VIII Wojewódzki Bieg Żuławski Brzegiem Motławy

Bieg Główny

Bieg Główny

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Start Czas netto
1 71 JASZEWSKI KACPER M 1 KOŚCIERZYNA OLIMPIJCZYK SKORZEWO M 16-18 1 00:00:00.78 00:11:57.97
2 150 PECHNIKOV RUSLAN M 2 ODESA M 34-46 1 00:00:00.85 00:12:13.05
3 175 STACHERSKI ŁUKASZ M 3 PRZEDBORZ PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM M 19-33 1 00:00:01.67 00:12:52.21
4 79 KŁOS KLAUDIUSZ M 4 SKÓRCZ LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ M 34-46 2 00:00:00.97 00:12:55.54
5 63 JAKUBOWSKI MAREK M 5 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A./KUJAWSCY RUNNERS M 47-60 1 00:00:00.98 00:13:01.98
6 132 MRÓWKA MICHAŁ M 6 GDAŃSK MAJATEAM M 34-46 3 00:00:01.50 00:13:12.38
7 190 WICENBACH ARKADIUSZ M 7 PRUSZCZ GDAŃSKI KINIA W DRODZE M 34-46 4 00:00:01.27 00:13:35.57
8 98 KRZYŻANOWSKI MAREK M 8 TCZEW M 16-18 2 00:00:01.34 00:13:42.41
9 143 OSSOWSKI DARIUSZ M 9 KOTEŻE SKL FILIPPIDES M 47-60 2 00:13:43.03
10 4 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 10 SIWIAŁKA LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ M 19-33 2 00:00:01.69 00:14:00.22
11 195 WOJTOWICZ MARCIN M 11 GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA M 34-46 5 00:00:03.42 00:14:17.12
12 72 JERSAK JAKUB J M 12 GDAŃSK M 34-46 6 00:14:41.86
13 1 BACH MACIEJ M 13 PRUSZCZ GDAŃSKI M 34-46 7 00:00:04.66 00:14:44.06
14 105 LEJSA DOMINIK M 14 PRUSZCZ GDAŃSKI M 19-33 3 00:00:11.57 00:14:58.34
15 99 KULGAJUK MICHAL M 15 PRUSZCZ GDANSKI STRASZYN BIEGA, SUT M 34-46 8 00:00:08.21 00:15:10.20
16 3 BACH TOMASZ M 16 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM M 19-33 4 00:00:04.70 00:15:10.42
17 13 BOHOMIAHKOVA KHRYSTYNA K 1 ODESSA K 19-33 1 00:00:03.43 00:15:13.07
18 11 BICZKOWSKI KONRAD M 17 STRASZYN STRASZYN BIEGA M 34-46 9 00:00:08.99 00:15:20.30
19 140 NUŻ JACEK M 18 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA M 47-60 3 00:00:08.62 00:15:21.75
20 106 LEJSA JAKUB M 19 PRUSZCZ GDAŃSKI M 19-33 5 00:00:11.97 00:15:24.59
21 83 KOŚCIŃSKI PATRYK M 20 POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ M 19-33 6 00:00:02.17 00:15:26.34
22 17 CEJROWSKI ANDRZEJ CEJROWSKI M 21 STRASZYN STRASZYN BIEGA M 34-46 10 00:00:07.54 00:15:27.99
23 64 JANCZY SEBASTIAN M 22 PRUSZCZ GDAŃSKI M 34-46 11 00:00:05.20 00:15:40.09
24 77 KASZUBOWSKI ZENON M 23 MALBORK ACTIVE MALBORK M 47-60 4 00:00:01.87 00:15:41.58
25 36 FREDA DANIEL M 24 MALENIN M 13-15 1 00:00:05.68 00:15:45.02
26 16 BUGAJSKI ADAM M 25 GDAŃSK DEAD ON ARRIVAL M 47-60 5 00:00:01.90 00:15:45.87
27 177 STANKIEWICZ TOMASZ M 26 STASZYN DUDYCZ RUN M 47-60 6 00:15:47.14
28 180 STEFAŃSKI JAKUB M 27 GDAŃSK M 19-33 7 00:00:06.13 00:15:48.05
29 187 TESKA PATRYCJA K 2 GDYNIA BIEGUN OCR TEAM K 13-15 1 00:00:01.41 00:15:54.76
30 24 CZYŻEWSKI DARIUSZ M 28 PRUSZCZ GDAŃSKI M 47-60 7 00:00:02.59 00:15:57.64
31 31 DRESZLER WIESŁAW M 29 SKOWARCZ M 47-60 8 00:00:02.33 00:16:02.55
32 151 PERGOŁ MAREK M 30 BORKOWO M 47-60 9 00:00:03.65 00:16:05.62
33 109 LIC ANDRZEJ M 31 ROKITKI M 34-46 12 00:00:01.30 00:16:13.91
34 40 GAPSKI ZBIGNIEW M 32 STAROGARD GD. KKB M 61-71 1 00:00:02.65 00:16:16.14
35 133 NAŁĘCZ ADAM M 33 STRASZYN IRON TEAM M 34-46 13 00:00:06.10 00:16:22.18
36 42 GAWARECKI KAMIL M 34 KLESZCZEWKO LOTOS RUNNING TEAM M 34-46 14 00:00:03.86 00:16:22.58
37 38 FREDA MARIUSZ M 35 PRUSZCZ GDAŃSKI M 16-18 3 00:00:03.26 00:16:22.75
38 194 WIWATOWSKA DAGMARA K 3 STRASZYN K 34-46 1 00:00:02.11 00:16:29.43
39 22 CZAPIEWSKA IGA K 4 PELPLIN BIEGAM BO LUBIĘ K 16-18 1 00:00:01.86 00:16:37.43
40 110 LIC OSKAR M 36 ROKITKI M 13-15 2 00:00:00.40 00:16:45.28
41 168 RASZEJA JERZY M 37 KRANEK AKTYWNI KOCIEWIACY M 61-71 2 00:00:05.11 00:16:49.13
42 145 OSTROWSKI ADAM M 38 PRUSZCZ GDAŃSKI M 34-46 15 00:00:10.09 00:17:12.91
43 156 PISIORSKI KSAWERY M 39 KRĘPIEC OSP WIŚLINA M 16-18 4 00:00:05.96 00:17:14.96
44 93 KRAWIEC ANDRZEJ M 40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 61-71 3 00:00:02.45 00:17:23.58
45 80 KMIECIAK MARLENA K 5 GDAŃSK K 19-33 2 00:00:06.34 00:17:31.35
46 166 PYŻ SŁAWOMIR M 41 GDAŃSK M 34-46 16 00:00:02.18 00:17:32.54
47 43 GAWARECKI WIKTOR M 42 KLESZCZEWKO SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘGOWIE M 13-15 3 00:00:14.25 00:17:33.80
48 30 DRESZLER SZYMON M 43 SKOWARCZ M 19-33 8 00:00:03.84 00:17:37.84
49 5 BARAŃSKI PAWEŁ M 44 BYSTRA NEPTUN WARSZTAT M 34-46 17 00:00:03.24 00:17:41.10
50 66 JANISZ KOZIKOWSKA JOANNA K 6 JUSZKOWO K 34-46 2 00:00:09.24 00:17:43.59
51 97 KRYGIER MARTYNA K 7 OSICE K 19-33 3 00:00:00.96 00:17:45.46
52 199 ZAŃKO MAREK M 45 PRUSZCZ GDAŃSKI M 47-60 10 00:00:12.23 00:17:56.37
53 76 KARGUL JAN M 46 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 34-46 18 00:00:12.80 00:17:57.55
54 12 BŁAŻEJCZYK DANIEL M 47 PRUSZCZ GDAŃSKI M 19-33 9 00:00:06.69 00:18:00.38
55 73 KACZOROWSKA MAŁGORZATA K 8 JUSZKOWO K 34-46 3 00:00:06.90 00:18:05.64
56 32 DUBIELA BEATA K 9 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY K 34-46 4 00:00:04.44 00:18:07.48
57 81 KOPCZYŃSKA MONIKA K 10 GDAŃSK K 34-46 5 00:00:02.05 00:18:12.21
58 95 KREFT PATRYK M 48 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA M 34-46 19 00:00:02.46 00:18:20.69
59 127 MICHAŁOWSKA-LEWIŃSKA ANITA K 11 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM K 34-46 6 00:00:15.23 00:18:21.09
60 108 LEWINSKI KRZYSZTOF M 49 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM M 47-60 11 00:00:15.06 00:18:21.52
61 188 TUŹNIK ANDRZEJ M 50 PRUSZCZ GDAŃSKI ARTYSTYCZNIE.PL M 47-60 12 00:00:18.94 00:18:43.47
62 33 DZIUBA KRZYSZTOF M 51 STRASZYN M 34-46 20 00:00:15.64 00:18:48.50
63 181 STRUŻYŃSKI SZYMON M 52 GDAŃSK ADVA M 34-46 21 00:00:06.82 00:18:51.09
64 174 RZEDZICKI HUBERT M 53 STRASZYN 1 00:18:52.38
65 69 JARUGA MICHAŁ M 54 KOŹLINY M 34-46 22 00:00:03.21 00:18:55.59
66 26 DARGACZ KATARZYNA K 12 MOKRY DWÓR WATAHA-ŁACZY NAS BIEGANIE K 34-46 7 00:00:03.02 00:19:03.91
67 128 MIKOŁAJCZYK ANNA K 13 ROTMANKA K 34-46 8 00:00:09.30 00:19:08.13
68 57 GRODECKI JAN M 55 PRUSZCZ GDAŃSKI M 47-60 13 00:00:12.07 00:19:12.62
69 27 DARGIEWICZ ROBERT M 56 GDAŃSK AKTYWUJ SIĘ W MARATONIE M 47-60 14 00:00:05.72 00:19:20.80
70 55 GRABOWSKI PIOTR M 57 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA M 47-60 15 00:00:09.82 00:19:20.93
71 125 MĄKOSA BARBARA K 14 JUSZKOWO K 34-46 9 00:00:11.45 00:19:21.13
72 10 BIAŁKA REMIGIUSZ M 58 STRASZYN M 34-46 23 00:00:06.10 00:19:25.02
73 139 NUŻ ANIA K 15 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA K 34-46 10 00:00:11.70 00:19:25.02
74 59 HENNIG-PIĘTA ISABELL K 16 STRASZYN K 19-33 4 00:00:05.16 00:19:25.99
75 196 WOŹNIAK TOMASZ M 59 ROKITNICA M 34-46 24 00:00:11.33 00:19:30.22
76 192 WIERGOWSKI MAREK M 60 STRASZYN STRASZYN BIEGA, SUT M 47-60 16 00:00:08.44 00:19:31.94
77 62 JACKIEWICZ BARTŁOMIEJ M 61 GRABINY ZAMECZEK M 19-33 10 00:00:04.07 00:19:35.28
78 146 PARADZEWSKI KRZYSZTOF M 62 ŁĘGOWO TEAM ŁĘGOWO M 34-46 25 00:00:04.36 00:19:35.86
79 74 KAMIŃSKA KATARZYNA K 17 PRUSZCZ GDAŃSKI BIEGAM BO LUBIĘ K 34-46 11 00:00:04.80 00:19:38.44
80 75 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M 63 PRUSZCZ GDAŃSKI M 34-46 26 00:00:05.16 00:19:38.91
81 158 PITAK SZYMON M 64 PRUSZCZ GDAŃSKI MKS CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI M 13-15 4 00:00:14.60 00:19:57.11
82 117 LORANTY RADOSŁAW M 65 GRABINY-ZAMECZEK M 34-46 27 00:00:15.04 00:20:10.99
83 19 CHARKIEWICZ MONIKA K 18 STRASZYN STRASZYN BIEGA K 34-46 12 00:00:09.52 00:20:13.31
84 138 NOWAK MICHAŁ M 66 RADUNICA DRUŻYNA SOŁTYSA M 34-46 28 00:00:10.60 00:20:13.59
85 200 ZAREMBA MARCIN M 67 GDAŃSK M 34-46 29 00:00:11.54 00:20:19.71
86 119 ŁUKASZEWSKI KRZYSTOF M 68 BYSTRA M 34-46 30 00:20:19.77
87 154 PIENIAK MARCIN M 69 GDAŃSK M 34-46 31 00:00:07.24 00:20:22.35
88 111 LINDA MAŁGORZATA K 19 MOKRY DWÓR K 34-46 13 00:00:03.02 00:20:28.41
89 155 PISAREK RYSZARD M 70 PRUSZCZ GDAŃSKI M 61-71 4 00:00:04.28 00:20:32.08
90 56 GRODECKA AGNIESZKA K 20 PRUSZCZ GDAŃSKI PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON K 34-46 14 00:00:11.59 00:20:37.52
91 157 PITAK PIOTR M 71 PRUSZCZ GDAŃSKI 49BLOT. M 34-46 32 00:00:14.17 00:20:38.51
92 164 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K 21 GDAŃSK K 61-71 1 00:00:02.34 00:20:41.31
93 70 JASKUŁOWSKA ANETA K 22 GDAŃSK K 34-46 15 00:00:07.52 00:20:42.75
94 54 GRABOWSKA MAGDALENA K 23 PRUSZCZ GDAŃSKI STRASZYN BIEGA K 34-46 16 00:00:09.49 00:20:48.38
95 161 POHNKE WŁADYSŁAW M 72 GDAŃSK BIEGAM BO LUBIĘ M 72-79 1 00:00:16.95 00:20:48.42
96 58 GUMIENNY PAWEŁ M 73 ŁĘGOWO ŁĘGOWO ZIELONA TEAM M 47-60 17 00:00:16.10 00:20:51.61
97 89 KOZIKOWSKA DARIA K 24 STRASZYN 2 00:00:08.87 00:20:53.05
98 91 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 74 STRASZYN M 34-46 33 00:00:08.45 00:20:53.87
99 176 STANKIEWICZ MARIOLA K 25 STASZYN DUDYCZ RUN K 34-46 17 00:00:14.16 00:20:56.36
100 131 MOCHA ANDRZEJ M 75 ULKOWY M 47-60 18 00:00:17.85 00:21:01.04
101 183 SZABŁOWSKA GABRIELA K 26 PRUSZCZ GDAŃSKI K 13-15 2 00:00:05.74 00:21:01.07
102 130 MIKSZUTA BEATA K 27 STRASZYN K 47-60 1 00:00:04.39 00:21:11.18
103 186 SZYNSZECKI MACIEJ M 76 MOKRY DWÓR M 34-46 34 00:00:06.48 00:21:13.17
104 52 GOLEŃ OLIWIA K 28 MOKRY DWÓR K 19-33 5 00:00:03.65 00:21:14.99
105 49 GŁOWIŃSKA EWA K 29 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA K 34-46 18 00:00:02.95 00:21:15.59
106 162 POKORSKA DIANA K 30 GDANSK CROSSFIT STOCZNIA K 34-46 19 00:00:02.98 00:21:17.41
107 96 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 31 M I Ł O B Ą D Z K 34-46 20 00:00:03.63 00:21:19.16
108 82 KORPAS EWA K 32 PRUSZCZ GDAŃSKI KUNDY PORTOWE K 34-46 21 00:00:07.30 00:21:20.79
109 25 DAMPS KRZYSZTOF M 77 PRUSZCZ M 47-60 19 00:00:13.04 00:21:33.08
110 86 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 78 WIŚLINKA M 47-60 20 00:00:07.92 00:21:36.44
111 165 POUCH MARTYNA K 33 REDA ASPW / SP3 K 13-15 3 00:00:05.22 00:21:46.77
112 153 PIASECKI JAN M 79 GDAŃSK M 19-33 11 00:00:12.90 00:21:49.84
113 29 DRESZLER ALEKSANDRA K 34 SKOWARCZ K 19-33 6 00:00:12.93 00:21:49.92
114 48 GŁĄB PAWEŁ M 80 ŁĘGOWO M 34-46 35 00:00:01.53 00:21:52.63
115 147 PARANDYK ADAM M 81 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA M 47-60 21 00:00:03.34 00:22:00.94
116 172 RUTKOWSKI WOJCIECH M 82 GRABINY-ZAMECZEK M 47-60 22 00:00:13.61 00:22:08.07
117 171 RUTKOWSKA DANUTA K 35 GRABINY-ZAMECZEK K 47-60 2 00:00:13.50 00:22:08.13
118 120 MAKARUK ANNA K 36 STRASZYN K 34-46 22 00:00:09.76 00:22:13.71
119 129 MIKSZUTA ANDRZEJ M 83 STRASZYN M 47-60 23 00:00:11.15 00:22:22.58
120 34 DZIUBA LIDIA K 37 STRASZYN K 47-60 3 00:00:14.64 00:22:30.46
121 94 KRAWIEC ŁUKASZ M 84 PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 19-33 12 00:00:10.90 00:22:45.59
122 107 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 85 BĄDKI M 61-71 5 00:00:10.40 00:22:55.85
123 50 GOLEŃ AGNIESZKA K 38 WIŚLINA K 34-46 23 00:00:03.55 00:23:18.00
124 113 ZBROŃSKI WIESŁAW M 86 MOKRY DWÓR OSIR M 61-71 6 00:00:03.55 00:23:20.07
125 121 MAŁEK MARCIN M 87 GDANSK M 19-33 13 00:00:11.12 00:23:22.57
126 103 KWAŚNIEWSKI PIOTR M 88 GDAŃSK M 34-46 36 00:00:06.12 00:23:25.85
127 101 KURAJK MARIAN M 89 GDANSK FIGHTING RUNNERS M 61-71 7 00:00:04.82 00:23:27.07
128 92 KOZIKOWSKI DOMINIK M 90 STRASZYN 3 00:00:07.24 00:23:53.04
129 115 LOKŚ PAULINA K 39 JANOWO K 16-18 2 00:00:05.19 00:23:55.78
130 116 LORANTY MAGDALENA K 40 GRABINY-ZAMECZEK K 34-46 24 00:00:14.76 00:24:04.78
131 152 PETRYSZK ROMAN M 91 STRASZYN M 47-60 24 00:00:12.91 00:24:05.96
132 159 PŁOSZAJ MARTYNA K 41 PRUSZCZ GDAŃSKI K 19-33 7 00:00:14.32 00:24:13.41
133 7 BEGGER MARCIN M 92 ŁAPINO M 47-60 25 00:00:13.80 00:24:20.23
134 8 BEGGER NATALIA K 42 PRUSZCZ GDAŃSKI K 19-33 8 00:00:13.71 00:24:20.74
135 39 GAŁĘZOWSKI MAREK M 93 GDAŃSK M 61-71 8 00:00:09.11 00:24:22.83
136 90 KOZIKOWSKA DOMINIKA K 43 STRASZYN K 19-33 9 00:00:09.68 00:24:23.36
137 47 GERING KAMILA K 44 GDAŃSK K 34-46 25 00:00:01.98 00:24:28.90
138 102 KWAŚNIEWSKA ILONA K 45 GDAŃSK K 34-46 26 00:00:06.22 00:24:30.20
139 134 NAŁĘCZ AGNIESZKA K 46 STRASZYN K 34-46 27 00:24:31.40
140 163 POLINCEUSZ ADAM M 94 GDAŃSK M 61-71 9 00:00:02.95 00:24:38.64
141 9 BERNASZUK MONIKA K 47 PRUSZCZ GDAŃSKI KUNDY PORTOWE K 34-46 28 00:00:07.27 00:24:41.53
142 170 RUSINEK MARTA K 48 BORKOWO K 34-46 29 00:00:07.15 00:24:47.13
143 198 WYDROWSKI ANDRZEJ M 95 GDAŃSK M 47-60 26 00:00:07.77 00:24:48.39
144 137 NOWACKA BARBARA K 49 ROKITNICA K 34-46 30 00:00:14.15 00:24:49.45
145 114 LOKŚ GRAŻYNA K 50 JANOWO K 47-60 4 00:00:04.90 00:24:53.64
146 141 OLESZCZUK GRAZYNA K 51 WISLINKA K 34-46 31 00:00:09.88 00:25:18.86
147 104 LEDWIG BARTOSZ M 96 PRUSZCZ GDAŃSKI PKS GDAŃSK OLIWA M 19-33 14 00:00:16.95 00:26:02.57
148 112 LIPSKA KAROLINA K 52 PRUSZCZ GDAŃSKI K 19-33 10 00:00:10.19 00:26:15.60
149 191 WIECH MARTYNA K 53 STRASZYN K 19-33 11 00:00:09.86 00:26:15.86
150 6 BARTOSIEWICZ MARTA K 54 JUSZKOWO K 34-46 32 00:00:12.08 00:26:25.20
151 78 KLAUS-KOWALSKA MARTYNA K 55 PRZEJAZDOWO K 34-46 33 00:00:08.93 00:26:36.53
152 37 FREDA DOMINIKA K 56 MALENIN K 34-46 34 00:00:14.84 00:26:40.65
153 126 MĄKOSA SARA K 57 WIŚLINKA K 16-18 3 00:00:09.88 00:27:16.61
154 178 STAWSKA AMELIA K 58 PRUSZCZ GDAŃSKI K 16-18 4 00:00:04.03 00:27:54.43
155 179 STAWSKA KLAUDIA K 59 PRUSZCZ GDAŃSKI K 19-33 12 00:00:03.80 00:27:54.67
156 100 KURAJK EWA K 60 GDANSK FIGHTING RUNNERS K 61-71 2 00:00:05.83 00:31:08.17
157 123 MARO PAULINA K 61 ŁĘGOWO K 13-15 4 00:00:14.76 00:31:59.96
158 169 ROSA BOGUSŁAWA K 62 GDAŃSK K 61-71 3 00:00:03.50 00:35:17.12
159 173 RYBUS MAŁGORZATA K 63 STRASZYN K 34-46 35 00:00:16.13 00:37:16.03
160 148 PARULIS-WOJCIECHOWSKA MAŁGORZATA K 64 JUSZKOWO K 47-60 5 00:00:15.68 00:37:16.71

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ