Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiański Tomasz | Tczew | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
2 | Krausa Mikolaj | Rudno | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | ||
3 | Kowalski Filip | Starogard Gdański | Polska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2006/2007) | SKL Filippides | |
4 | Suchorzebska Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | SKL Filippides | |
5 | Wilczyńska Courtney | Starogard Gdański | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | SKL Filippides | |
6 | Kłos Lena | Barchnowy | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) | SKL Filippides | |
7 | Nowicka Lena | Luchowo | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | Szkoła Podstawowa w Smętowie Granicznym | |
8 | Nowicki Ignacy | Luchowo | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | Samorządowe Przedszkole w Smętowie Granicznym | |
9 | Krawczyk Maja | Starogard Gdański | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | Przedszkole nr 2, Starogard Gdański | |
10 | Szumacher Marta | Pelplin | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
11 | Stawicka Zuzanna | Pelplin | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | ||
12 | Lubawska Wiktoria | Lignowy Szlacheckie | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | Szkoła Rudno | |
13 | Choinska Jagoda | Stocki Młyn | Polska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2006/2007) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
14 | Choinski Konrad | Stocki Młyn | Polska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2006/2007) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
15 | Formela Katarzyna | Marszewska Góra | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
16 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
17 | Kwaśnik Oliwia | Tczew | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | Szkoła Katolicka w Tczewie | |
18 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
19 | Buczkowska Adrianna | Rożental | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | Przedszkole Rajkowy | |
20 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
21 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
22 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | Grupa Malbork | opłacono on-line |
23 | Szymczak Tymon | Pelplin | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | Szkoła nr 2 Pelplin | |
24 | Wiecka Wiktoria | Rożental | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
25 | Wiecka Wiktoria | Rożental | Polska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2006/2007) | ||
26 | Zdanowicz Michał | Starogard Gdański | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | ||
27 | Wachowski Ksawery | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |
28 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | ||
29 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
30 | Skweres Zofia | Pelplin | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie | |
31 | Skweres Hanna | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |
32 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | Radość Biegania | opłacono on-line |
33 | Bukowska Maja | Pelplin | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
34 | Bukowski Fabian | Pelplin | Polska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2006/2007) | UKS LOTOS GDAŃSK | |
35 | Rubaj Maksymilian | Świecie | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) | SP5 Świecie | |
36 | Rubaj Dominik | Świecie | Polska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2006/2007) | SP5 Świecie | |
37 | Rubaj Piotr | Świecie | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | Świecie | opłacono on-line |
38 | Grdeń Nikodem | Rożental | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) | SP 2 Pelplin | |
39 | Surdy Sławomir | Gdańsk | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
40 | Zawiślak Dorota | Gdańsk | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
41 | Abramek Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
42 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
43 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
44 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
45 | Szubert Piotr | Siwiałka | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | PSP nr 3 w Starogardzie Gdańskim | |
46 | Krawczyk Fabian | Starogard Gdański | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | KP Starogard Gdański | |
47 | Śliwa Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | SKL Filippides | |
48 | Spręga Aurelia | Starogard Gdański | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
49 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km (BEZ PAKIETU STARTOWEGO I MEDALU !!!) | opłacono on-line | |
50 | KUC JOLANTA | OWIDZ | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | BLOK STANISŁAW | PELPLIN | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
52 | BLOK MAJA | PELPLIN | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
53 | KUC IGOR | OWIDZ | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | ||
54 | KUC JAKUB | OWIDZ | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
55 | KUC INGA | Owidz | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
56 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
57 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
59 | Nadolny Radosław | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line |
60 | Ćwiklińska Paulina | Zelgoszcz | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | Psp Zelgoszcz | |
61 | Rompa Adam | Tczew | Polska | 10 km | CrossElite EbroGym | opłacono on-line |
62 | Laskowski Oliwier | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | ||
63 | Stankiewicz Bruno | Staszyn | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | DUDYCZrun | |
64 | Stankiewicz Marta | Staszyn | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | DUDYCZrun | |
65 | Stankiewicz Mariola | Staszyn | Polska | 10 km | DUDYCZrun | opłacono on-line |
66 | Stankiewicz Tomasz | Staszyn | Polska | 10 km | DUDYCZrun | opłacono on-line |
67 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
68 | Piotrowicz Ireneusz | Piotrków Kujawski | Polska | 10 km | limit osiągnięty | |
69 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | ||
70 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
71 | Ostrowska Kinga | Gniew | Polska | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2013/2014) | SP 2 Gniew | |
72 | Adamczyk Marek | Gręblin | Polska | 10 km | limit osiągnięty | |
73 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | 10 km | limit osiągnięty | |
74 | Owsiak Konrad | Rożental | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2008/2009/2010) | ||
75 | Owsiak Laura | Rożental | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | ||
76 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
77 | Jędrasiewicz Franciszek | Tczew | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | ||
78 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
79 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
80 | Kołodziej Antonina | Gręblin | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | Szkoła Rudno | |
81 | Flisik Zofia | Gręblin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | ||
82 | Jankowska Barbara | Poznań | Polska | 10 km | limit osiągnięty | |
83 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | Bresa Szymon | Pelplin | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | Przedszkole Nr 2 w Pelplinie | |
85 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
86 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
87 | Wiśniewski Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
88 | Wiśniewski Adrian | Kłodawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
89 | Bresa Kamil | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |
90 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
91 | Wolska Dominika | Tczew | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | SP 1 Tczew | |
92 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
93 | Adamczyk Krzysztof | Małe Walichnowy | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |
94 | Skarbek Maja | Szpęgawsk | Polska | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | PSP Brzeźno Wielkie | |
95 | Skarbek Iga | Szpęgawsk | Polska | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2015 i młodsze) | PSP Brzeźno Wielkie | |
96 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
97 | Krzyżykowski Mariusz | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
98 | Lewandowski Dariusz | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Biegam bo lubie Pelplin | opłacono on-line |
99 | Rybacka Maja | Janiszewko | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2011/2012) | Szkola nr 2 pelplinie | ||
100 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17604