Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | 5 km | Klub Kociewiak Tczew | |
2 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
3 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
4 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | 5 km | opłacono | |
5 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 5 km | opłacono | |
6 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 5 km | opłacono | |
7 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | 5 km | ||
8 | Urban Monika | Przywidz | Polska | 5 km | opłacono | |
9 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono |
10 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 5 km | opłacono | |
11 | Bork Łukasz | Żuława | Polska | 5 km | Grupa Druha Borucha | |
12 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
13 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | 5 km | OSP Pogódki | opłacono |
14 | Witt Henryk | Sopot | Polska | 5 km | Norbsoft.pl | |
15 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | |
16 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono |
17 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono |
18 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 5 km | Elektromet-Gmina Elblag | opłacono |
19 | Połujanow Agnieszka | Tczew | Polska | 5 km | NGLT RUNNERS | opłacono |
20 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono |
21 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | 5 km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono |
22 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
23 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | KOCHANKI TEAM | opłacono |
24 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
25 | Kordecka Anna | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
26 | Bieliński Konrad | Starogard Gd. | Polska | 5 km | opłacono | |
27 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
28 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
29 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 5 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono |
30 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5 km | opłacono | |
31 | Zasada Bogumiła | Skowarcz | Polska | 5 km | opłacono | |
32 | Łukasiewicz Magdalena | Lubichowo | Polska | 5 km | Morsy Zblewo | |
33 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 5 km | opłacono | |
34 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono |
35 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
36 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
37 | Pałkowska Aleksandra | Swarożyn | Polska | 5 km | Team Tapflo | |
38 | Kamysz Magdalena | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
39 | Kocerba Weronika | Tczew | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono |
40 | Kocerba Mateusz | Tczew | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono |
41 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono |
42 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 5 km | opłacono | |
43 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 5 km | CYCE | opłacono |
44 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 5 km | opłacono | |
45 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 5 km | ||
46 | Czechanowski Piotr | Tczew | Polska | 5 km | Dovista Active Team/Biegający Tczew | opłacono |
47 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | 5 km | Biegający Tczew | opłacono |
48 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | 5 km | opłacono | |
49 | Grodecki Andrzej | Lubań | Polska | 5 km | opłacono | |
50 | Grodecka Beata | Lubań | Polska | 5 km | opłacono | |
51 | Krysiak Katarzyna | Bielkówko | Polska | 5 km | opłacono | |
52 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | 5 km | ||
53 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
54 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 5 km | ||
55 | Trygalska Beata | Pinczyn | Polska | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono |
56 | Trygalski Cezary | Pinczyn | Polska | 5 km | ZSE Starogard Gdański | opłacono |
57 | Szarmach Andrzej Szarmach | Pelplin | Polska | 5 km | opłacono | |
58 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | Polska | 5 km | opłacono | |
59 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gd. | Polska | 5 km | opłacono | |
60 | Skosolas Janusz | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono | |
61 | Skosolas Agnieszka | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono | |
62 | Kargól Lucjan | Tczew | Polska | 5 km | LATIF TEAM | opłacono |
63 | Richter Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono | |
64 | Jedtka Angelika | Skarszewy | Polska | 5 km | opłacono | |
65 | Siecinski Emilian | Gdańsk | Polska | 5 km | RUN GOKU TEAM | |
66 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | 5 km | opłacono | |
67 | Lang Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono |
68 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
69 | Waśkiewicz Sebastian | Gdańsk | Polska | 5 km | Dąbrowski Team | |
70 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
71 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
72 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
73 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 5 km | Morsy Zblewo | |
74 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono |
75 | Kuschbik Elżbieta | Gdańsk | Polska | 5 km | LKS Zantyr Sztum | |
76 | Bugajski Adam | Gdańsk | Polska | 5 km | Dead on Arrival | opłacono |
77 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono |
78 | Jeske Jakub | Gniew | Polska | 5 km | opłacono | |
79 | Korynt Wiktoria | Gniew | Polska | 5 km | opłacono | |
80 | Czapiewska Iga | Pelplin | Polska | 5 km | opłacono | |
81 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Polska | 5 km | ST Runners | |
82 | Kania Krzysztof | Kwidzyn | Polska | 5 km | Urbex Team Kwidzyn | opłacono |
83 | Melkowski Michał | Kwidzyn | Polska | 5 km | Urbex Team Kwidzyn | opłacono |
84 | Musiał Magdalena | Trąbki Małe | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | Ania HALSKA COACHING/ Trąbki Arena | opłacono |
85 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
86 | Krajczyńska Ludmiła | Trąbki Wielkie | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
87 | Megger Piotr | Trąbki Wielkie | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | Iron Team | |
88 | Megger Dagmara | Trąbki Wielkie | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | Iron Team | opłacono |
89 | Kamińska Ewa | Kłodawa | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
90 | Kamiński Jarek | Kłodawa | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
91 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
92 | Kotwa Paweł | Gołębiewo Wielkie | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
93 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | Tumboteam | opłacono |
94 | Żelewska Kasia | Sobowidz | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
95 | Żelewski Grzegorz | Sobowidz | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
96 | Pańków Maria | Gołębiewo Wielkie | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
97 | Elmanowska Natalia | Trąbki Wielkie | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
98 | Bianga Kasia | Trąbki Wielkie | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
99 | Prusaczyk Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono | |
100 | Tomaszewski Krzysztof | Sobowidz | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Trąbki Wielkie | opłacono |
Wyświetleń: 7562