Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Start Indywidualny | First Malbork Team | opłacono |
2 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Polska | Start Indywidualny | Piwo to moje paliwo | opłacono |
3 | Caban Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Indywidualny | Zaczynam Truchtać | |
4 | Cyran Sebastian | Sztum | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
5 | Czarnecki Chrystian | Sztum | Polska | Start Indywidualny | Browar Gościszewo | opłacono |
6 | Dębicki Przemysław | Dzierzgoń | Polska | Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń | ||
7 | Drosiński Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | Cyklo Kwidzyn | opłacono |
8 | Falkowska Michalina | Grudziądz | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
9 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Start Indywidualny | ||
10 | Gnych Jarosław | Sztum | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
11 | Goliński Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń | opłacono | |
12 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
13 | Gossa Jakub | Sztum | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
14 | Grau Joanna | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono |
15 | Grau-Sandomierska Justyna | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
16 | Grubecki Marcin | Raczki Elbląskie | Polska | Start Indywidualny | DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE | opłacono |
17 | Harasimowicz Klaudia | Dzierzgoń | Polska | Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń | opłacono | |
18 | iljin Mirosław | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | Wilcza sfora | opłacono |
19 | Imielska Justyna | Rumia | Polska | Start Indywidualny | Kontener Formy | opłacono |
20 | Jakóbiak Bartłomiej | Elbląg | Polska | Start Indywidualny | Zaczynam Truchtać | |
21 | Kaczorowski Michal | Korzeniewo | Polska | Start Indywidualny | Kwidzyn Biega | |
22 | Kaszubowski Marcin | Sztum | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
23 | Kedzierski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
24 | Kielar Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | Brak | opłacono |
25 | Kolekta Jędrzej | Malbork | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
26 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | lukaszcycling.com | opłacono |
27 | Kotlarz Katarzyna | Sztum | Polska | Start Indywidualny | Browar Gościszewo | opłacono |
28 | Krotowski Błażej | Iława | Polska | Start Indywidualny | Parkrun Mały Jeziorak | |
29 | Kwiatkowski Piotr | Sztum | Polska | Start Indywidualny | Browar Gościszewo | opłacono |
30 | Majewski Radosław | Dzierzgoń | Polska | Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono |
31 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
32 | Mazurowska Patrycja | Elbląg | Polska | Start Indywidualny | Malborskie Morsy | |
33 | Merchut Przemek | Bydgoszcz | Polska | Start Indywidualny | Cb163 | opłacono |
34 | Mroczek Przemysław | Gdynia | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
35 | Mroczek Zenek | Dubiel | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
36 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Polska | Start Indywidualny | Drużyna Olbrzyma | opłacono |
37 | Obojska Monika | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | ||
38 | Obojski Przemysław | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | ||
39 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Start Indywidualny | evoubezpieczenia.pl | opłacono |
40 | Pańczuk Robert | Elbląg | Polska | Start Indywidualny | Dom Brokerski NEGOCJATOR | opłacono |
41 | Pasternak Szymon | Pasłęk | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
42 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | Polska | Start Indywidualny | Piwo to moje paliwo | opłacono |
43 | Pawłowski Adrian | Malbork | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
44 | Pawłowski Mateusz | Rumia | Polska | Start Indywidualny | piwo to moje paliwo | opłacono |
45 | Pielak Katarzyna | Elbląg | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
46 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | Start Indywidualny | Piwo to moje paliwo | opłacono |
47 | Radomski Przemysław | Malbork | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
48 | Rogalski Radosław | Elbląg | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
49 | Rybski Cezary | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | Kwidzyn Biega | |
50 | Sarwiński Jacek | Pasłęk | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
51 | Schutz Tomasz | Sopot | Polska | Start Indywidualny | piwo to moje paliwo | opłacono |
52 | Siuda Adam | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
53 | Skotarek Mikołaj | Malbork | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
54 | Skowronski Darek | Dzierzgon | Polska | Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono |
55 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
56 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Start Indywidualny | Owls Team | opłacono |
57 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Start Indywidualny | Owls Team | opłacono |
58 | Szczyglak Mariusz | Tczew | Polska | Start Indywidualny | Crosselite | |
59 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Start Indywidualny | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
60 | Topolski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Start Indywidualny Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń | opłacono | |
61 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Start Indywidualny | Polipack Team GWE | |
62 | Wielgoszyński Konrad | LUBAWA | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
63 | Zaremba Karolina | Sopot | Polska | Start Indywidualny | opłacono | |
64 | Ławniczak Sławomir | Rumia | Polska | Start Indywidualny | piwo to moje paliwo | opłacono |
65 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Polska | Start Indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono |
Wyświetleń: 5438