 47 KACZYŃSKI JERZY M 97 ŚWIECIE M 60-69 13 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:03.73 01:01:48.46 PDF PNG
128 122 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ M 98 POZNAŃ M 20-29 10 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:08.06 01:02:21.49 PDF PNG
129 109 SIŁAKOWSKI ARIEL M 99 TORUŃ WTORKOWY TRENING M 30-39 24 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:11.45 01:02:46.79 Wtorkowy Trening PDF PNG
130 101 PERRON MONIKA PERRON K 31 ŚWIECIE K 30-39 10 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.65 01:03:30.21 PDF PNG
131 92 OTRĘBOWSKA MONIKA K 32 ŚWIECIE K 30-39 11 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:07.66 01:03:30.39 PDF PNG
132 129 TROSDOWSKA MARTYNA K 33 BĄKOWSKI MŁYN OSKIE SĘKI K 20-29 5 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:13.72 01:04:25.76 Oskie sęki PDF PNG
133 45 JEZIERSKA ALEKSANDRA K 34 STARA RZEKA OSKIE SĘKI K 20-29 6 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:13.69 01:04:25.93 Oskie Sęki PDF PNG
134 139 WSZELAK DARIUSZ M 100 GRUDZIĄDZ M 50-59 15 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.01 01:05:14.59 PDF PNG
135 13 CHOJNACKA JOLANTA K 35 PELPLIN K 50-59 6 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:11.45 01:05:27.05 m2 PDF PNG
136 123 SZWARC AGNIESZKA K 36 LNIANO AKTYWNE LNIANO K 30-39 12 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.72 01:05:50.19 Aktywne Lniano PDF PNG
137 66 KRZAK JERZY M 101 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK M 60-69 14 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:08.97 01:07:27.23 PDF PNG
138 147 MARSZAŁEK MARIAN M 102 STAROGARD GDAŃSKI M 60-69 15 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:10.80 01:08:47.91 PDF PNG
139 62 KONIECZKA MICHAŁ M 103 OSIE OSP OSIE M 30-39 25 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:11.84 01:08:50.57 OSP Osie PDF PNG
140 37 GROMOWSKA GRAŻYNA K 37 CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K 50-59 7 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:11.98 01:09:51.04 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ PDF PNG
141 27 GANU SERGHEI M 104 OSIE M 16-19 3 Leśna Za-Dyszka - 10 km 00:00:11.72 01:21:13.76 PDF PNG


Marsz Nordic Walking - 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans start Czas netto Dyplom
1 214 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 1 GOŁĄBEK Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:00.35 00:32:56.70 PDF PNG
2 232 SKWERES ADRIANA K 1 PELPLIN KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:00.72 00:37:34.28 PDF PNG
3 222 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K 2 STAROGARD GDAŃSKI SPEED LADIES Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:01.05 00:38:01.49 PDF PNG
4 242 KORDECKI ROBERT M 2 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:01.29 00:38:02.12 PDF PNG
5 213 GWIZDAŁA BARTOSZ M 3 GOŁĄBEK Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:01.51 00:39:22.48 PDF PNG
6 231 RUDNICKI SŁAWOMIR M 4 WARSZAWA BORSUK TEAM Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:01.75 00:40:28.69 PDF PNG
7 228 PADOWICZ ANNA K 3 WARSZAWA Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:00.65 00:40:29.78 PDF PNG
8 234 STEMPNIAK ANNA K 4 INOWROCŁAW Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:01.58 00:40:55.57 PDF PNG
9 224 MAŁEK RENATA K 5 LNIANO Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:02.84 00:41:45.47 PDF PNG
10 223 MAŁEK ANDRZEJ M 5 LNIANO Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:02.14 00:42:40.08 PDF PNG
11 217 KIRSCHEN IWONA M 6 KOŚCIERZYNA Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:02.01 00:43:08.61 PDF PNG
12 216 KĄTOWSKA BEATA K 6 ŚWIECIE Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:00.48 00:43:10.31 PDF PNG
13 227 NOWICKA TATIANA K 7 ŚWIECIE DIABELSKIE PIORUNY Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:03.57 00:43:46.45 PDF PNG
14 206 BEKIER WIOLETTA K 8 BRODNICA Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:02.00 00:43:54.29 PDF PNG
15 226 NOWAK JOANNA K 9 GRUDZIĄDZ Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:02.53 00:44:43.96 PDF PNG
16 239 PIETRUSZEWSKI BOGDAN M 7 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:01.89 00:44:50.20 PDF PNG
17 236 ZALEWSKA ALINA K 10 SIEROSŁAW DIABELSKIE PIORUNY Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:03.74 00:45:15.68 PDF PNG
18 218 KOŁKOWSKA JOANNA K 11 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:02.00 00:46:08.57 PDF PNG
19 233 SŁOMSKA MONIKA K 12 ŚWIECIE DIABELSKIE PIORUNY Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:03.26 00:46:30.97 PDF PNG
20 235 WRUK JUSTYNA K 13 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:03.65 00:46:50.90 PDF PNG
21 207 CHUDECKA BEATA CHUDECKA K 14 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:02.39 00:46:52.40 PDF PNG
22 212 GOSIENIECKA JULITA K 15 OSIE STRAŻ POŻARNA OSP OSIE Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:02.48 00:47:31.68 PDF PNG
23 237 ZALEWSKA OLIWIA K 16 SIEROSŁAW DIABELSKIE PIORUNY Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:03.73 00:47:33.77 PDF PNG
24 219 KRASZKIEWICZ MARLENA K 17 OSIELSKO Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:05.61 00:48:22.31 PDF PNG
25 238 RADTKE MIECZYSŁAW M 8 DRZYCIM DRZYCIM Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:03.43 00:48:24.63 PDF PNG
26 229 PARTYKA ADAM M 9 OSIE Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:03.59 00:48:53.81 PDF PNG
27 230 PARTYKA MAGDALENA K 18 OSIE Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:03.49 00:48:53.88 PDF PNG
28 210 GIOLDA STEFAN M 10 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:05.69 00:49:07.16 PDF PNG
29 225 NOGA PAULA K 19 ŚWIECIE Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:04.88 00:49:13.35 PDF PNG
30 220 KUCZYŃSKA BERNADETA K 20 ŚWIECIE Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:04.05 00:49:13.50 PDF PNG
31 211 GOŁĘBIEWSKA DANUTA K 21 ROGÓŹNO Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:01.20 00:49:26.34 PDF PNG
32 240 TYBUŚ WOJCIECH M 11 STAROGARD GDAŃSKI Marsz Nordic Walking - 5 km 00:52:02.19 PDF PNG
33 209 DEINOWSKI MARIUSZ M 12 OSIE NADLEŚNICTWO OSIE Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:05.48 00:52:49.66 PDF PNG
34 208 DEINOWSKA BARBARA K 22 OSIE OSKIE SĘKI Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:05.30 00:52:49.94 PDF PNG
35 241 GRABOWSKA MIROSŁAWA K 23 WDA Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:06.18 00:55:45.65 PDF PNG
36 243 MAŚLANA ELŻBIETA K 24 GDAŃSK Marsz Nordic Walking - 5 km 00:05:05.27 00:59:09.41 PDF PNG


Zestawienie wyników z lat 2021, 2022

Lp Impreza Rok Miejsce open Kategoria wiekowa Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 1 M30-39 MATEUSZ NIEMCZYK STAROGARD GDAŃSKI KS PREFBET SONAROL 00:32:27.53
2 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 2 M30-39 RUSLAN PECHNIKOV ODESA STAYER RUN CLUB 00:32:32.70
3 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 1 M20-29 MATEUSZ NIEMCZYK STAROGARD GDAŃSKI KS PREFBET - SONAROL 00:33:40.64
4 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 2 M20-29 PATRYK SOWIŃSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 00:33:59.27
5 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 3 M20-29 MICHAŁ LEWANDOWSKI MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 00:34:21.23
6 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 4 M30-39 WOJCIECH ROBAK GDYNIA PKP SZYBKA KOLEJ MIEJSKA W TRÓJMIEŚCIE 00:35:57.76
7 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 3 M30-39 DANIEL PETROW GRUDZIĄDZ 00:36:16.26
8 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 5 M30-39 PAWEŁ DZIERLIŃSKI ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:36:31.14
9 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 6 M30-39 ŁUKASZ GAPIŃSKI WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO 00:36:50.26
10 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 7 M30-39 ARKADIUSZ WICENBACH PRUSZCZ GDAŃSKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 00:37:03.33
11 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 8 M40-49 DOMINIK SZAMOCKI ŚLIWICE 00:37:20.85
12 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 4 M40-49 DOMINIK SZAMOCKI ŚLIWICE 00:37:36.72
13 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 9 M40-49 MARCIN JANIAK GRUDZIĄDZ 00:37:38.91
14 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 10 M30-39 ANDRZEJ TOCHA DAMASZKA BIEGAJĄCY TCZEW 00:37:51.78
15 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 11 M40-49 SEBASTIAN LENC LASKOWICE POMORSKIE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:38:14.12
16 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 12 M20-29 BARTOSZ SZYPLEWSKI NOWE 00:38:16.39
17 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 13 M20-29 MATEUSZ SZCZEPAŃSKI SZEMBRUK START TEAM WĄBRZEŹNO 00:38:19.99
18 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 5 M40-49 SEBASTIAN LENC LASKOWICE POMORSKIE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:38:35.56
19 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 14 M40-49 PIOTR NAWROT GRUDZIĄDZ 00:38:47.36
20 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 6 M20-29 MARCIN SARNOWSKI OSIEK 00:39:22.21
21 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 15 M50-59 ZENON HARTUNA PIECE KS SOKÓŁ ZBLEWO/KARGO GDYNIA 00:39:24.95
22 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 7 M30-39 PAWEŁ LANG GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS 00:39:27.40
23 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 16 M30-39 TOMASZ BANACH GRUDZIĄDZ 00:39:30.08
24 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 17 M40-49 TOMASZ TRAPP STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 00:39:34.45
25 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 8 M20-29 DANIEL KARBOWNIK ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:39:41.67
26 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 18 M50-59 ROMAN RUSS LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:39:44.09
27 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 9 M40-49 PIOTR NAWROT GRUDZIĄDZ 00:39:47.28
28 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 10 M30-39 SZYMON GUBAŃSKI DRZYCIM DIABELSKIE PIORUNY 00:40:01.60
29 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 19 M30-39 DAWID JANUS ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:40:09.68
30 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 11 M30-39 TOMASZ BANACH GRUDZIĄDZ 00:40:19.72
31 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 12 M30-39 DAMIAN WIERZYŃSKI BYDGOSZCZ TRISPACE / TREK 00:40:21.25
32 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 20 M50-59 MARIUSZ WĘSIORA DRZYCIM 00:40:21.26
33 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 21 K30-39 KAMILA GRZONKA BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:40:40.43
34 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 13 M40-49 ROBERT BOREK ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:40:47.60
35 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 22 K30-39 IWONA SZABŁOWSKA PRUSZCZ GDAŃSKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 00:40:51.98
36 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 14 M50-59 ROMAN RUSS LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:40:53.21
37 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 23 M30-39 PIOTR RUBAJ ŚWIECIE 00:40:59.26
38 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 15 M20-29 KRZYSZTOF CZERWIŃSKI OSNO 00:41:03.79
39 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 24 M30-39 TOMASZ MAJKOWSKI SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 00:41:05.14
40 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 25 M30-39 MATEUSZ LIGMANOWSKI ŚWIECIE KP PSP ŚWIECIE 00:41:09.75
41 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 16 K30-39 KAMILA GRZONKA BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:41:16.23
42 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 17 M40-49 SŁAWOMIR PATELCZYK DEMLIN 00:41:16.35
43 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 26 M40-49 MICHAŁ RYTLEWSKI ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 00:41:25.58
44 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 18 M50-59 MAREK SLIWA KRAPLEWICE 00:41:34.08
45 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 27 M50-59 BOGUMIŁ CYRON ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 00:41:41.26
46 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 28 M30-39 DANIEL KACZYŃSKI STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:41:51.60
47 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 29 M16-19 MACIEJ GRZYWACZ SULNOWO KS WDA ŚWIECE 00:41:59.02
48 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 19 M50-59 MIECZYSŁAW KUNZ TORUŃ AZS UMK TORUŃ 00:42:05.83
49 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 20 M40-49 KAROL KARBOWNIK SKARSZEWO 00:42:08.60
50 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 21 M30-39 BARTOSZ KUC ŚWIECIE SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ 00:42:09.93
51 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 30 M20-29 PAWEŁ SOKÓŁ ZDUNY UNIWERSYTET GDAŃSKI 00:42:21.15
52 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 31 M30-39 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 00:42:25.04
53 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 22 M40-49 TOMASZ STENCEL PINCZYN MORSY ZBLEWO 00:42:29.36
54 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 32 M60-69 ZBIGNIEW GAPSKI STAROGARD GD. KKB 00:42:39.80
55 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 33 M50-59 KRZYSZTOF WŁOCH BIALACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:42:41.69
56 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 23 M30-39 PRZEMYSŁAW BILICKI OSIE 00:42:41.89
57 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 24 M30-39 PIOTR RUBAJ ŚWIECIE 00:42:47.41
58 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 34 M30-39 DANIEL PETROW GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY 00:42:49.59
59 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 25 M60-69 KRZYSZTOF DZIADCZYK CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 00:42:51.44
60 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 26 K30-39 ANETA WOJAS GRUDZIADZ START TEAM WĄBRZEŹNO 00:42:55.41
61 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 27 M50-59 MACIEJ SZYMCZAK STRZELEWO AKTYWNA BYDGOSZCZ 00:42:57.54
62 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 28 M40-49 ADAM PAPIEROWSKI ŚWIECIE 00:42:58.18
63 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 35 M40-49 MICHAŁ GOLINSKI ŚWIECIE 00:43:03.62
64 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 36 M30-39 BARTOSZ KUC ŚWIECIE SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ 00:43:10.48
65 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 37 M40-49 SEBASTIAN DROSDOWSKI ŚWIECIE 00:43:17.49
66 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 29 M40-49 MACIEJ REIMUS SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 00:43:20.59
67 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 30 M30-39 JAKUB ZAKRZEWSKI STAROGARD GDAŃSKI CYCE 00:43:25.60
68 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 31 M40-49 WALDEMAR SZWARC LNIANO 00:43:25.99
69 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 38 M20-29 MARCIN WARCHOŁ ŚWIECIE 00:43:32.67
70 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 39 M60-69 JUREK OLKOWSKI ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:43:43.14
71 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 40 M40-49 GRZEGORZ WINIARSKI WINIARSKI ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:43:47.50
72 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 32 M40-49 DAMIAN GRUBICH GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:43:50.87
73 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 41 M40-49 KRZYSZTOF BARCZYK GRUDZIĄDZ PSP GRUDZIĄDZ 00:43:50.90
74 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 33 M40-49 KRZYSZTOF PAWLIK SZARŁATA 00:43:57.79
75 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 34 M50-59 BOGUMIŁ CYRON ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 00:44:02.35
76 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 42 M20-29 ROBERT KORDECKI WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 00:44:04.41
77 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 43 M50-59 MAREK SLIWA KRAPLEWICE 00:44:04.91
78 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 44 M50-59 MACIEJ SZYMCZAK STRZELEWO AKTYWNA BYDGOSZCZ 00:44:06.29
79 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 35 M60-69 STANISŁAW WNUK WIELKI KLINCZ 00:44:06.54
80 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 36 K40-49 DOROTA GAŁUSZKA GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 00:44:07.83
81 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 45 M40-49 MIROSŁAW ŁUCKI GRUDZIĄDZ 00:44:16.87
82 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 46 M30-39 PIOTR DYJACH ŚWIECIE SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ 00:44:19.31
83 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 47 M40-49 ROBERT CHUDECKI GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 00:44:19.98
84 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 48 M40-49 ANDRZEJ TRYCZAK WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO 00:44:20.33
85 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 49 M20-29 JAKUB JABŁOŃSKI GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 00:44:25.51
86 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 37 M20-29 SZYMON KŁOS ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:44:25.69
87 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 50 M40-49 JAROSŁAW TARCZYKOWSKI ŚWIECIE )I( 00:44:29.47
88 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 38 M40-49 GRZEGORZ WINIARSKI WINIARSKI ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:44:34.87
89 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 39 M50-59 KRZYSZTOF CHOJNACKI PELPLIN 00:44:40.43
90 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 51 M30-39 RAFAŁ KARNECKI ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:44:43.40
91 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 52 M40-49 WALDEMAR SZWARC LNIANO AKTYWNE LNIANO 00:44:44.23
92 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 40 M30-39 PAWEŁ GLISZCZYŃSKI KORONOWO 00:44:44.76
93 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 53 M50-59 KRZYSZTOF CHOJNACKI PELPLIN 00:44:46.33
94 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 54 M40-49 ZBIGNIEW ZWOLIŃSKI ŚLIWICZKI 00:44:46.44
95 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 55 M30-39 DAWID RÓŻEK ŚLIWICE 00:44:55.68
96 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 56 M50-59 ROMAN MANIA BEDZMIEROWICE KS SOKÓŁ ZBLEWO/KARGO GDYNIA 00:45:09.50
97 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 57 M50-59 TADEUSZ KĄTOWSKI ŚWIECIE 00:45:11.57
98 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 58 M60-69 KRZYSZTOF TOKARSKI GDAŃSK S...K...S... 00:45:14.94
99 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 41 M30-39 SERHII MALIARENKO OSIE 00:45:17.00
100 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 42 M40-49 RAFAŁ CZECHOWSKI GRUDZIĄDZ NIESKOŃCZONOŚĆ 00:45:22.40
101 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 59 M60-69 JÓZEF SZATKOWSKI GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZA 00:45:31.86
102 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 43 M50-59 ARTUR STOSIK PĄCZEWO 00:45:33.81
103 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 44 K20-29 ADRIANNA STYKAŁA BUKOWIEC 00:45:50.51
104 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 60 M40-49 DAWID CZECHOWSKI SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 00:46:01.88
105 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 45 M30-39 WOJCIECH KRZEŚNIAK GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 00:46:10.26
106 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 61 M20-29 MAKSYMILIAN PILARSKI OSIE STRAŻ POŻARNA OSP/PSP 00:46:10.80
107 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 62 M60-69 JAROSŁAW POŁOMSKI GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 00:46:17.22
108 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 46 K40-49 DAGMARA KREFTA NOWE PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:46:23.53
109 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 47 M40-49 PATRYK LEWANDOWSKI CZERSK 00:46:25.35
110 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 48 M30-39 PRZEMYSŁAW CZAPIEWSKI KOPYTKOWO 00:46:26.17
111 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 63 M40-49 RAFAŁ CZECHOWSKI GRUDZIĄDZ NIESKOŃCZONOŚĆ 00:46:45.97
112 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 64 M30-39 ŁUKASZ MANTEUFEL WARLUBIE 00:46:47.04
113 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 49 M40-49 MICHAŁ LEMAŃCZYK LEMAŃCZYK JEŻEWO 00:46:48.21
114 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 50 M20-29 ŁUKASZ KŁOS ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:46:50.84
115 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 65 M50-59 MARIUSZ DEINOWSKI OSIE NADLEŚNICTWO OSIE 00:46:53.38
116 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 66 M16-19 BARTOSZ BUKOWSKI ANNOWO PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:47:19.06
117 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 51 M50-59 TOMASZ BRUNKE WAŁKOWISKA RUN BYDGOSZCZ 00:47:22.18
118 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 67 M50-59 PIOTR JANOWSKI NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA TKKF CHEŁMNO 00:47:25.05
119 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 68 M30-39 KAROL WITEK OSIE OSP OSIE 00:47:27.00
120 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 69 M30-39 WOJCIECH KRZEŚNIAK GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 00:47:28.69
121 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 52 M30-39 CEZARY MUSZCZYŃSKI ŚWIECIE BHP COMPLEX ŚWIECIE 00:47:30.34
122 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 70 K20-29 TERESA ŁEPEK GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO 00:47:30.41
123 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 71 M50-59 ADAM JANOWSKI LISEWO 00:47:31.98
124 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 53 M40-49 MARCIN GRABOWSKI WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:47:32.85
125 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 54 K30-39 MAGDALENA KAMYSZ ZBLEWO KS SOKÓW ZBLEWO 00:47:34.86
126 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 72 M30-39 PRZEMYSŁAW LADA ZALESIE STALE BIEGAM NOVA TRADING 00:47:35.94
127 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 55 M60-69 JÓZEF SZATKOWSKI GRUDZIADZ START TEAM WĄBRZEŹNO 00:47:39.72
128 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 73 M30-39 JAROSŁAW MAZERSKI TORUŃ 00:47:41.51
129 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 74 M16-19 CEZARY NAGÓRSKI MIEDZNO AZYMUT OSIE 00:47:45.89
130 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 75 M30-39 RADOSŁAW PIOTROWSKI OSIE 00:47:52.25
131 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 76 M40-49 ADAM JAGODDA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:47:54.77
132 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 56 M30-39 RAFAŁ KARNECKI ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:48:05.19
133 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 57 M30-39 ŁUKASZ SZWEDOWSKI KULICE KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE 00:48:12.68
134 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 77 M40-49 KRZYSZTOF PAWLIK SZARŁATA 00:48:13.01
135 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 78 K40-49 ANNA ŁUCKA GRUDZIĄDZ LA RIVE TEAM 00:48:15.89
136 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 79 K30-39 KATARZYNA SZUBERT SIWIAŁKA 00:48:17.01
137 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 80 M70-100 TADEUSZ ORLIKOWSKI GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 00:48:17.30
138 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 81 K40-49 ANNA SKALSKA BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:48:20.13
139 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 58 M60-69 JANUSZ GOŁĘBIEWSKI ROGÓŹNO BIEGAM PO KROWY 00:48:22.90
140 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 82 M40-49 TOMASZ STENCEL PINCZYN MORSY ZBLEWO 00:48:22.99
141 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 83 M30-39 SERHII MALIARENKO OSIE 00:48:26.76
142 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 84 M20-29 ARKADIUSZ KRAWCZYK BUKOWIEC 00:48:28.69
143 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 59 M16-19 KAROL PATELCZYK DEMLIN 00:48:29.45
144 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 60 M20-29 MAKSYMILIAN PILARSKI OSIE STRAŻ POŻARNA OSP OSIE / KM PSP BYDGOSZCZ 00:48:30.69
145 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 85 K30-39 EWELINA DERKOWSKA SZARNOŚ 00:48:30.76
146 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 86 K20-29 DAGMARA BOCZEK NOWE 00:48:32.33
147 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 87 M40-49 MIROSŁAW MARASZEK SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 00:48:33.24
148 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 61 M60-69 JANUSZ PASZKOWSKI BRODNICA 00:48:41.21
149 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 62 M40-49 MILOSZ MODRZEJEWSKI ŚWIECIE SOLENIS 00:48:55.61
150 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 63 M50-59 WALDEMAR DERKOWSKI ŚWIECIE 00:48:55.85
151 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 88 M40-49 STANISŁAW TUSZKIEWICZ RACIĄŻ 00:48:56.05
152 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 89 K40-49 DOROTA CZECHOWSKA SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 00:48:57.24
153 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 64 M40-49 MARCIN KAMIŃSKI GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 00:49:00.54
154 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 65 M70-100 JERZY RUDNIK CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 00:49:09.06
155 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 90 M16-19 MACIEJ SADOWCZYK ŚWIECIE KS WDA ŚWIECIE 00:49:10.20
156 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 66 M30-39 RAFAŁ KOŁKOWSKI GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:49:11.14
157 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 67 M50-59 KAROL FUŁAT CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:49:13.14
158 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 68 K50-59 MARZENA MĄCZEWSKA GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:49:19.07
159 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 91 M40-49 ARKADIUSZ MICHAŁOWSKI ŚWIECIE 00:49:21.73
160 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 92 M40-49 MICHAŁ LEMAŃCZYK JEŻEWO 00:49:27.45
161 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 93 M30-39 ZBIGNIEW ROSZAK GNIEWKOWO BIEGAM DLA ZDROWIA 00:49:31.33
162 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 69 K30-39 KAMILA GLANERT ŚLIWICE 00:49:38.45
163 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 70 M50-59 KRZYSZTOF STEMPNIAK INOWROCŁAW 00:49:38.54
164 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 94 M30-39 TOMASZ GWIZDALA BUKOWIEC 00:49:39.79
165 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 95 K20-29 MAGDALENA BOSCHKE PELPLIN 00:49:42.55
166 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 71 K40-49 MAGDALENA STYKAŁA STYKAŁA BUKOWIEC 00:49:45.89
167 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 72 M30-39 MICHAŁ GERKA ŚWIECIE 00:49:46.73
168 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 96 K40-49 ANIA ŁĘGOWSKA KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 00:49:51.09
169 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 97 K30-39 MAGDALENA KAMYSZ ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:49:52.67
170 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 98 K40-49 ANNA KUŹMA ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:50:04.09
171 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 73 M40-49 DARIUSZ LOOSE WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:50:10.42
172 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 99 M40-49 MARCIN LIBECKI ŚWIECIE 00:50:11.67
173 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 74 M30-39 KRZYSZTOF KMIECIAK KRĄPLEWICE 00:50:25.00
174 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 75 M60-69 ANDRZEJ MĄCZEWSKI GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:50:28.54
175 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 76 M60-69 MAREK CIEŚLIK MICHALIN RANCZO MICHALIN 00:50:29.68
176 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 100 M60-69 MARIUSZ MILAS SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 00:50:38.08
177 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 77 M40-49 ARTUR SUBKOWSKI ŚWIECIE 00:50:40.86
178 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 78 K20-29 DOMINIKA WENDERSKA GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO 00:50:47.01
179 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 79 M30-39 KAROL WITEK OSIE OSP OSIE 00:50:52.21
180 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 101 K30-39 KATARZYNA STARZYŃSKA TORUŃ RUNCROSS ROZGARTY 00:50:56.10
181 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 102 M16-19 HUBERT JURKIEWICZ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 00:51:10.88
182 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 103 K30-39 ALDONA JURKIEWICZ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 00:51:11.29
183 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 80 M16-19 TOMASZ PIEKARSKI OSIE 00:51:13.96
184 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 81 M20-29 PIOTR GAWKOWSKI STAROGARD GDAŃSKI 00:51:28.98
185 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 104 M40-49 ARKADIUSZ MATEJUK MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 00:51:31.51
186 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 105 M50-59 ANDRZEJ CHOLEWIŃSKI ŚWIECIE 00:51:35.50
187 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 106 M70-100 EDWARD WAŚNIEWSKI PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 00:51:52.98
188 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 107 M50-59 CEZARY RYBSKI KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 00:51:59.20
189 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 108 K40-49 AURELIA SPRĘGA STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 00:52:01.41
190 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 82 K40-49 BARBARA BIELIŃSKA STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD 00:52:08.93
191 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 109 K40-49 KRYSTYNA JANUSZEWSKA ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 00:52:09.09
192 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 83 M40-49 KAROL KRÓL BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:52:15.88
193 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 84 M70-100 STANISŁAW SZARMACH GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 00:52:18.65
194 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 110 M30-39 BŁAŻEJ OSICKI OSIE 00:52:22.61
195 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 85 M60-69 MAREK BOGALECKI STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 00:52:27.70
196 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 86 M60-69 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 00:52:34.76
197 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 87 K40-49 HANNA PAWLIK-KIEŁPIŃSKA SZARŁATA 00:52:40.39
198 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 88 M30-39 BARTŁOMIEJ KOPROWSKI GUBINY PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:52:42.21
199 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 89 M40-49 WALDEMAR SPRADA OSIE OSP OSIE 00:52:46.87
200 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 90 K30-39 MONIKA GORDON ŚWIECIE 00:52:49.94
201 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 111 M20-29 MATEUSZ LEWALSKI MALBORK 00:52:52.52
202 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 91 M20-29 PRZEMYSŁAW PIÓR NOWE SPORTMANIA NOWE 00:52:55.25
203 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 92 K40-49 GRAŻYNA CHMARA-BAKER BRZEZINY 00:52:56.02
204 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 112 M70-100 JERZY TUMIŁOWICZ LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 00:53:04.62
205 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 93 K30-39 ANNA LOOSE WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:53:06.64
206 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 94 M60-69 PIOTR OLEJARCZYK ELBLĄG ELEKTROMET GMINA ELBLAG 00:53:07.46
207 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 113 K20-29 DOMINIKA WENDERSKA GRUDZIĄDZ 00:53:14.83
208 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 114 M40-49 TOMASZ NETZELMANN ŚWIECIE 00:53:21.03
209 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 115 K40-49 BARBARA BIELIŃSKA STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD 00:53:21.95
210 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 116 M50-59 JANUSZ LIS GRUDZIĄDZ TKKT CHENNO 00:53:40.11
211 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 117 M40-49 MARIUSZ KLAJBOR CZERSK ŚWIECKI TERENOWY ZAWRÓT GŁOWY 00:53:49.17
212 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 95 M40-49 TOMASZ KLONOWSKI KLONOWSKI ŚWIECIE PLATAN 00:54:00.38
213 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 96 M40-49 MARCIN NADOLNY ŚWIECIE 00:54:00.62
214 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 97 M40-49 WOJCIECH ANTOŃCZAK SWIECIE 00:54:01.32
215 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 98 M30-39 TOMASZ GWIZDALA BUKOWIEC 00:54:03.92
216 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 99 M30-39 PIOTR BRANDENBURGER SULNOWO 00:54:07.68
217 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 100 M40-49 MARIUSZ KLAJBOR JEŻEWO 00:54:11.94
218 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 101 M40-49 MARCIN BINISZKIEWICZ TCZEW KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:54:12.17
219 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 118 M30-39 PIOTR BRANDENUBURGER SULNOWO 00:54:12.90
220 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 119 K40-49 GRAŻYNA CHMARA-BAKER BRZEZINY 00:54:22.21
221 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 120 M50-59 PIOTR OSTROWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:54:25.43
222 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 121 M30-39 MICHAŁ BODZAK ŚWIECIE 00:54:32.50
223 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 122 K50-59 ALICJA TYNKIEWICZ GRUCZNO 00:54:33.31
224 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 102 K40-49 MAŁGORZATA RATKOWSKA ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 00:54:38.26
225 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 123 M60-69 ROMAN ŚWITAŁA KWIDZYN AMATOR 00:54:38.74
226 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 124 K60-69 EWA OSSOWSKA ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:54:39.55
227 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 125 K40-49 HANNA PAWLIK-KIEŁPIŃSKA SZARŁATA WSUP 00:54:41.68
228 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 126 M40-49 RAFAŁ BŁADZIKOWSKI TCZEW 00:54:45.98
229 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 127 M30-39 MICHAŁ KONIECZKA OSIE OSP OSIE 00:55:03.15
230 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 128 M30-39 TOMASZ OSINSKI GRUPA 00:55:03.85
231 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 103 K50-59 ALICJA TYNKIEWICZ GRUCZNO 00:55:03.93
232 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 129 K30-39 JOANNA JASZKA ŚWIECIE 00:55:15.95
233 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 104 M40-49 TOMASZ NETZELMANN ŚWIECIE 00:55:17.64
234 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 130 K30-39 KINGA ROBACZEWSKA DOBRCZ 00:55:17.79
235 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 105 M60-69 ROMAN ŚWITAŁA KWIDZYN AMATOR 00:55:19.55
236 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 131 M50-59 ADAM KOPROWICZ ŚWIECIE 00:55:19.89
237 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 106 K20-29 YANA MIKHAILAVA ŚWIECIE 00:55:20.80
238 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 132 M60-69 MAREK DEMIRSKI ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 00:55:25.73
239 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 107 K30-39 AGNIESZKA GWIZDAŁA BUKOWIEC 00:55:28.52
240 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 133 K16-19 JOANNA KATER OSIE KS WDA ŚWIECE 00:55:28.53
241 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 134 M50-59 SŁAWEK GŁOWALA GŁOWALA ŚWIECIE 00:55:29.10
242 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 135 M40-49 ARKADIUSZ PIOTROWSKI DWORZYSKO MUTOMBOTEAM 00:55:30.10
243 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 108 M40-49 MARCIN LIBECKI ŚWIECIE 00:55:30.22
244 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 136 M70-100 EDMUND DŁONIAK GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:55:33.17
245 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 109 M30-39 PIOTR GORDON ŚWIECIE 00:55:53.84
246 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 137 K30-39 MONIKA GUMIENIK SZARNOŚ SZARNOŚ TEAM 00:55:56.07
247 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 110 M60-69 JANUSZ KACZYŃSKI GŁUCHE AKTYWNI KOCIEWIACY 00:56:00.19
248 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 138 M50-59 MICHAŁ ZNANIECKI INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:56:01.61
249 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 139 K30-39 WOJCIECH ZNANIECKI BYDGOSZCZ 00:56:04.87
250 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 111 M20-29 TOMEK STRZYŻEWSKI OSIE STRAŻ POŻARNA OSP OSIE 00:56:05.31
251 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 112 M50-59 ZBIGNIEW CIERŻNICKI BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:56:09.14
252 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 113 M50-59 KRZYSZTOF KWASIGROCH BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:56:12.75
253 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 114 M40-49 KRZYSZTOF MAKOWSKI STAROGARD GDAŃSKI 00:56:19.83
254 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 140 K40-49 ANNA GDANIEC STAROGARD GDAŃSKI 00:56:26.15
255 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 141 M20-29 TOMASZ NOWACKI NOWA WIEŚ MALBORSKA 00:56:26.84
256 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 142 M60-69 BOGUSŁAW KUJAWA OSIE 00:56:32.40
257 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 115 K60-69 GRAŻYNA DALAK-OŻÓG LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:56:42.21
258 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 143 K30-39 SYLWIA MYŚLIŃSKA TORUŃ 00:56:42.61
259 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 144 K30-39 MONIKA RYGIELSKA TORUŃ 00:56:42.94
260 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 116 M50-59 DARIUSZ WITCZAK KRĄPLEWICE 00:56:45.55
261 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 117 K30-39 ANNA CHABROS WIĄG 00:56:50.77
262 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 118 K60-69 TERESA CHABROS ŚWIECIE 00:56:51.33
263 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 145 M40-49 MARCIN NADOLNY ŚWIECIE 00:57:14.34
264 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 146 M40-49 WOJCIECH ANTONCZAK ANTOŃCZAK SWIECIE 00:57:14.72
265 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 147 K40-49 EWA NOWAK DRZYCIM 00:57:16.57
266 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 148 M60-69 JAN DĘBSKI SUCHARZEWO6 SOŁTYS 00:57:23.85
267 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 149 M50-59 MIROSŁAW ZĘBIK ŚWIECIE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:57:27.00
268 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 150 K60-69 TERESA CHABROS ŚWIECIE 00:57:29.05
269 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 151 K30-39 DOROTA WIŚNIEWSKA SZARNOŚ 00:57:31.58
270 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 152 K50-59 WIESŁAWA KLEJNA ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:57:37.37
271 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 119 K20-29 ANNA SÓJKOWSKA BĄKOWO 00:57:44.33
272 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 153 K30-39 AGNIESZKA GWIZDAŁA BUKOWIEC 00:57:52.25
273 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 154 K30-39 AGNIESZKA GŁOWALA ŚWIECIE 00:57:54.08
274 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 155 K30-39 JOWITA DALKE GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 00:58:10.96
275 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 120 K50-59 EWA NOWAK DRZYCIM DIABELSKIE PIORUNY 00:58:11.70
276 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 121 K40-49 WIOLETTA MACIOSZEK ROGÓŹNO PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:58:14.70
277 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 156 K30-39 MONIKA DEKOWSKA WĘTFIE 00:58:20.53
278 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 157 M60-69 JERZY PISKORSKI PELPLIN 00:58:25.14
279 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 122 K50-59 WIESŁAWA KLEJNA ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:58:40.15
280 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 158 K30-39 DAGMARA JAGŁA WAŁKOWISKA 86-150 OSIE BIEGĄJĄCE WAŁKOWISKA :) 00:58:45.99
281 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 123 K30-39 AGNIESZKA MARGAŃSKA BRANICA 00:58:47.90
282 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 159 K30-39 JUSTYNA SKWIERCZ KRĄPLEWICE 00:58:49.31
283 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 124 K30-39 PATRYCJA FREDA STAROGARD GDAŃSKI 00:58:59.68
284 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 160 K40-49 KORNELIA WIŚNIEWSKA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 00:59:05.25
285 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 161 M60-69 JERZY KACZYŃSKI ŚWIECIE 00:59:07.76
286 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 125 K30-39 JOANNA WASILEWSKA GRUDZIĄDZ 00:59:38.24
287 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 162 M50-59 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI JANIKOWO 00:59:57.46
288 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 163 M40-49 WOJCIECH KRAJNIK GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 01:00:12.29
289 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 164 K40-49 JUSTYNA PIOTROWSKA PIĘĆMORGI 01:00:12.50
290 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 165 K50-59 MAŁGORZATA JABŁOŃSKA GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 01:00:22.83
291 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 166 M50-59 DARIUSZ WSZELAK GRUDZIĄDZ 01:00:32.87
292 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 167 K30-39 SYLWIA DEJNA TCZEW 01:01:02.80
293 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 168 K40-49 MARTA SOWIŃSKA OSIE 01:01:04.42
294 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 169 M30-39 PIOTR GORDON ŚWIECIE 01:01:07.22
295 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 126 K50-59 KAMILA KALINOWSKA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 01:01:16.86
296 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 170 M30-39 SŁAWOMIR RUDNICKI WARSZAWA MĘCZY BUŁA/BIEGAJĄCY BORSUK. 01:01:25.03
297 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 171 M70-100 ZBIGNIEW MŁYŃSKI KOKOSZKOWY 01:01:30.91
298 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 127 M60-69 JERZY KACZYŃSKI ŚWIECIE 01:01:48.46
299 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 128 M20-29 MATEUSZ SZCZEPAŃSKI POZNAŃ 01:02:21.49
300 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 129 M30-39 ARIEL SIŁAKOWSKI TORUŃ WTORKOWY TRENING 01:02:46.79
301 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 172 K30-39 ANNA LOOSE STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 01:02:49.50
302 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 173 K20-29 MARTYNA TROSDOWSKA BĄKOWSKI MŁYN SARENKI 01:02:55.00
303 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 174 M60-69 ANDRZEJ LENKIEWICZ BĄDKI 01:03:18.99
304 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 130 K30-39 MONIKA PERRON PERRON ŚWIECIE 01:03:30.21
305 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 131 K30-39 MONIKA OTRĘBOWSKA ŚWIECIE 01:03:30.39
306 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 175 K40-49 TATIANA NOWICKA ŚWIECIE DIABELSKIE PIORUNY 01:03:30.47
307 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 176 K30-39 ALINA PIOTROWSKA OSIE 01:03:57.95
308 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 177 K40-49 BEATA CHUDECKA CHUDECKA GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 01:04:16.81
309 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 178 K30-39 MONIKA GORDON GORDON ŚWIECIE 01:04:16.91
310 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 132 K20-29 MARTYNA TROSDOWSKA BĄKOWSKI MŁYN OSKIE SĘKI 01:04:25.76
311 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 133 K20-29 ALEKSANDRA JEZIERSKA STARA RZEKA OSKIE SĘKI 01:04:25.93
312 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 179 K50-59 MARIANNA MALISZEWSKA ELBLĄG 01:04:28.45
313 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 180 M60-69 JERZY KRZAK GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 01:04:28.70
314 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 181 K20-29 ALEKSANDRA JEZIERSKA STARA RZEKA SARENKI 01:04:39.04
315 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 182 M60-69 JANUSZ LENC BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 01:05:14.42
316 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 134 M50-59 DARIUSZ WSZELAK GRUDZIĄDZ 01:05:14.59
317 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 135 K50-59 JOLANTA CHOJNACKA PELPLIN 01:05:27.05
318 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 183 M60-69 MIROSŁAW DYWELSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:05:33.11
319 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 136 K30-39 AGNIESZKA SZWARC LNIANO AKTYWNE LNIANO 01:05:50.19
320 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 184 K20-29 KLARA DROSDOWSKA ŚWIECIE 01:05:56.77
321 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 185 K30-39 AGNIESZKA SZWARC LNIANO AKTYWNE LNIANO 01:06:57.52
322 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 137 M60-69 JERZY KRZAK GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK 01:07:27.23
323 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 138 M60-69 MARIAN MARSZAŁEK STAROGARD GDAŃSKI 01:08:47.91
324 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 139 M30-39 MICHAŁ KONIECZKA OSIE OSP OSIE 01:08:50.57
325 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 186 M70-100 KRZYSZTOF TYMINSKI GDAŃSK 01:09:15.68
326 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 140 K50-59 GRAŻYNA GROMOWSKA CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 01:09:51.04
327 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 187 K30-39 AGNIESZKA BOGULSKA ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 01:10:19.67
328 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 188 K60-69 GRAŹYNA ŁUBKOWSKA GDAŃSK 01:11:48.88
329 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 189 M70-100 HENRYK HOMA PELPLIN 01:13:18.74
330 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 190 K50-59 JOLANTA CHOJNACKA PELPLIN 01:13:19.42
331 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 191 M70-100 KAZIMIERZ MAJNA GDYNIA PARKRUN GDYNIA 01:17:26.42
332 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 192 K60-69 GRAŻYNA TOBOLSKA GRUDZIĄDZ 01:20:08.88
333 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 193 M70-100 WŁADYSŁAW ANGIEL BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 01:20:16.77
334 XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO 2022 141 M16-19 SERGHEI GANU OSIE 01:21:13.76
335 XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km 2021 194 M16-19 SERGHEI GANU OSIE 01:23:43.81

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ