IV Piwna Mila Dzierzgoń Team - Zapisy Indywidualne - Browar Gościszewo
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotlarz Katarzyna Sztum Start Indywidualny Browar Gościszewo opłacono
2 Golombek Piotr Grudziądz Start Indywidualny opłacono
3 Zaremba Karolina Sopot Start Indywidualny opłacono
4 Falkowska Michalina Grudziądz Start Indywidualny opłacono
5 Drosiński Grzegorz Kwidzyn Start Indywidualny Cyklo Kwidzyn opłacono
6 Kwiatkowski Piotr Sztum Start Indywidualny Browar Gościszewo opłacono
7 Czarnecki Chrystian Sztum Start Indywidualny Browar Gościszewo opłacono
8 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Start Indywidualny opłacono
9 Grau-Sandomierska Justyna Kwidzyn Start Indywidualny opłacono
10 Nadolski Tomasz Prabuty Start Indywidualny Drużyna Olbrzyma opłacono
11 Grau Joanna Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono
12 Kedzierski Bartosz Kwidzyn Start Indywidualny opłacono
13 Imielska Justyna Rumia Start Indywidualny Kontener Formy opłacono
14 Mroczek Zenek Dubiel Start Indywidualny opłacono
15 Dębicki Przemysław Dzierzgoń Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń
16 Pasternak Szymon Pasłęk Start Indywidualny opłacono
17 Krotowski Błażej Iława Start Indywidualny Parkrun Mały Jeziorak
18 Szczyglak Mariusz Tczew Start Indywidualny Crosselite
19 Jakóbiak Bartłomiej Elbląg Start Indywidualny Zaczynam Truchtać
20 Kielar Wojciech Kwidzyn Start Indywidualny Brak opłacono
21 Merchut Przemek Bydgoszcz Start Indywidualny Cb163 opłacono
22 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Start Indywidualny DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE opłacono
23 Śliwiński Tadeusz Elbląg Start Indywidualny opłacono
24 Rogalski Radosław Elbląg Start Indywidualny opłacono
25 Schutz Tomasz Sopot Start Indywidualny piwo to moje paliwo opłacono
26 Topolski Krzysztof Dzierzgoń Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń opłacono
27 Ławniczak Sławomir Rumia Start Indywidualny piwo to moje paliwo opłacono
28 Pociask Krzysztof Rumia Start Indywidualny Piwo to moje paliwo opłacono
29 Pawłowska Jolanta Dębogórze Start Indywidualny Piwo to moje paliwo opłacono
30 Bieszk Grzegorz Dębogórze Start Indywidualny Piwo to moje paliwo opłacono
31 Pawłowski Mateusz Rumia Start Indywidualny piwo to moje paliwo opłacono
32 Koralewski Mariusz Kwidzyn Start Indywidualny lukaszcycling.com opłacono
33 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń opłacono
34 Radomski Przemysław Malbork Start Indywidualny opłacono
35 Siuda Adam Kwidzyn Start Indywidualny opłacono
36 Toporek Rafał Przodkowo Start Indywidualny Polipack Team GWE
37 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Start Indywidualny
38 Skotarek Mikołaj Malbork Start Indywidualny opłacono
39 Gnych Jarosław Sztum Start Indywidualny opłacono
40 Skowronski Darek Dzierzgon Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń Dzierzgoń Team opłacono
41 Łęgowska Ania Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega opłacono
42 Rybski Cezary Kwidzyn Start Indywidualny Kwidzyn Biega
43 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń Dzierzgoń Team opłacono
44 Caban Krzysztof Elbląg Start Indywidualny Zaczynam Truchtać
45 Obojski Przemysław Kwidzyn Start Indywidualny
46 Obojska Monika Kwidzyn Start Indywidualny
47 Harasimowicz Klaudia Dzierzgoń Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń opłacono
48 Mroczek Przemysław Gdynia Start Indywidualny opłacono
49 Pielak Katarzyna Elbląg Start Indywidualny opłacono
50 Pawłowski Adrian Malbork Start Indywidualny opłacono
51 Kolekta Jędrzej Malbork Start Indywidualny opłacono
52 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Indywidualny Gmina Gardeja Biega opłacono
53 Kaszubowski Marcin Sztum Start Indywidualny opłacono
54 Sarwiński Jacek Pasłęk Start Indywidualny opłacono
55 Odziemczyk Tomasz Elbląg Start Indywidualny evoubezpieczenia.pl opłacono
56 Gossa Jakub Sztum Start Indywidualny opłacono
57 Bieńkowski Dawid Malbork Start Indywidualny First Malbork Team opłacono
58 Wielgoszyński Konrad LUBAWA Start Indywidualny opłacono
59 Cyran Sebastian Sztum Start Indywidualny opłacono
60 Kaczorowski Michal Korzeniewo Start Indywidualny Kwidzyn Biega
61 Pańczuk Robert Elbląg Start Indywidualny Dom Brokerski NEGOCJATOR opłacono
62 iljin Mirosław Kwidzyn Start Indywidualny Wilcza sfora opłacono
63 Mazurowska Patrycja Elbląg Start Indywidualny Malborskie Morsy
64 Sowa Sylwester Elbląg Start Indywidualny Owls Team opłacono
65 Sowa Renata Elbląg Start Indywidualny Owls Team opłacono


Wyświetleń: 2748

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ