Bieg Papieski 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świtała Roman Kwidzyn 10 km AMATOR 40.00 PLN
2 Kuca Kuba Starogard Gdański 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) MPP nr 4 "Tęczą Malowane" Starogard Gdański darmowy udział
3 Posmyk Łukasz Tczew 10 km 40.00 PLN
4 Pęśko Michał Gdańsk 10 km 40.00 PLN
5 Rekowski Kazimierz Tczew 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 40.00 PLN
6 Hulewicz Grażyna Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
7 Hulewicz Monika Tczew 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) Sp 12 tczew darmowy udział
8 Hulewicz Filip Tczew 800 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2006/2007) 1 LO tczew darmowy udział
9 Hulewicz Przemysław Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
10 Mierzejewski Nikodem Starogard Gdański 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) darmowy udział
11 Mierzejewska Lena Starogard Gdański 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) darmowy udział
12 PISKORSKI JERZY PELPLIN 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) 20.00 PLN
13 Stasiek Dawid Małe Walichnowy 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) Przedszkole w Rudnie darmowy udział
14 Stasiek Jan Małe Walichnowy 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach darmowy udział
15 Dudziak Mateusz Tczew 10 km Real-na Gwiazdeczka 40.00 PLN
16 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
17 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ 10 km opłacono on-line
18 Boettcher Grzegorz Nicponia 10 km Fashion by Ann opłacono on-line
19 Nazim Mateusz Elbląg 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM darmowy udział
20 Żardecka Ewa Starogard Gdański 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) darmowy udział
21 Śledź Marcel Pelplin 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) darmowy udział
22 Wójciak Zuzanna Pelplin 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) Biegam bo lubie Pelplin darmowy udział
23 Frątczak Antoni Pelplin 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice darmowy udział
24 Frątczak Łukasz Pelplin 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice 20.00 PLN
25 Kamrowski Miłosz Pelplin 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) 20.00 PLN
26 Drzycimska Małgorzata Gdańsk 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
27 Dejna Sylwia Tczew 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
28 Górska Wiktoria Pelplin 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) Przedszkole Jedyneczka Pelplin darmowy udział
29 Paruch Maks Pelplin 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) Przedszkole Jedyneczka w Pelplinie darmowy udział
30 Paruch Aleks Pelplin 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) Przedszkole Jedyneczka w Pelplinie darmowy udział
31 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN 10 km AMATOR 40.00 PLN
32 Zima Jan Minięta 10 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 40.00 PLN
33 Lenkiewicz Zofia Mątowy Wielkie 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) darmowy udział
34 Hering Leon Tczew 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) TALK junior darmowy udział
35 Hering Nina Tczew 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) TALK junior darmowy udział
36 Hering Lena Tczew 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) TALK junior darmowy udział
37 Biniszkiewicz Marcin Tczew 10 km opłacono on-line
38 Sikorska Aleksandra Lubiszewo 10 km 40.00 PLN
39 Wiśniewska Marta Lubiszewo 10 km opłacono on-line
40 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie 10 km 40.00 PLN
41 Gąsiorowski Dariusz Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega 40.00 PLN
42 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
43 Kolos Leon Pelplin 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) Przedszkole Nr 2 w Pelplinie darmowy udział
44 Kolos Franciszek Pelplin 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) Przedszkole Nr 2 w Pelplinie darmowy udział
45 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
46 Piątek Justyna Gdańsk 10 km opłacono on-line
47 JANIK Roman KWIDZYN 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
48 Cisoń Julia Rajkowy 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) Zespol ksztalcenia i wychowania w Rajkowach darmowy udział
49 Dziedziński Łukasz Pelplin 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
50 Nelke Eliza Tczew 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) darmowy udział
51 Nelke Sara Tczew 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) darmowy udział
52 Nelke Eliasz Tczew 10 km Apator Metrix opłacono on-line
53 Ratajczak Dawid Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
54 Ackermann Piotr Tczew 10 km opłacono on-line
55 Waśniewski Edward Pelplin 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
56 Skalska Anna Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
57 Jurczak Franciszek Gdańsk 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) darmowy udział
58 Czapiewska Iga Rożental 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) Biegam Bo Lubię Pelplin opłacono on-line
59 Nawrocki Dariusz Gdańsk 10 km Grupa Biegowa 65 40.00 PLN
60 Jagodda Adam Tczew 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
61 Pawełek Marcin Tczew 10 km Dovista Active Team opłacono on-line
62 Dudziński Tomasz Tczew 10 km Dovista Active Team opłacono on-line
63 Kasiorek Grzegorz Rotmanka 10 km opłacono on-line
64 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10 km 40.00 PLN
65 Kwiatkowski Jakub Gdańsk 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) darmowy udział
66 Kuczora Artur Tczew 10 km opłacono on-line
67 Grzonka Kamila Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo 40.00 PLN
68 Dreszler Wiesław Skowarcz 10 km opłacono on-line
69 Dubiela Halina Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
70 Piekut Robert Tczew 10 km CrossElite opłacono on-line
71 Kalinowski Michał Tczew 10 km Subkowskie łepy opłacono on-line
72 Pałkowska Agnieszka Swarożyn 10 km Team Tapflo opłacono on-line
73 Jędrzejewski Paweł Pelplin 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) 20.00 PLN
74 Węgrzyn Adam Gdansk 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) darmowy udział
75 Węgrzyn Marcin Gdansk 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) darmowy udział
76 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW ROKITKI 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
77 Jarosz Mateusz Pelplin 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
78 Steinka Mateusz Tczew 10 km Team Tapflo opłacono on-line
79 Karpiński Jędrzej Sopot 10 km Swarovski Team opłacono on-line
80 Teska Robert Gdynia 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) darmowy udział
81 Teska Patrycja Gdynia 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) Biegun OCR Team darmowy udział
82 Teska Martyna Gdynia 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) Active Flow darmowy udział
83 Nadolny Radosław Pelplin 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) Biegam Bo Lubię Pelplin 20.00 PLN
84 Nadolna Julia Pelplin 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) darmowy udział
85 Nadolna Wiktoria Pelplin 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) Biegam Bo Lubię Pelplin darmowy udział
86 Figura Agata Starogard Gdański 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) darmowy udział
87 Dębski Tomasz Kwidzyn 10 km 40.00 PLN
88 Michna Agnieszka Pelplin 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) 20.00 PLN
89 TROCHOWSKA Anna TCZEW 10 km 40.00 PLN
90 Zdanowicz Agata Starogard Gdansk 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) darmowy udział
91 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 10 km 40.00 PLN
92 Śledź Mikołaj Pelplin 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) BBL opłacono on-line
93 Keller Gracjan Karczemki 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) Znikające punkty darmowy udział
94 Mokłowicz Klara Wejherowo 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) Znikające punkty darmowy udział
95 Mokłowicz Eliza Wejherowo 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) Znikające punkty darmowy udział
96 Gołąbek Agnieszka Tczew 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) darmowy udział
97 Gołąbek Mariusz Tczew 10 km opłacono on-line
98 Serkowska Anna Kartuzy 10 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
99 Żołądek Paweł Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
100 Orlikowska Sara Orlikowska Starogard gdański 10 km 40.00 PLN


Wyświetleń: 2626

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ