Bieg Majtka

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans

Bieg Marynarza - 4 lata K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans

Bieg Marynarza - 4 lata M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans

Bieg Starszego Marynarza - 5 lat K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans

Bieg Starszego Marynarza - 5 lat M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans

Bieg Mata - 6 lat K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 83 SOBCZYK ANTONINA K GDYNIA Bieg Mata - 6 lat
2 77 KONOPKA BARBARA K SOPOT Bieg Mata - 6 lat
3 73 ELMANOWSKA NATALIA K REDA MAPECIAKI REDA Bieg Mata - 6 lat
4 82 RYCZKO LILIANA K GDYNIA Bieg Mata - 6 lat
5 235 BYLICKA AURELIA K GDYNIA Bieg Mata - 6 lat
6 75 GADZAŁA URSZULA K GDYNIA Bieg Mata - 6 lat
PK 262 ODY CHRISTINA K GDYNIA Bieg Bosmana - 7 lat
PK 260 GRZENIA JULIA K GDYNIA SP NR 12 Bieg Chorążego - 8 lat

Bieg Mata - 6 lat M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 258 CHUDY JAKUB M GDYNIA Bieg Mata - 6 lat
2 86 WYCHNOWSKI KACPER M GDYNIA Bieg Mata - 6 lat
3 71 CZAJKA MATEUSZ M GDYNIA KINO REKIN Bieg Mata - 6 lat
4 232 KRASOWSKI TOMASZ M GDYNIA Bieg Mata - 6 lat
5 85 WIŚNIEWSKI JERZY M GDYNIA Bieg Mata - 6 lat
6 80 PISAREK MATEUSZ M GDYNIA Bieg Mata - 6 lat
7 234 GLISZCZYŃSKI ADAM M GDYNIA Bieg Mata - 6 lat
PK 265 JASIŃSKI KRZYSZTOF M GDYNIA Bieg Bosmana - 7 lat

Bieg Bosmana - 7 lat K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 267 ROHDE KATARZYNA K RUMIA Bieg Bosmana - 7 lat
2 243 SŁAWIŃSKA ALICJA K GDYNIA SP 11 Bieg Bosmana - 7 lat
3 91 GORZELAK MAJA K GDYNIA Bieg Bosmana - 7 lat

Bieg Bosmana - 7 lat M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 101 SOBCZYK TADEK M GDYNIA Bieg Bosmana - 7 lat
2 268 TRĄBKA DOMINIK M GDYNIA SP 35 Bieg Bosmana - 7 lat
3 106 ŻABIŃSKI WOJCIECH M POGÓRZE Bieg Bosmana - 7 lat
4 92 GÓRSKI PIOTR M GDYNIA Bieg Bosmana - 7 lat
5 97 LESZKOWSKI FRANEK M GDYNIA Bieg Bosmana - 7 lat
6 100 SOBCZAK JAKUB M GDAŃSK Bieg Bosmana - 7 lat
7 105 ZESZUTEK ZIEMOWIT M GDYNIA Bieg Bosmana - 7 lat
8 89 DOSTATNI JAN M GDYNIA Bieg Bosmana - 7 lat
9 245 ZABOROWSKI KACPER M GDYNIA PRZEDSZKOLE JANTAREK Bieg Bosmana - 7 lat
10 230 WYLEGAŁA ADAM M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg Bosmana - 7 lat
11 94 JAROSIŃSKI MATEUSZ M GDYNIA Bieg Bosmana - 7 lat
12 253 BUCZEK WOJCIECH M GDYNIA SP 12 Bieg Bosmana - 7 lat
13 95 KALETA ANTONI M GDAŃSK Bieg Bosmana - 7 lat
14 102 WOJTCZUK MILAN M GDYNIA Bieg Bosmana - 7 lat

Bieg Chorążego - 8 lat K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 249 KRAWCZYK AMELIA K KŁOSOWO CZECZEWO Bieg Chorążego - 8 lat
2 110 CZERWIEC LILIANA K RUMIA RKS RUMIA Bieg Chorążego - 8 lat
3 112 ELMANOWSKA JOANNA K REDA SP3 REDA Bieg Chorążego - 8 lat
4 131 WŁODARSKA ALEKSANDRA K GDYNIA KKS SFORA Bieg Chorążego - 8 lat
5 122 MOKŁOWICZ KLARA K WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY Bieg Chorążego - 8 lat
6 113 GADZAŁA JOLANTA K GDYNIA Bieg Chorążego - 8 lat
7 264 JASIŃSKA AGNIESZKA K GDYNIA Bieg Chorążego - 8 lat
PK 259 GRZENIA NATALIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE Bieg Mata - 6 lat

Bieg Chorążego - 8 lat M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 127 SOLECKI FILIP M GDYNIA GORILLAS OCR Bieg Chorążego - 8 lat
2 126 RYBACKI KACPER M REDA Bieg Chorążego - 8 lat
3 117 LIS ALEKSANDER M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA 35 Bieg Chorążego - 8 lat
4 109 BŁAŻ IGNACY M GDYNIA Bieg Chorążego - 8 lat
5 128 STRACHOWICZ ŁUKASZ M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 Bieg Chorążego - 8 lat
6 111 DOSTATNI FRANCISZEK M GDYNIA Bieg Chorążego - 8 lat
7 125 ROSOCHACKI ADAM M GDYNIA Bieg Chorążego - 8 lat
8 251 PAWŁOWSKI - M GDYNIA Bieg Chorążego - 8 lat
9 220 WŁODARSKI MACIEJ M GDYNIA Bieg Chorążego - 8 lat
10 108 BEMOWSKI BARTOSZ M GDYNIA AP GDYNIA Bieg Chorążego - 8 lat
PK 136 GILL IGOR M GDYNIA Bieg Porucznika - 9 lat

Bieg Porucznika - 9 lat K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 233 KRASOWSKA MILENA K GDYNIA SP 17 Bieg Porucznika - 9 lat
2 254 BUCZEK HANNA K GDYNIA SP 12 Bieg Porucznika - 9 lat
3 146 MAKARENKO AMELIA K GDYNIA Bieg Porucznika - 9 lat
4 139 JASTRZĘBSKA MATYLDA K GDYNIA JASTRZĘBIE Bieg Porucznika - 9 lat
5 137 GODLEWSKA ZOFIA K GDYNIA UKS AZYMUT 45 GDYNIA Bieg Porucznika - 9 lat
PK 222 KISLOVA MARIA K POMORSKIE Bieg Chorążego - 8 lat

Bieg Porucznika - 9 lat M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 138 GRABOWSKI OSKAR M GDAŃSK WWW.FAMILYWEEKEND.PL Bieg Porucznika - 9 lat
2 147 SOBCZAK FRANCISZEK M GDAŃSK Bieg Porucznika - 9 lat
3 133 BOMBA BARTOSZ M GDYNIA AKADEMIA PIŁKARSKA BAŁTYK GDYNIA Bieg Porucznika - 9 lat
4 153 WICHNOWSKI ANTONI M REDA Bieg Porucznika - 9 lat
5 244 SŁAWIŃSKI STANISŁAW M GDYNIA SP 11 Bieg Porucznika - 9 lat
6 144 LEWANDOWSKI ALBERT M GDYNIA Bieg Porucznika - 9 lat
7 150 ŚWIGOST IGNACY M GDAŃSK Bieg Porucznika - 9 lat
8 238 GOŁASZEWSKI MACIEJ M GDAŃSK Bieg Porucznika - 9 lat
9 152 WARSZAWSKI WIKTOR M GDYNIA Bieg Porucznika - 9 lat
10 155 WIŚNIEWSKI MAREK M GDYNIA Bieg Porucznika - 9 lat
PK 159 FALJEWSKI ŁUKASZ M GDYNIA Bieg Kapitana - 10 lat
PK 230 WYLEGAŁA ADAM M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg Bosmana - 7 lat
PK 221 CHASCHIN ILLIA M POMORSKIE Bieg Kapitana - 10 lat

Bieg Kapitana - 10 lat K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 166 SOBCZYK HANIA K GDYNIA Bieg Kapitana - 10 lat
2 161 GAWRYLCZYK SELENA K GDYNIA Bieg Kapitana - 10 lat
3 165 LIS ALICJA K CHWASZCZYNO SZKOŁA PODSTAWOWA 35 Bieg Kapitana - 10 lat

Bieg Kapitana - 10 lat M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 246 MISZTAL OSKAR M GDYNIA SP 34 Bieg Kapitana - 10 lat
2 225 MAZUREK LEONARD M GDYNIA Bieg Kapitana - 10 lat
3 223 WARAS NIKODEM M GDYNIA SP 52 Bieg Kapitana - 10 lat
4 167 WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN M POGÓRZE Bieg Kapitana - 10 lat
5 224 MIOTK SEBASTIAN M GDYNIA Bieg Kapitana - 10 lat

Bieg Komandora - 11 lat K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 176 MOKŁOWICZ ELIZA K WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY Bieg Komandora - 11 lat
2 174 KRUK MAJA K GDYNIA Bieg Komandora - 11 lat
3 168 CZERWIEC JAŚMINA K RUMIA RKS RUMIA Bieg Komandora - 11 lat
4 257 KALK OLIWIA K GDYNIA Bieg Komandora - 11 lat
5 177 OLEK-DEJNECKA GABRIELA K GDYNIA UKS AZYMUT 45 GDYNIA Bieg Komandora - 11 lat

Bieg Komandora - 11 lat M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 172 KIERSZKA IGNACY M GDYNIA Bieg Komandora - 11 lat
2 170 KALETA MIŁOSZ M GDAŃSK Bieg Komandora - 11 lat
3 178 PRĄTNICKI MIŁOSZ M GDYNIA KKS SFORA Bieg Komandora - 11 lat
4 269 TRĄBKA SZYMON M GDYNIA SP 35 Bieg Komandora - 11 lat
5 182 WICHNOWSKI IGNACY M REDA Bieg Komandora - 11 lat
6 181 WANTA PIOTR M GDYNIA WANTA TEAM Bieg Komandora - 11 lat
7 169 GRYNISHAK OSTAP M GDYNIA Bieg Komandora - 11 lat
8 241 KACZOROWSKI SZYMON M GDYNIA Bieg Komandora - 11 lat

Bieg Kontradmirała 12-13 lat K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 194 ŁAGUNA ANNA K GDAŃSK Bieg Kontradmirała 12-13 lat
2 256 KALK NATALIA K GDYNIA Bieg Kontradmirała 12-13 lat
3 187 DRAGAN BLANKA K GDYNIA Bieg Kontradmirała 12-13 lat
4 196 PISAREK ŁUCJA K GDYNIA COMPLEXSPORTC Bieg Kontradmirała 12-13 lat
5 199 RUPIŃSKA AGATA K GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg Kontradmirała 12-13 lat
6 184 ANTONIEWICZ KAJA K GDYNIA SP 17 GDYNIA 3A Bieg Kontradmirała 12-13 lat
7 201 ŚCIBIORSKA MAJA K BORKOWO Bieg Kontradmirała 12-13 lat
8 188 GAWRYLCZYK NINA K GDYNIA Bieg Kontradmirała 12-13 lat
9 228 JASIŃSKA MAGDALENA K GDYNIA Bieg Kontradmirała 12-13 lat
10 204 ZAWADZKA ZUZANNA K GDYNIA Bieg Kontradmirała 12-13 lat
11 200 SAJDAK POLA K GDYNIA Bieg Kontradmirała 12-13 lat
12 191 GÓRSKA PAULINA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 19 Bieg Kontradmirała 12-13 lat

Bieg Kontradmirała 12-13 lat M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 203 WALAS DANIEL M GDAŃSK Bieg Kontradmirała 12-13 lat
2 226 KUCHTA ANTONI M SOPOT SP 75 GDAŃSK Bieg Kontradmirała 12-13 lat
3 185 AUGUŚCIAK MIKOŁAJ M PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Kontradmirała 12-13 lat
4 186 BIAŁOGRODZKI IGNACY M GDYNIA UKS AZYMUT 45 GDYNIA Bieg Kontradmirała 12-13 lat
5 193 LEWANDOWSKI NORBERT M GDYNIA Bieg Kontradmirała 12-13 lat

Bieg Admirała 14-18 lat K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 239 TSEPURDEY KATERYNA K GDYNIA Bieg Admirała 14-18 lat
2 227 JASIŃSKA MARIA K GDYNIA Bieg Admirała 14-18 lat
3 205 KOPACZ AGATA K GDYNIA Bieg Admirała 14-18 lat
4 212 TOKARSKA WIKTORIA K GDYNIA Bieg Admirała 14-18 lat
5 211 TOKARSKA LAURA K GDYNIA Bieg Admirała 14-18 lat

Bieg Admirała 14-18 lat M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 236 JARZĄB KACPER M BAŁTYK GDYNIA Bieg Admirała 14-18 lat
2 237 JARZĄB BRAJAN M GDYNIA SP 12 Bieg Admirała 14-18 lat
3 209 RUTKOWSKI JAKUB M GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA Bieg Admirała 14-18 lat
4 207 LEHKI JERZY M GDAŃSK Bieg Admirała 14-18 lat

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ