VIII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw

10 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Mieszkaniec Gm. Gniew Dystans Czas netto
1 81 PECHNIKOV RUSLAN M 1 ODESA STAYER RUN ODESA M 30-39 NIE 10 km 00:34:12.66
2 26 GARBOWSKI KRZYSZTOF M 2 SZTUM M 30-39 NIE 10 km 00:34:48.01
3 2 ARENDT KACPER M 3 GRUDZIĄDZ M 16-29 NIE 10 km 00:35:23.40
4 97 SOWIŃSKI PATRYK M 4 MALBORK 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO, BEZTLENOWI MALBORK M 16-29 1 NIE 10 km 00:35:59.52
5 47 KARPIŃSKI JĘDRZEJ M 5 SOPOT SWAROVSKI TEAM M 16-29 2 NIE 10 km 00:36:47.94
6 107 TOCHA ANDRZEJ M 6 DAMASZKA BIEGAJĄCY TCZEW M 30-39 1 NIE 10 km 00:39:12.01
7 32 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 1 NIE 10 km 00:39:21.51
8 129 HINZ ADAM M 8 GNIEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM M 16-29 3 TAK 10 km 00:39:33.14
9 124 ŻURAWSKI MARIUSZ M 9 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 2 NIE 10 km 00:39:41.24
10 62 KURKOWSKI MAREK M 10 STAROGARD GDAŃSKI M 50-59 1 NIE 10 km 00:39:47.53
11 42 KACZMAR BŁAŻEJ M 11 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 4 NIE 10 km 00:40:05.67
12 64 LENKIEWICZ TOMASZ M 12 MĄTOWY WIELKIE M 30-39 2 NIE 10 km 00:40:43.82
13 72 NADOLNY RADOSŁAW M 13 PELPLIN BIEGAM BO LUBIĘ PELPLIN M 30-39 3 NIE 10 km 00:41:48.92
14 45 KALINOWSKI MICHAŁ M 14 TCZEW SUBKOWSKIE ŁEPY M 16-29 5 NIE 10 km 00:42:28.93
15 41 JĘDRASIEWICZ JACEK M 15 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 4 NIE 10 km 00:43:54.67
16 16 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 16 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 2 NIE 10 km 00:43:54.90
17 20 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM K 40-49 NIE 10 km 00:43:58.40
18 53 KOCERBA MATEUSZ M 17 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 6 NIE 10 km 00:44:02.05
19 70 MICHALAK MAREK M 18 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 3 NIE 10 km 00:44:06.71
20 102 SZRAMKA ŁUKASZ M 19 GNIEW M 30-39 5 TAK 10 km 00:44:07.58
21 29 GDANIEC KAMIL M 20 TCZEW M 30-39 6 NIE 10 km 00:44:31.25
22 75 NIEWIADOMSKI PATRYK M 21 CZARLIN SOWIŃSKI TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW / HUBER+SUHNER M 30-39 7 NIE 10 km 00:44:34.26
23 9 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 22 KWIDZYN M 16-29 7 NIE 10 km 00:44:45.31
24 100 STEINKA MATEUSZ M 23 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 8 NIE 10 km 00:44:46.63
25 71 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M 24 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES M 40-49 4 NIE 10 km 00:44:56.26
26 85 POSMYK ŁUKASZ M 25 TCZEW M 30-39 8 NIE 10 km 00:45:10.86
27 44 KAISER KRZYSZTOF M 26 GNIEW KIEROWCY CIĘŻARÓWEK M 40-49 5 TAK 10 km 00:45:11.37
28 78 PAŁKOWSKA AGNIESZKA K 2 SWAROŻYN TEAM TAPFLO K 30-39 NIE 10 km 00:45:23.14
29 83 POŁOMSKI JAROSŁAW M 27 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU M 60-69 1 TAK 10 km 00:45:24.53
30 8 BOETTCHER GRZEGORZ M 28 NICPONIA TRUNSFORMACJA GNIEWU M 40-49 6 TAK 10 km 00:45:28.87
31 101 STENCEL TOMASZ M 29 PINCZYN MORSY ZBLEWO M 40-49 7 NIE 10 km 00:46:03.68
32 21 DUBIELA HALINA K 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 50+ NIE 10 km 00:46:12.53
33 93 SAKHNIK DMYTRO M 30 GNIEW M 40-49 8 TAK 10 km 00:46:12.81
34 24 DZIEDZIC ANDRZEJ M 31 GRABÓWKO M 16-29 9 NIE 10 km 00:46:15.03
35 104 ŚCIESIŃSKI KAMIL M 32 TCZEW DZIKA WATAHA M 16-29 10 NIE 10 km 00:46:20.15
36 66 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 33 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 60-69 2 NIE 10 km 00:46:23.99
37 63 LASOTA ALEKSANDRA K 4 TCZEW K 30-39 1 NIE 10 km 00:46:25.68
38 49 KLEPACZ ADAM M 34 KWIDZYN M 50-59 3 NIE 10 km 00:47:12.49
39 67 ŁUSIAK MAREK M 35 KWIDZYN M 50-59 4 NIE 10 km 00:47:49.32
40 43 KACZYŃSKI DANIEL M 36 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO M 30-39 9 NIE 10 km 00:47:50.83
41 91 REZMER RYSZARD M 37 GNIEW M 40-49 9 TAK 10 km 00:47:51.11
42 34 GUZ ROBERT M 38 TCZEW M 40-49 10 NIE 10 km 00:48:04.83
43 51 KŁOS ŁUKASZ M 39 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 16-29 11 NIE 10 km 00:48:06.24
44 36 HILLAR JACEK M 40 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50-59 5 NIE 10 km 00:48:16.28
45 74 NELKE ELIASZ M 41 TCZEW APATOR METRIX M 30-39 10 NIE 10 km 00:48:22.35
46 95 SKALSKA ANNA K 5 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO K 40-49 1 NIE 10 km 00:48:41.39
47 130 DERING FILIP M 42 GNIEW M 16-29 12 TAK 10 km 00:48:41.51
48 59 KRAIŃSKI RAFAŁ M 43 KWIDZYN TRUNSFORMACJA GNIEWU M 16-29 13 NIE 10 km 00:48:56.78
49 38 JABŁOŃSKI BARTOSZ M 44 TYMAWA JABOL TEAM M 30-39 11 TAK 10 km 00:49:07.08
50 119 WOLSKI JAROSŁAW M 45 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 11 NIE 10 km 00:49:16.55
51 103 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 46 KULICE KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE M 30-39 12 NIE 10 km 00:49:28.28
52 13 CZAJKA BARTŁOMIEJ M 47 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 14 NIE 10 km 00:49:28.52
53 7 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 48 MIKOŁAJKI POMORSKIE M 50-59 6 NIE 10 km 00:49:33.02
54 128 POKORSKI PATRYK M 49 GNIEW BAJU BAJ M 30-39 13 TAK 10 km 00:49:55.62
55 15 CZECHOWSKI DAWID M 50 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 12 NIE 10 km 00:50:00.66
56 109 TRACZYK KRZYSZTOF M 51 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 40-49 13 NIE 10 km 00:50:13.33
57 127 JESKE JAKUB M 52 GNIEW M 16-29 15 TAK 10 km 00:50:16.83
58 1 ACKERMANN PIOTR M 53 TCZEW M 40-49 14 NIE 10 km 00:50:17.90
59 11 BRZYCKI MAREK M 54 BYDGOSZCZ M 50-59 7 NIE 10 km 00:50:25.12
60 65 LIPKE KRZYSZTOF M 55 TCZEW DZIKA WATAHA M 30-39 14 NIE 10 km 00:50:26.44
61 118 WIŚNIEWSKI MAREK M 56 LUBISZEWO BPH RUNNERS TEAM M 40-49 15 NIE 10 km 00:50:35.25
62 68 MALINOWSKA KAROLINA K 6 GNIEW K 16-29 1 TAK 10 km 00:50:35.40
63 98 STEINKA JUSTYNA K 7 ŁĘGOWO TEAM TAPFLO K 30-39 2 NIE 10 km 00:50:45.43
64 56 KORDUNOWSKI TOMASZ M 57 JELEŃ TEAM TAPFLO M 30-39 15 TAK 10 km 00:50:50.19
65 52 KŁOS MICHAŁ KŁOS M 58 JELEŃ OSP JELEŃ M 30-39 16 TAK 10 km 00:50:54.62
66 60 KROPIDŁOWSKI MAREK M 59 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 3 NIE 10 km 00:50:59.34
67 3 BARTOSIAK RYSZARD M 60 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA M 50-59 8 NIE 10 km 00:51:25.43
68 48 KISA KRZYSZTOF M 61 KWIDZYN KINIO-POL POL-ANKA M 40-49 16 NIE 10 km 00:51:41.30
69 73 NARLOCH EMIL M 62 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 17 NIE 10 km 00:51:53.16
70 120 WYSOCKI DARIUSZ M 63 TORUŃ CSWOT M 30-39 18 NIE 10 km 00:52:01.87
71 87 PYSANETS YEVHEN M 64 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 19 NIE 10 km 00:52:16.14
72 131 MATEJUK ARKADIUSZ M 65 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK M 40-49 17 NIE 10 km 00:52:21.78
73 125 NOWAK ARKADIUSZ M 66 SZPRUDOWO M 30-39 20 TAK 10 km 00:52:29.35
74 19 DETKO GABRIELA K 8 KWIDZYN K 40-49 2 NIE 10 km 00:52:48.35
75 121 ZARĘBSKI TYMOTEUSZ M 67 GNIEW M 16-29 16 TAK 10 km 00:52:54.70
76 86 PUCZYŃSKI KAROL M 68 TCZEW M 30-39 21 NIE 10 km 00:53:03.83
77 14 CZECHOWSKA DOROTA K 9 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 3 NIE 10 km 00:53:17.45
78 115 WINIARSKI MICHAŁ M 69 TORUŃ MŁODE PIERNIKI M 30-39 22 NIE 10 km 00:53:24.97
79 108 TOMASZEWSKI WOJCIECH TOMASZEWSKI M 70 KWIDZYN M 50-59 9 NIE 10 km 00:53:34.57
80 82 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 71 GDAŃSK TAKA RYBA M 40-49 18 NIE 10 km 00:53:42.29
81 110 TUMIŁOWICZ JERZY M 72 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M 70+ 1 NIE 10 km 00:53:57.97
82 40 JANIK ROMAN M 73 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 60-69 4 NIE 10 km 00:54:10.07
83 105 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 74 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 5 NIE 10 km 00:54:21.10
84 111 WALECKA MARTYNA K 10 TORUŃ MŁODE PIERNIKI K 30-39 3 NIE 10 km 00:54:39.63
85 79 PAWEŁEK MARCIN M 75 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM M 40-49 19 NIE 10 km 00:54:45.33
86 114 WIATROWSKA IGA K 11 GNIEW K 16-29 2 TAK 10 km 00:54:58.63
87 94 SIMON JULIA K 12 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU K 16-29 3 TAK 10 km 00:55:01.48
88 84 POŁOMSKI MARCIN M 76 RUDNO M 40-49 20 NIE 10 km 00:55:34.62
89 6 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 77 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 21 NIE 10 km 00:55:38.50
90 5 BINISZKIEWICZ MARCIN M 78 TCZEW M 40-49 22 NIE 10 km 00:55:42.54
91 117 WIŚNIEWSKA MARTA K 13 LUBISZEWO TCZEWSKIE K 40-49 4 NIE 10 km 00:56:47.92
92 54 KOCERBA WERONIKA K 14 TCZEW TEAM TAPFLO K 16-29 4 NIE 10 km 00:57:09.28
93 28 GAWRYLCZYK MACIEJ M 79 WEJHEROWO M 60-69 6 NIE 10 km 00:57:23.13
94 17 DALKE JOWITA K 15 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE K 30-39 4 NIE 10 km 00:57:24.13
95 61 KUCZORA ARTUR M 80 TCZEW M 40-49 23 NIE 10 km 00:57:35.10
96 57 KOZŁOWSKA AGNIESZKA K 16 BENOWO K 30-39 5 NIE 10 km 00:57:38.14
97 55 KORDOWSKA MAGDALENA K 17 TCZEW DZIKA WATAHA K 16-29 5 NIE 10 km 00:57:50.41
98 10 BRUCHMANN ANDRZEJ M 81 TCZEW M 30-39 23 NIE 10 km 00:58:01.83
99 22 DUDZIŃSKI TOMASZ M 82 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM M 40-49 24 NIE 10 km 00:58:06.97
100 96 SŁAWSKA GABRIELA K 18 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA K 40-49 5 NIE 10 km 00:58:53.14
101 33 GRZONKA PAWEŁ M 83 RAJKOWY M 16-29 17 NIE 10 km 00:59:33.69
102 126 KORYNT WIKTORIA K 19 GNIEW K 16-29 6 TAK 10 km 01:00:11.75
103 90 REKSYN MAŁGORZATA K 20 TCZEW TOROS BRAVOS K 40-49 6 TAK 10 km 01:00:56.71
104 35 GUZ SZYMON M 84 TCZEW M 16-29 18 NIE 10 km 01:01:29.55
105 69 MELKOWSKI MICHAŁ M 85 KWIDZYN URBEX TEAM KWIDZYN M 30-39 24 NIE 10 km 01:01:38.98
106 46 KANIA KRZYSZTOF M 86 KWIDZYN URBEX TEAM KWIDZYN M 30-39 25 NIE 10 km 01:01:40.77
107 58 KRAIŃSKI MICHAŁ M 87 ELBLĄG M 30-39 26 NIE 10 km 01:01:46.51
108 30 GŁODOWSKA DOROTA K 21 KWIDZYN K 50+ 1 NIE 10 km 01:02:41.03
109 89 REKOWSKI KAZIMIERZ M 88 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW M 60-69 7 NIE 10 km 01:02:47.14
110 77 PACHOTA PAWEŁ M 89 GNIEW LECA M 30-39 27 TAK 10 km 01:02:48.25
111 4 BĄKOWSKI MICHAŁ M 90 GNIEW LECA M 40-49 25 TAK 10 km 01:03:01.25
112 80 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 91 TCZEW LECA M 30-39 28 NIE 10 km 01:03:02.01
113 92 RUCHLEWICZ URSZULA K 22 SZTUM K 50+ 2 NIE 10 km 01:03:40.43
114 31 GŁODOWSKI TOMASZ M 92 KWIDZYN LECA M 60-69 8 NIE 10 km 01:04:09.74
115 116 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 23 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE K 40-49 7 NIE 10 km 01:04:57.50
116 106 TOBIAŃSKA HANNA K 24 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 8 NIE 10 km 01:06:35.68
117 25 DZIEWIĄTKOWSKI RAFAŁ M 93 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO M 40-49 26 NIE 10 km 01:07:08.79
118 112 WAŚNIEWSKI EDWARD M 94 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA M 70+ 2 NIE 10 km 01:07:25.80
119 23 DYWELSKI MIROSŁAW M 95 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 9 NIE 10 km 01:09:24.07
120 37 JABŁOŃSKA PATRYCJA K 25 TYMAWA JABOL TEAM K 30-39 6 TAK 10 km 01:12:07.69
121 122 ZIOBRO JOANNA K 26 GRUDZIĄDZ K 40-49 9 NIE 10 km 01:20:14.90

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ