Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świątkowska Patrycja Proboszczewice 5 km opłacono
2 Wojciechowska-Lamsallak Marysia włocławek 1km Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku opłacono
3 Gęsiarz Monika Płock 5 km opłacono
4 Gęsiarz Szymon Płock 5 km opłacono
5 Szamel Hubert Włocławek 5 km opłacono
6 KURAJk Ewa GDANSK 5 km Fightung runners opłacono
7 KURAJk MARIAN GDANSK 5 km Fightung runners opłacono
8 Kuberski Krzysztof Lipno 5 km opłacono
9 Grudowska Martyna Lipno 1km SP 3 Lipno opłacono
10 Kamińska Maja Lipno 1km SP 3 Lipno opłacono
11 Kornacka Zofia Lipno 1km SP 3 Lipno opłacono
12 Kycia Piotr Lipno 5 km opłacono
13 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica 5 km Niezrzeszony opłacono
14 Kunecki Jan Wloclawek 1km SP 23 im St. Wyszyńskiego we Włocławku opłacono
15 Pietrzak Michał Wloclawek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
16 Kunecki Dariusz Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
17 Wilkanowska Agnieszka Lipno 5 km opłacono
18 Grabski Darek Tłuchowo 5 km opłacono
19 Pyszkowska Magdalena Nasiegniewo 1km LKS Vectra Włocławek opłacono
20 Pyszkowski Piotr Nasiegniewo 5 km opłacono
21 Winnicka Kamila Tłuchowo 5 km opłacono
22 Wasilewsa Iwona Tłuchowo 5 km opłacono
23 Zawadzki Kazimierz Wloclawek 5 km opłacono
24 Gronkowski Andrzej wloclawek 5 km opłacono
25 Bylicki Wiktor Brwilno 5 km Biegaj z Dymkiem opłacono
26 Skibiński Adam Lubień Kujawski 5 km opłacono
27 Tucholska Gabriela Lipno 1km opłacono
28 Michalska Antonina Lipno 1km opłacono
29 Kamińska Monika Rumunki Witkowskie 5 km opłacono
30 Kamińska Wiktoria Rumunki Witkowskie 1km UKS Cyprianka opłacono
31 Jasińska Patrycja Skrwilno 5 km opłacono
32 Kwiatkowska Zofia Lipno 1km SP 3 Lipno opłacono
33 Stolarski Damian Lipno 5 km Rowerowe Lipno opłacono
34 Prażniewski Bartosz Lipno 1km Szkoła Podstawowa nr 5 Lipno opłacono
35 Szpiegowska Ilona Lipno 5 km opłacono
36 Kwiatkowska Izabela Lipno 5 km opłacono
37 Karczewska Zuzanna Wielgie 1km ZPO opłacono
38 Mordzak-Staśkiewicz Ewelina Lipno 5 km opłacono
39 Wszelaki Justyna Lipno 5 km opłacono
40 Kalinowski Dawid Oleszno 1km Sp Zaduszniki opłacono
41 Świątkowski Hubert Piaseczno 1km Sp Czarne opłacono
42 Iwaszkiewicz Błażej Czarne 1km ZHP opłacono
43 Iwaszkiewicz Oliwia Czarne 1km opłacono
44 Balina Marlena Jackowo 9A 5 km
45 Wysocka Izabela Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz
46 chełmicki michał Lipno 5 km
47 Jetter Piotr Cyprianka 5 km UKS Cyprianka
48 Steckiewicz Edmund Rypin 5 km KB Lech Rypin
49 Bedlin Adrian Lipno 1km ZHP opłacono
50 Kwiatkowska Danuta Wielgie 1km opłacono
51 Kuchciński Olek Wielgie 1km ZPO opłacono
52 Szmejter Ignacy Lipno 1km SP 2 Lipno opłacono
53 Szmejter Antoni Lipno 1km SP 2 Lipno opłacono
54 Domagalska Aneta Rogowo 5 km
55 Zolnowska Anna Nadróż 5 km
56 Witkowski Brajan Czarne 1km opłacono
57 Domagalski Filip Rogowo 1km opłacono
58 Żołnowska Ewa Rogowo 1km opłacono
59 Kaminski Szymon Lipno 1km opłacono
60 Wąsicka Daria Lipno 1km opłacono
61 Czupryniak Julia Lipno 1km SP 3 Lipno opłacono
62 Jasiński Sylwester Lipno 5 km WKB Maratończyk Włocławek
63 Zalewska Ewelina Lipno 5 km opłacono
64 Ślęzak Adam Elbląg 5 km OSP POGRODZIE opłacono
65 Łęgosz Stanisław Lipno 1km SP 3 Lipno opłacono
66 Łęgosz Lucjan Lipno 1km SP 3 Lipno opłacono
67 Korytowski Maciej Lipno 5 km Rowerowe Lipno opłacono


Wyświetleń: 2564

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ