Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
1 | Reimus Maciej | Skórcz | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
2 | Sokół Paweł | Zduny | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
3 | Czechanowska Lucyna | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
CYCE | |||||||||
4 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 5 km | CYCE | opłacono | ||||
Dead on Arrival | |||||||||
5 | Bugajski Adam | Gdańsk | 5 km | Dead on Arrival | opłacono | ||||
Dovista Active Team/Biegający Tczew | |||||||||
6 | Czechanowski Piotr | Tczew | 5 km | Dovista Active Team/Biegający Tczew | opłacono | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
7 | Waśkiewicz Sebastian | Gdańsk | 5 km | Dąbrowski Team | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
8 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono | ||||
Elektromet-Gmina Elblag | |||||||||
9 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 5 km | Elektromet-Gmina Elblag | opłacono | ||||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
10 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | 5 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono | ||||
Grupa Druha Borucha | |||||||||
11 | Bork Łukasz | Żuława | 5 km | Grupa Druha Borucha | |||||
KOCHANKI TEAM | |||||||||
12 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | 5 km | KOCHANKI TEAM | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
13 | Hoffmann Daniel | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
14 | Machnikowska Karolina | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
15 | Kamysz Magdalena | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
16 | Skalska Anna | Bytonia | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
17 | Kłos Łukasz | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
18 | Kłos Szymon | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
19 | Klejna Wiesława | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
20 | Grzonka Szymon | Bytonia | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
21 | Grzonka Kamila | Bytonia | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
Klub Kociewiak Tczew | |||||||||
22 | Różycki Ryszard | Tczew | 5 km | Klub Kociewiak Tczew | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
23 | Lang Paweł | Gdańsk | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
LATIF TEAM | |||||||||
24 | Kargól Lucjan | Tczew | 5 km | LATIF TEAM | opłacono | ||||
LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | |||||||||
25 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | 5 km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
26 | Kuschbik Elżbieta | Gdańsk | 5 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
27 | Giembicki Jan | Sztum | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
28 | Cebula Bogdan | Sztum | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
29 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
30 | Witt Grażyna | Sopot | 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
31 | Kordecka Anna | Starogard Gdański | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono | ||||
32 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
33 | Stencel Tomasz | Pinczyn | 5 km | Morsy Zblewo | |||||
34 | Łukasiewicz Magdalena | Lubichowo | 5 km | Morsy Zblewo | |||||
Morsy Zblewo | |||||||||
35 | Trygalska Beata | Pinczyn | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
NGLT RUNNERS | |||||||||
36 | Połujanow Agnieszka | Tczew | 5 km | NGLT RUNNERS | opłacono | ||||
Norbsoft.pl | |||||||||
37 | Witt Henryk | Sopot | 5 km | Norbsoft.pl | |||||
OSP Pogódki | |||||||||
38 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | 5 km | OSP Pogódki | opłacono | ||||
RUN GOKU TEAM | |||||||||
39 | Siecinski Emilian | Gdańsk | 5 km | RUN GOKU TEAM | |||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
40 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | 5 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono | ||||
ST Runners | |||||||||
41 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | 5 km | ST Runners | |||||
Team Tapflo | |||||||||
42 | Boschke Magdalena | Pelplin | 5 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
43 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
44 | Żurawski Mariusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
45 | Kocerba Mateusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
46 | Kocerba Weronika | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
47 | Pałkowska Aleksandra | Swarożyn | 5 km | Team Tapflo | |||||
48 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 5 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
49 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 5 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
Urbex Team Kwidzyn | |||||||||
50 | Melkowski Michał | Kwidzyn | 5 km | Urbex Team Kwidzyn | opłacono | ||||
51 | Kania Krzysztof | Kwidzyn | 5 km | Urbex Team Kwidzyn | opłacono | ||||
ZSE Starogard Gdański | |||||||||
52 | Trygalski Cezary | Pinczyn | 5 km | ZSE Starogard Gdański | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Czapiewska Iga | Pelplin | 5 km | opłacono | |||||
54 | Korynt Wiktoria | Gniew | 5 km | opłacono | |||||
55 | Jeske Jakub | Gniew | 5 km | opłacono | |||||
56 | Gawin Rafał | kościerzyna | 5 km | opłacono | |||||
57 | Jedtka Angelika | Skarszewy | 5 km | opłacono | |||||
58 | Richter Krzysztof | Gdańsk | 5 km | opłacono | |||||
59 | Skosolas Agnieszka | Gdańsk | 5 km | opłacono | |||||
60 | Skosolas Janusz | Gdańsk | 5 km | opłacono | |||||
61 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gd. | 5 km | opłacono | |||||
62 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | 5 km | opłacono | |||||
63 | Szarmach Andrzej Szarmach | Pelplin | 5 km | opłacono | |||||
64 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 5 km | ||||||
65 | Halman Leszek | Bielkówko | 5 km | ||||||
66 | Krysiak Katarzyna | Bielkówko | 5 km | opłacono | |||||
67 | Grodecka Beata | Lubań | 5 km | opłacono | |||||
68 | Grodecki Andrzej | Lubań | 5 km | opłacono | |||||
69 | Stosik Artur | Pączewo | 5 km | opłacono | |||||
70 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 5 km | ||||||
71 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | 5 km | opłacono | |||||
72 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | 5 km | opłacono | |||||
73 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | 5 km | opłacono | |||||
74 | Zasada Bogumiła | Skowarcz | 5 km | opłacono | |||||
75 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | 5 km | opłacono | |||||
76 | Bieliński Konrad | Starogard Gd. | 5 km | opłacono | |||||
77 | spręga aurelia | starogard gdański | 5 km | opłacono | |||||
78 | Urban Monika | Przywidz | 5 km | opłacono | |||||
79 | Różycki Ryszard | Tczew | 5 km | ||||||
80 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 5 km | opłacono | |||||
81 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | 5 km | opłacono | |||||
82 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | 5 km | opłacono | |||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
83 | Połomski Jarosław | Gniew | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
Wyświetleń: 7563