Maczuga Stolema po raz dziesiąty - podejmij wyzwanie razem z nami!
 
Już 16 lipca 2022 r. rusza jubileuszowa X edycja Pieszego Rajdu na Orientację Maczuga Stolema. Rajd organizowany jest cyklicznie od 2013 przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach. W tym roku niezwykłą przygodę rozpoczniemy w miejscowości Żelkowo. Malownicze tereny Gminy Główczyce i Pobrzeża Słowińskiego, lasy, torfowiska, bagna i rzeki dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń podczas wędrówki, a piękne krajobrazy na długo pozostaną w Waszej pamięci.
 
Przygotowaliśmy dla Was aż cztery trasy piesze: najdłuższa 100 – kilometrowa dla najwytrwalszych i najbardziej doświadczonych, 50 – kilometrowa dla osób zaawansowanych o świetnej kondycji, 25 – kilometrowa dla średnio zaawansowanych, którym nie straszne długie wędrówki i 12-kilometrowa trasa familijna dla osób o mniejszej kondycji, gotowych na nowe wyzwania. Trasy piesze długości 100 km oraz 50 km zaliczane są do Pucharu Polski w PMnO.
 
Na miłośników dwóch kółek czekają dwie trasy rowerowe o długości 60 i 120 kilometrów. Wielbiciele leśnych przejażdżek z pewnością będą zadowoleni!
 
Szykujcie się na prawdziwe starcie z siłami natury i własnymi możliwościami! Pakujcie plecaki i wyruszajcie z nami w nieznane! Gwarantujemy moc wrażeń w pięknych okolicznościach przyrody i świetną atmosferę. Nie może Was zabraknąć!
 
 

Wyświetleń: 5895

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ