Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rutkowska-Kałuża Małgorzata Koniecpol 40 km
2 Kałuża Konrad Koniecpol 40 km
3 Mikołajczyk Bartłomiej Wola Świdzińska 40 km
4 Cyran Magdalena Cielętniki 40 km
5 Makówka Bartłomiej Ulesie 40 km
6 Szyda Oktawian Aleksandrówka 40 km
7 Barabasz Michał Olbrachcice 40 km
8 Barabasz Anna Olbrachcice 40 km
9 Mofina Katarzyna Olbrachcice 40 km
10 Jackowska Zdzisława Olbrachcice 40 km
11 Polak Jadwiga Olbrachcice 40 km
12 Polak Jerzy Olbrachcice 40 km
13 Łęgowik Martyna Dąbrowa Zielona 40 km
14 Wosik Albert Dąbrowa Zielona 40 km
15 Kosiń Wiktoria Zarębice 40 km
16 Piliszański Ignacy Zarębice 40 km
17 Piliszański Tymon Zarębice 40 km
18 Piliszański Marcin Zarębice 40 km
19 Mróz Klaudia Zarębice 40 km
20 Mróz Anna Zarębice 40 km
21 Kosiń Kasia Borowce 40 km
22 Grzesik Mateusz Borowce 40 km
23 Rak Patrycja Borowce 40 km
24 Nowakowski Krzysztof Częstochowa 40 km
25 Możejko Oskar Jacków 40 km
26 Rakowski Dobromir Częstochowa 40 km Fundacja Mozaika Częstochowa
27 Stępień Zofia Ulesie 40 km
28 Kościańska Alicja Rogaczew 40 km
29 Kościański Krzysztof Rogaczew 40 km
30 Jastrząbek Jolanta Częstochowa 40 km
31 Jastrząbek Filip Częstochowa 40 km
32 Szczepańczyk Daniel Częstochowa 40 km
33 Lamch Adam Częstochowa 40 km
34 Maciąg Bartosz Staropole 40 km
35 Lamch Julian Częstochowa 40 km
36 Lamch Jan Częstochowa 40 km
37 Jędrzejczyk Wioletta Dąbrowa Zielona 40 km
38 Jędrzejczyk Zuzanna Dąbrowa Zielona 40 km
39 Gieroń Krystian Stary Koniecpol 40 km
40 Grzesik Małgorzata Borowce 40 km
41 Kosiń Marzena Borowce 40 km
42 Kaczmarzyk Rafał Olbrachcice 40 km
43 Michoń Beata Ulesie 40 km
44 Klita Natalia Koniecpol 40 km
45 Klita Przemysław Koniecpol 40 km
46 Brysiak Stanisław Borowce 40 km
47 Brysiak Franciszek Borowce 40 km
48 Brysiak Hubert Borowce 40 km
49 Góralczyk - Brysiak Urszula Borowce 40 km
50 Łągiewka Andrzej Dąbrowa Zielona 40 km
51 Łągiewka Elżbieta Dąbrowa Zielona 40 km
52 Dyba Jan Ulesie 40 km
53 Dyba Antoni Ulesie 40 km
54 Dyba Franciszek Ulesie 40 km
55 Dyba Tomasz Ulesie 40 km
56 Dyba Paulina Ulesie 40 km
57 Rusinek Halina Aleksandrówka 40 km
58 Łazarska Emilia Dąbrowa Zielona 40 km
59 Łazarski Mateusz Dąbrowa Zielona 40 km
60 Szyda Agata Dąbrowa Zielona 40 km
61 Szyda Dariusz Dąbrowa Zielona 40 km
62 Frymus Dominik Kruszyna 40 km
63 Białaszczyk Jan Olbrachcice 40 km
64 Stępień Błażej Ulesie 40 km
65 Szyda Dorota Aleksandrówka 40 km
66 Jary Roman Ulesie 40 km
67 Jary Ewa Ulesie 40 km


Wyświetleń: 913

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ