Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
/RunWithYou/ | |||||||||
1 | Parafiniuk Krzysia | Sztum | 10 km | /RunWithYou/ | |||||
AMATOR | |||||||||
2 | Świtała Roman | Kwidzyn | 10 km | AMATOR | |||||
Biegam czystą przyjemnością | |||||||||
3 | Kogut Piotr | Kwidzyn | 10 km | Biegam czystą przyjemnością | opłacono BM | ||||
Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl | |||||||||
4 | Górecki Roman | Gdynia | 10 km | Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl | opłacono BM | ||||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
5 | Kisiel Krzysztof | Kwidzyn | 10 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono BM | ||||
Drużyna Olbrzyma | |||||||||
6 | nadolski tomasz | prabuty | 10 km | Drużyna Olbrzyma | opłacono BM | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
7 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | 10 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
8 | Czerniakowska Paulina | Malbork | 10 km | GRUPA MALBORK | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
9 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
10 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
11 | Wróbel Piotr | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
12 | Olińska Marzena | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
13 | Rawalska Małgorzata | Kwidzyn | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
14 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
IŁAWA biega | |||||||||
15 | RYGIELSKI Arkadiusz | IŁAWA | 10 km | IŁAWA biega | |||||
KINIO-POL POL-ANKA | |||||||||
16 | KISA KRZYSZTOF | KWIDZYN | 10 km | KINIO-POL POL-ANKA | opłacono BM | ||||
KKM Mx tech | |||||||||
17 | Muzyka Mirosław | Kwidzyn | 10 km | KKM Mx tech | opłacono BM | ||||
18 | Iwachów Sławomir | Kwidzyn | 10 km | KKM Mx tech | opłacono BM | ||||
KTR Ventus | |||||||||
19 | Marczyk Adam | Kwidzyn | 10 km | KTR Ventus | opłacono BM | ||||
KTS IRONMAN | |||||||||
20 | Kędzierski Szymon | Kwidzyn | 10 km | KTS IRONMAN | opłacono BM | ||||
21 | Łoś Adam | Kwidzyn | 10 km | KTS IRONMAN | opłacono BM | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
22 | Nowosławska Mirosława | Kwidzyn | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
23 | Hillar Jacek | Kwidzyn | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM | ||||
Kolonia Prabuty | |||||||||
24 | Kamińska Beata | Prabuty | 10 km | Kolonia Prabuty | opłacono BM | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
25 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
26 | Szostek Katarzyna | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
27 | Wójcik Piotr | PRABUTY | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
28 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
29 | Brocka Joanna | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
30 | Rzosiński Krzysztof | Sadlinki | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
31 | Marianowski Krzysztof | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
32 | Woźniak Grzegorz | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
33 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
34 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
35 | Rybski Cezary | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
36 | Stelmach Dariusz | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
37 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
38 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
39 | Kozłowska Andżelika | KWIDZYN | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
40 | Duchała Piotr | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
41 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
42 | Brodzik Kamila | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
43 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
44 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
45 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
46 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
47 | Najda Sławomir | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
LKS Zantyr Sztum/GarboTeam | |||||||||
48 | Garbowski Krzysztof | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum/GarboTeam | opłacono BM | ||||
Medipunkt Team | |||||||||
49 | Oniszczuk-Turoń Małgorzata Oniszczuk-Turoń | Kwidzyn | 10 km | Medipunkt Team | opłacono BM | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
50 | Ślęzak Adam | Elbląg | 10 km | OSP POGRODZIE | |||||
Osp Kwidzyn | |||||||||
51 | Jarynowska Dorota | Kwidzyn | 10 km | Osp Kwidzyn | opłacono BM | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
52 | Macioszek Wioletta | Rogóźno | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
RC Klasztorek | |||||||||
53 | Siuda Adam | Kwidzyn | 10 km | RC Klasztorek | opłacono BM | ||||
ROCK70RUNNER | |||||||||
54 | Urban Henryk | Kwidzyn | 10 km | ROCK70RUNNER | opłacono BM | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
55 | Jurkiewicz Hubert | Susz | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
56 | Jurkiewicz Sławek | Susz | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
57 | Jurkiewicz Aldona | Susz | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
58 | Balmas Piotr | Kwidzyn | 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
59 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | 10 km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono BM | ||||
60 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | 10 km | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
Trenuję z Wiolką | |||||||||
61 | Szafraan Angelika | Gdańsk | 10 km | Trenuję z Wiolką | opłacono BM | ||||
62 | Czuryńska Wioletta | Gdynia | 10 km | Trenuję z Wiolką | opłacono BM | ||||
ZAginieni w akcji | |||||||||
63 | Moszyński Adam Moszyński | Gliwice | 10 km | ZAginieni w akcji | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
64 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | 10 km | ||||||
65 | Chita Aleksandra Chita | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
66 | Nogowski Mariusz | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
67 | Nogowska Małgorzata Nogowska | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
68 | Potuczko Marcin | Prabuty | 10 km | ||||||
69 | Willma Piotr | Kwidzyn | 10 km | ||||||
70 | mroczek zenek | Dubiel | 10 km | opłacono BM | |||||
71 | Nowicka Katarzyna | Kwidzyn-Mareza | 10 km | opłacono BM | |||||
72 | Klawińska Halina | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
73 | Rybicki Rafał | Kwidzyn | 10 km | ||||||
74 | Woźniak Marta | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
75 | Marowska Paulina | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
76 | Lewiński Sebastian | kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
77 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | 10 km | opłacono BM | |||||
78 | Czeszejko Bartłomiej | Iława | 10 km | opłacono BM | |||||
79 | Tomaszewski Wojciech | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
80 | Krauze Barbara | Iława | 10 km | opłacono BM | |||||
81 | Jezierska Małgorzata | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
82 | Kawecki Piotr | Cygany | 10 km | opłacono BM | |||||
83 | Graczyk Jacek | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
84 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 10 km | ||||||
85 | Skuza Lukasz | Ilawa | 10 km | opłacono BM | |||||
86 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km | ||||||
87 | Knabe Adam | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
88 | Hillar Zbigniew | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
89 | Ruszkiewicz Małgorzata Ruszkiewicz | Susz | 10 km | ||||||
90 | Szpalerski Adam | Sztum | 10 km | ||||||
91 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | 10 km | opłacono BM | |||||
92 | Kowalski Kamil | Gdańsk | 10 km | opłacono BM | |||||
93 | Chudek Justyna | Gubiny | 10 km | ||||||
94 | zawadzki krzysztof | torun | 10 km | ||||||
95 | graczyk katarzyna | kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
96 | Brocki Artur | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
97 | Szachmytowski Artur | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
98 | Koch Paweł | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
99 | Brodzińska Anna | Sztum | 10 km | ||||||
100 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | 10 km | ||||||
101 | MB Gosia | Sypanica | 10 km | opłacono BM | |||||
102 | Herkt Jacek Herkt | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
103 | Szmidt Dariusz | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
104 | Szmidt Joanna | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
105 | Walkowiak Paweł | Bydgoszcz | 10 km | opłacono BM | |||||
106 | Masiak Rafał | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
107 | Kopek Ireneusz | Sztum | 10 km | opłacono BM | |||||
108 | Szmejter Paweł | Susz | 10 km | opłacono BM | |||||
109 | Konieczny Łukasz | Sztum | 10 km | ||||||
110 | Piotrowska Justyna | Butowo | 10 km | opłacono BM | |||||
111 | Konieczna Alekasandra | Sztum | 10 km | ||||||
112 | Leszczyńska Beata | Kwidzyn | 10 km | ||||||
113 | Zimliński Dawid | Świecie | 10 km | opłacono BM | |||||
114 | Starsierski Tomasz | Kielno | 10 km | opłacono BM | |||||
115 | Budek Estera | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
116 | Mieszczyński Michał | Wikielec | 10 km | opłacono BM | |||||
117 | Palczewska Marlena Ewelina | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
118 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 10 km | ||||||
119 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
120 | RZOSIŃSKA KATARZYNA | SADLINKI | 10 km | opłacono BM | |||||
121 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | 10 km | opłacono BM | |||||
122 | Zielinska Magda | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
123 | Kowalska Paula | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
124 | Krajewska Paulina | Kwidzyn Mareza | 10 km | opłacono BM | |||||
125 | Zieliński Przemek | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
126 | Kosecka Aleksandra | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
127 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | 10 km | ||||||
128 | Reducha Maciej Reducha | Ryjewo | 10 km | opłacono BM | |||||
129 | Kijewski Ireneusz | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
130 | Markowska Alina | Kolonia Ostrowicka | 10 km | ||||||
131 | Sidorski Jakub | Podzamcze | 10 km | opłacono BM | |||||
132 | Liszewski Krzysztof | Kamionka | 10 km | opłacono BM | |||||
133 | Olszański Paweł | Kwidzyn | 10 km | ||||||
134 | Bloch Łukasz | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
135 | Walkiewicz Zbigniew Walkiewicz | Bądki | 10 km | opłacono BM | |||||
traktor team gm.kwidzyn | |||||||||
136 | Hapke Tomasz | Wilkowo | 10 km | traktor team gm.kwidzyn | opłacono |
Wyświetleń: 7988