Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
2 | Steinka Mateusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
3 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
4 | Kaczmar Błażej | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
5 | Narloch Emil | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
6 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 10 km | OSP POGRODZIE | |
7 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 10 km | ||
9 | Tylicka Klaudia | Sadlinki | Polska | 10 km | ||
10 | ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW | ROKITKI | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
11 | Kuczora Artur | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Dudziński Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | Dovista Active Team | opłacono on-line |
13 | Steinka Mariusz | Łęgowo | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
14 | Michalak Marek | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
15 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | Polska | 10 km | BPH Runners Team | opłacono on-line |
16 | Lipke Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km | Dzika Wataha | opłacono on-line |
17 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | 10 km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
19 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
20 | Detko Gabriela | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
22 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
23 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
27 | Konieczna Alekasandra | Sztum | Polska | 10 km | ||
28 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | Apator Metrix | opłacono on-line |
29 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
30 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Polska | 10 km | Biegam bo lubię Pelplin | |
31 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
32 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
33 | Dejna Sylwia | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
34 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo Tczewskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
35 | Karpiński Jędrzej | Sopot | Polska | 10 km | Swarovski Team | opłacono on-line |
36 | Pawełek Marcin | Tczew | Polska | 10 km | Dovista Active Team | opłacono on-line |
37 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
38 | Kocerba Weronika | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
39 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
40 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
41 | Kocerba Mateusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
42 | Ackermann Piotr | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
43 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
44 | Kalinowski Michał | Tczew | Polska | 10 km | Subkowskie łepy | opłacono on-line |
45 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa Biegowa 65 | |
46 | Wróblewska Iwona | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | ||
47 | Czajka Bartłomiej | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
48 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
49 | Kamińska Katarzyna | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 10 km | biegam bo lubię | |
50 | Kamiński Krzysztof | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 10 km | biegam bo lubię | |
51 | Pawłowski Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km | Leca | opłacono |
52 | Kraiński Rafał | Kwidzyn | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
53 | Kraiński Michał | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
54 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
55 | Głodowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 10 km | Leca | opłacono |
56 | Puczyński Karol | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
57 | Grzonka Paweł | Rajkowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | 10 km | AMATOR | |
60 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | 10 km | AMATOR | |
61 | Wysocki Dariusz | Toruń | Polska | 10 km | CSWOT | opłacono on-line |
62 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |
63 | Głodowska Dorota | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono | |
64 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
65 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
67 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | 10 km | KWIDZYN BIEGA | |
70 | Tobiańska Hanna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
71 | WIŚNIEWSKA KORNELIA | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
72 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km | Zabiegane Dwie | opłacono on-line |
73 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
74 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
75 | Boguszewski Michał | Tczew | Polska | 10 km | ||
76 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
77 | Kordowska Magdalena | Tczew | Polska | 10 km | Dzika Wataha | opłacono on-line |
78 | Ściesiński Kamil | Tczew | Polska | 10 km | Dzika Wataha | opłacono on-line |
79 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | Polska | 10 km | ||
80 | KISA KRZYSZTOF | KWIDZYN | Polska | 10 km | KINIO-POL POL-ANKA | opłacono on-line |
81 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
82 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Polska | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
83 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
84 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Odesa | opłacono on-line |
85 | Winiarski Michał | Toruń | Polska | 10 km | Młode Pierniki | opłacono on-line |
86 | Guz Szymon | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
87 | kropidłowski Marek | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
88 | Łusiak Marek | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
89 | Nadolny Radosław | Pelplin | Polska | 10 km | Biegam Bo Lubię Pelplin | opłacono on-line |
90 | Brzycki Marek | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
91 | Kozłowska Agnieszka | Benowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
92 | lasota aleksandra | tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
93 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | 10 km | Ducla Academy Warszawa | opłacono on-line |
94 | Ziobro Joanna | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
96 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
97 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
98 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
99 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
100 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10998