Maraton na orientację kajak/rower/pieszo - Zorientuj się na EGO

"Maraton na orientację kajak/rower/pieszo - Zorientuj się na EGO" to impreza na orientację rozgrywana w trzech konkurencjach: kajakiem, rowerem i pieszo, oczywiście w terenie z mapą i kompasem. Każda z konkurencji w innym terminie i w innym powiecie na Mazurach. Etap I kajakowy odbędzie się 7 maja 2022 r. w Olecku, dystans około 30 km w limicie czasowym 10 godzin. Etap II rowerowy 18 czerwca 2022 r. Stare Juchy, Powiat Ełk, dystans 100 km w limicie czasowym 12 godzin. Etap III pieszy 1 pażdziernik 2022 r. Gołdap, dystans 50 km w limicie czasowym 12 godzin. Zawodnicy jednej druzyny dwu osobowej muszą poruszać się razem, odległość między zawodnikami tej samej drużyny nie może przekraczać na etapie rowerowym 50 metrów, na etapie pieszym 15 metrów, na etapie kajakowym rozdzielenie się zawodników jest dozwolone jedynie podczas podbijania karty startowej na Punkcie Kontrolnym.

Szczegóły dot. etapu kajakowego. Trasa maratonu została zaprojektowana po J. Olecko, rzece Lega i J. Olecko Małe. PK będą usytuowane na brzegu i nie będą widoczne z kajaku, zadaniem druzyny będzie zaliczenie wszystkich PK i dotarcie do mety. Kartę startową pobija jeden zawodnik, drugi pozostaje w kajaku. Na trasie będą przenoski, bystrza, progi wodne i inne niespodzianki.

Wyświetleń: 1728

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ