Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
2 | Radaszewski Oliwier | Bąkowo | Polska | Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 | opłacono on-line | |
3 | Gawrysiak Zuzanna | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | opłacono on-line | |
4 | Gawrysiak Maksymilian | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | opłacono on-line | |
5 | Pergoł Marek | Borkowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
6 | Koziorowicz Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 | opłacono on-line | |
7 | Koziorowicz Iga | Borkowo | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | opłacono on-line | ||
8 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia | opłacono on-line | |
9 | Garczewski Kazimierz | Borkowo | Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 | opłacono on-line | ||
10 | Garczewski Szymon | Borkowo | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | opłacono on-line | ||
11 | Rusinek Mikołaj | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | Przedszkole w Borkowie | opłacono on-line |
12 | Rusinek Marta | Borkowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
13 | Rusinek Maurycy | Borkowo | Polska | Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 | opłacono on-line | |
14 | Łukaszewski Krzystof | Bystra | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
15 | Barański Paweł | bystra | Polska | Bieg Główny | Neptun Warsztat | opłacono on-line |
16 | Barańska Pola | bystra | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | Neptun Warsztat | opłacono on-line |
17 | Łukaszewska Maria | Bystra | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | opłacono on-line | |
18 | Radomska Joanna | Cieplewo | Polska | Bieg Główny | Kundy Portowe | opłacono on-line |
19 | Lipski Karol | Cieplewo | Polska | Bieg Główny | OSIR | opłacono |
20 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny | OSP POGRODZIE | |
21 | Małek Marcin | Gdansk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
22 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Polska | Bieg Główny | Fighting runners | opłacono on-line |
23 | KURAJk ewa | GDANSK | Polska | Bieg Główny | Fighting runners | opłacono on-line |
24 | Pokorska Diana | gdansk | Polska | Bieg Główny | Crossfit Stocznia | opłacono on-line |
25 | Czechowska Magdalena | Gdansk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
26 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
27 | Ossowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | 49 Blot | opłacono on-line |
28 | Ożga Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | Przedszkole | opłacono on-line |
29 | Hinc Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Żarta Wataha | opłacono on-line |
30 | Hinc Aldona | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Żarta Wataha | opłacono on-line |
31 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny | MAJATEAM | opłacono on-line |
32 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
33 | Wójtowicz Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 | opłacono on-line | |
34 | Kwaśniewska Ilona | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
35 | Kwaśniewski Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
36 | Kreft Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Crossfit Stocznia | opłacono on-line |
37 | Głowińska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Crossfit Stocznia | opłacono on-line |
38 | Lukaszow Lucyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
39 | Pyż Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
40 | Kopczyńska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
41 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | ZSP8 | opłacono on-line |
42 | Pyż Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | opłacono on-line | |
43 | Kopczyński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | opłacono on-line | |
44 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 | opłacono on-line | |
45 | Zaremba Klara | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | opłacono on-line | |
46 | Zaremba Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | opłacono on-line | |
47 | Zaremba Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
48 | POHNKE WŁADYSŁAW | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny | BIEGAM BO LUBIĘ | opłacono on-line |
49 | Janicka Dominika | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Gdańsk | opłacono on-line |
50 | Stefański Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
51 | Kmieciak Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
52 | Bach Mikołaj Bach | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Gdańskie autobusy i tramwaje | opłacono on-line |
53 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
54 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | ADVA | opłacono on-line |
55 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 | SP 39 Gdańsk | opłacono on-line |
56 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | SP 39 Gdańsk | opłacono on-line |
57 | Strużyńska Basia | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | Przedszkole De La Salle | opłacono on-line |
58 | Gałęzowski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
59 | Rosa Bogusława | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
60 | Giniewicz Bruno | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | opłacono on-line | |
61 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
62 | Bugajski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Dead on Arrival | opłacono on-line |
63 | Gering OLIWIA | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | opłacono on-line | |
64 | Gering Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
65 | Puczyłowski Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 6 lat i młodsi - rocznik 2016 i młodsi | opłacono on-line | |
66 | Puczyłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | opłacono on-line | |
67 | Piasecki Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
68 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
69 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
70 | Węgrzyn Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | opłacono on-line | |
71 | Jaskułowska Aneta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
72 | Jaskułowska Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 | opłacono on-line | |
73 | Jaskułowska Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 | opłacono on-line | |
74 | Jersak Jakub J | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
75 | Wydrowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
76 | Pieniak Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
77 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Aktywuj się w maratonie | opłacono on-line |
78 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg Główny | Grupa Druha Borucha / Mamy To | |
79 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Polska | Bieg Główny | BBL BAŁTYK GDYNIA | opłacono on-line |
80 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | Active Flow | |
81 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia | Biegun OCR Team | opłacono on-line |
82 | Jackiewicz Bartłomiej | Grabiny Zameczek | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
83 | Wolszczak Jan | Grabiny-Zameczek | Polska | Bieg Skrzatów 7-8 lat - rocznik 2014/2015 | opłacono on-line | |
84 | Rutkowska Danuta | Grabiny-Zameczek | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
85 | Rutkowski Wojciech | Grabiny-Zameczek | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
86 | MIOTKE MARCEL | GRABINY-ZAMECZEK | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | opłacono on-line | |
87 | Loranty Magdalena | Grabiny-Zameczek | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
88 | Loranty Radosław | Grabiny-Zameczek | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
89 | Loranty Lena | Grabiny-Zameczek | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | opłacono on-line | |
90 | Kowalski Paweł | Jagatowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
91 | Kowalska Aleksandra | Jagatowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
92 | Kotłowski Jan | Jagatowo | Polska | Bieg Skrzatów 9-10 lat - rocznik 2012/2013 | Szkoła Podstawowa im Romualda Traugutta w Wojanowie | opłacono on-line |
93 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
94 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg Główny - młodzież do 18 roku życia | opłacono on-line | |
95 | Jaroszewski Bartosz | Jussszkowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
96 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
97 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
98 | Parulis-Wojciechowska Małgorzata | Juszkowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
99 | Zaborowski Dawid | Juszkowo | Polska | Bieg Młodzieżowy 11-12 lat - rocznik 2010/2011 | opłacono on-line | |
100 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Bieg Główny | Straszyn Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13101