Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plewiński Adam | Banino | Polska | Bieg Majtka | Chabrowe Wilczki | |
2 | PRĄTNICKI Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | KKS Sfora | |
3 | Prochna Michal | Gdynia | Polska | Bieg Kontradmirała | UKS Azymut 45 Gdynia | |
4 | Przetakowska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
5 | Przetakowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg Kontradmirała | ||
6 | Przygoda Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg Mata | ||
7 | Rajkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg Majtka | Tyranozaury | |
8 | Rajkowska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg Starszego-Marynarza | Tyranozaury | |
9 | Rąpała Kostek | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
10 | Rąpała Klara | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | ||
11 | Rosochacki Adam | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
12 | Rupińska Agata | Gdynia | Polska | Bieg Kontradmirała | Active Flow | |
13 | Rutkowski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | WKS Flota Gdynia | |
14 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | Bieg Starszego-Marynarza | ||
15 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | Bieg Chorążego | ||
16 | Ryczko Pola | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | ||
17 | Ryczko Liliana | Gdynia | Polska | Bieg Mata | ||
18 | Sajdak Pola | Gdynia | Polska | Bieg Kontradmirała | ||
19 | Sobczak Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka | ||
20 | Sobczak Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Bosmana | ||
21 | Sobczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Porucznika | ||
22 | Sobczyk Hania | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | ||
23 | Sobczyk Antonina | Gdynia | Polska | Bieg Mata | ||
24 | Sobczyk Tadek | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
25 | Sobków Konstancja | Gdynia | Polska | Bieg Starszego-Marynarza | ||
26 | Solecka Nela | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | ||
27 | Solecki Filip | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | Gorillas OCR | |
28 | Sosnowska Malwina | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | Akademia Młodych Sportowców | |
29 | Stankiewicz Ada | Dębogórze | Polska | Bieg Marynarza | ||
30 | Stankiewicz Filip | Dębogórze | Polska | Bieg Porucznika | ||
31 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | Szkoła Podstawowa nr 35 | |
32 | Szczygielski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg Porucznika | ||
33 | Szulc Zuzanna | Rumia | Polska | Bieg Starszego-Marynarza | ||
34 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg Kontradmirała | ||
35 | Świgost Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Porucznika | ||
36 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | Biegun OCR Team | |
37 | Teska Robert | Gdynia | Polska | Bieg Majtka | ||
38 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Porucznika | Active Flow | |
39 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | ||
40 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | ||
41 | Przygoda Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg Mata | ||
42 | Toma Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
43 | Przetakowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg Kontradmirała | ||
44 | Przetakowska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
45 | Prochna Michal | Gdynia | Polska | Bieg Kontradmirała | UKS Azymut 45 Gdynia | |
46 | Trusiewicz Lilia | Gdynia | Polska | Bieg Kontradmirała | ||
47 | PRĄTNICKI Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | KKS Sfora | |
48 | Plewiński Adam | Banino | Polska | Bieg Majtka | Chabrowe Wilczki | |
49 | Trzasko Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | LKS Zorza Gdynia | |
50 | Plewińska Anastazja | Banino | Polska | Bieg Majtka | Chabrowe Wilczki | |
51 | Trzasko Alicja | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | LKS Zorza Gdynia | |
52 | Pisarek Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg Mata | ||
53 | Trzasko Oleg | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | El Contragolpe | |
54 | Pisarek Łucja | Gdynia | Polska | Bieg Kontradmirała | Complexsportc | |
55 | Piekarz Lilianna | Gdynia | Polska | Bieg Starszego-Marynarza | ||
56 | Tsepurdey Vladyslav | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | UKS Azymut 45 Gdynia | |
57 | Piasecka Matylda | Warzno | Polska | Bieg Mata | ||
58 | Umiński Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg Mata | ||
59 | Piasecka Helena | Warzno | Polska | Bieg Marynarza | ||
60 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg Kontradmirała | ||
61 | Pedynkowska Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg Starszego-Marynarza | ||
62 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | WANTA Team | |
63 | Olszonowicz Jeremiasz | Gdynia | Polska | Bieg Kontradmirała | UKS Azymut 45 Gdynia | |
64 | Warszawski Marcel | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | ||
65 | Olek-Dejnecka Gabriela | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | UKS Azymut 45 Gdynia | |
66 | WARSZAWSKI WIKTOR | Gdynia | Polska | Bieg Porucznika | ||
67 | Mongird Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Marynarza | ||
68 | Wichnowski Antoni | Reda | Polska | Bieg Porucznika | ||
69 | Mongird Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka | ||
70 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg Chorążego | Znikające punkty | |
71 | Wichnowski Ignacy | Reda | Polska | Bieg Komandora | ||
72 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg Komandora | Znikające punkty | |
73 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Porucznika | ||
74 | Miotke Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | Active Flow | |
75 | WIŚNIEWSKI JERZY | Gdynia | Polska | Bieg Mata | ||
76 | Miotke Marcelina | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | Active Flow | |
77 | Milewska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | ||
78 | WIŚNIEWSKI MAREK | Gdynia | Polska | Bieg Porucznika | ||
79 | Wiśniewski Maksymilian | Pogórze | Polska | Bieg Kapitana | ||
80 | WITOSŁAWSKA Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Komandora | Gala | |
81 | Włodarska Maria | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | ||
82 | Włodarska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | KKS SFORA | |
83 | Wojtczuk Milan | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
84 | WOŁODKIEWICZ IGOR | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | ||
85 | Mikołajewska Amelka | Chwaszczyno | Polska | Bieg Marynarza | Elektonicznezapisy.pl Team | |
86 | Maramorosz Dominika | Bojano | Polska | Bieg Chorążego | ||
87 | Wroński Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
88 | Maramorosz Zuzia | Bojano | Polska | Bieg Starszego-Marynarza | ||
89 | Wrzesińska Pola | Gdynia | Polska | Bieg Majtka | ||
90 | Malanowicz Liliana | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | ||
91 | Wrzesińska Lena | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | ||
92 | Makarenko Amelia | Gdynia | Polska | Bieg Porucznika | ||
93 | Wychnowska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Majtka | ||
94 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Bieg Porucznika | Active Flow | |
95 | Wychnowski Kacper | Gdynia | Polska | Bieg Mata | ||
96 | Majchrowska Jagoda | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | ||
97 | Wylegała Antoni | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza | ||
98 | Maj Pola | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | Elektonicznezapisy.pl Team | |
99 | Wylegała Adam | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
100 | Zatarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Starszego-Marynarza |
Wyświetleń: 8162