Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koper Antonina | Bałdowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
2 | Koper Adam | Bałdowo | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | ||
3 | Koper Alicja | Bałdowo | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | ||
4 | Ostrowski Adam | Bietowo | Polska | Bieg na 800 m (roczniki 2007/2008) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
5 | Rosenthal-Banaś Lech | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
6 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
7 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
8 | Pskiet Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
9 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
10 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
11 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
12 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
13 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
14 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
15 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
16 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km | OSP POGRODZIE | |
17 | Gładki Zdzisław | Elbląg | Polska | 5 km | ESK NESTORA | opłacono on-line |
18 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 5 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
19 | Szumacher Michał | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
20 | Szumacher Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | ||
21 | Szumacher Staś | Gdańsk | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | ||
22 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
23 | Marula Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | ||
24 | Drapała Agata | Gdańsk | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | ||
25 | Drapała Beata | Gdańsk | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | ||
26 | Suwara Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg na 400 m (roczniki 2012/2013) | ||
27 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | 5 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line |
28 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 5 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
29 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | 5 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
30 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg na 400 m (roczniki 2012/2013) | WP | |
31 | Dalke Anna | GDAŃSK | Polska | Bieg na 800 m (roczniki 2007/2008) | ||
32 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km | ||
33 | Kowalewski Michał | Gdynia | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
34 | Ogonowski Michał | Gdynia | Polska | 5 km | MRC | opłacono on-line |
35 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
36 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | 5 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line |
37 | Brzezińska Lena | Gniew | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | ||
38 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
39 | szczeblewska Zosia | Gniew | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | Szkola podstawowa Rudno | |
40 | Kaczeniewski Dawid | Gniew | Polska | 5 km | KS Sobieski Gniew | |
41 | Wysocki Karol | Gniew | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | WP | |
42 | Dubiel Aleksander | Gniszewo | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | ||
43 | Kowalczyk Alan | Gręblin | Polska | Bieg na 400 m (roczniki 2012/2013) | Zespół kształcenia i wychowania w Rudnie | |
44 | Flisik Zofia | Gręblin | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | Zespół kształcenia i wychowania w Rudnie | |
45 | Kołodziej Antonina | Gręblin | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół kształcenia i wychowania w Rudnie | |
46 | Górski Jakub | Gręblin | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | Przedszkole w Rudnie | |
47 | Kukczyńska Zuzanna | Gręblin | Polska | Bieg na 400 m (roczniki 2012/2013) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie | |
48 | Jabłonka Krzysztof | Gręblin | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Pelplin | RMDC | opłacono on-line |
49 | Krause Fabian | Gręblin | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW w Rudnie | |
50 | Fasiczka Olivia | Gręblin | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW w Rudnie | |
51 | Sikora Franciszek | Gręblin | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | ZKiW w Rudnie | |
52 | Golicki Szymon | Gręblin | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | Przedszkole w Rudnie | |
53 | Golicki Fabian | Gręblin | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | ZKiW Rudno | |
54 | Sikora Hubert | Gręblin | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół kształcenia i wychowania w Rudnie | |
55 | Róg Karol | Gręblin | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Pelplin | opłacono on-line | |
56 | Eckert Patryk | Gręblin | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Rudno | |
57 | bocian pawel | gronajny | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | ||
58 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | Polska | 5 km | Zitadelle | opłacono on-line |
59 | Jabłońska Agnieszka | Grudziądz | Polska | 5 km | Wasch-Fred.de | |
60 | Kowalczyk Adam | Grudziądz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
61 | Ciekliński Jakub | Jabłowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
62 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
63 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | 5 km | niezrzeszona | opłacono on-line |
64 | Świątkowska Wiktoria | Kłodawa | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | Szkoła Podstawowa w Kłodawie | |
65 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | 5 km | MiłoRUN | |
66 | Czapiewskie Przemysław | Kopytkowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
67 | Czapiewski Igor | Kopytkowo | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | ||
68 | Rutkowski Adrian | Kościerzyna | Polska | 5 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
69 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 5 km | Dwa+Trzy | opłacono on-line |
70 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | STALSPEED SPEDYCJA | |
71 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | STALSPEED SPEDYCJA | |
72 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | Polska | Bieg na 400 m (roczniki 2012/2013) | STALSPEED SPEDYCJA | |
73 | Bzowski Dominik | Koteże | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | ||
74 | Bzowski Artur | Koteże | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | ||
75 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | |
76 | Wszelak Jakub | Kulice | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Pelplin | ZST Tczew | opłacono on-line |
77 | Szwedowski Kacper. | Kulice | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Pelplin | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
78 | Kulczyński Julian | Kulice | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
79 | Kulczyńska Agata | Kulice | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
80 | Wojtaś Marcel | Kulice | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
81 | Wojtaś Igor | Kulice | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
82 | Laniecka Izabela | Kulice | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | Zkiw Kulice | |
83 | Paradowski Gracjan | Kulice | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | Zkiw Kulice | |
84 | Chojnacki Miłosz | Kulice | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | Zkiw Kulice | |
85 | Chojnacki Antek | Kulice | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | Zkiw Kulice | |
86 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | 5 km - mieszkańcy Gminy Pelplin | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono |
87 | SZWEDOWSKI Kacper | Kulice | Polska | Bieg na 800 m (roczniki 2007/2008) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
88 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
89 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg na 400 m (roczniki 2012/2013) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
90 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg na 100 m (roczniki 2016 i młodsi) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
91 | Wszelak Filip | Kulice | Polska | Bieg na 800 m (roczniki 2007/2008) | KS Gminy Pelplin Sprint Kulice / II LO Tczew | |
92 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
93 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Polska | 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
94 | Nazorek Ksawery | Kwidzyn | Polska | Bieg na 400 m (roczniki 2012/2013) | ||
95 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | Polska | 5 km | ||
96 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 5 km | Cosinus | opłacono on-line |
97 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 5 km | Kwidzyn Biega | |
98 | Sławiński Fabian | Kwidzyn | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) | Kwidzyn Biega | |
99 | Sławińska Nadia | Kwidzyn | Polska | Bieg na 600 m (roczniki 2009/2010/2011) | Kwidzyn Biega | |
100 | Kujawska Nina | Leśniewo | Polska | Bieg na 200 m (roczniki 2014/2015) |
Wyświetleń: 16476