Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lewandowska Justyna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | ||
2 | Zieliński Borys | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | ||
3 | Hoduń Anna | Kraków | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
4 | Klasa Marzena | Bydlino | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Best Beasts | opłacono on-line |
5 | Kozłowska Iga | Bydlino | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | BEST BEASTS | opłacono on-line |
6 | Kopacz Piotr | Gdynia | Polska | Duży Stolem TP50 | Turystycznie | |
7 | Skiba Marcin | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | bqoc | opłacono on-line |
8 | Żmuda Julia | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Tuptacze | opłacono |
9 | Żmuda Olga | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Tuptacze | opłacono |
10 | Żmuda Lena | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Tuptacze | opłacono |
11 | Naczk Miłosz | Lębork | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Zakwas Team | opłacono on-line |
12 | Naczk Dominika | Lębork | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Zakwas Team | opłacono on-line |
13 | Naczk Michał | Lębork | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Zakwas Team | opłacono on-line |
14 | Naczk Karolina | Lębork | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Zakwas Team | opłacono on-line |
15 | Litwin Błażej | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono | |
16 | Litwin Barbara | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | STOPA Słupsk | opłacono |
17 | Dylon Aleksandra | Gać | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | DYLONKI | opłacono on-line |
18 | Dylon Monika | Gać | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | DYLONKI | opłacono on-line |
19 | Jasiulewicz Alicja | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | bqoc | opłacono on-line |
20 | WĄSICKI JACEK | SŁUPSK | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Stopa Słupsk | |
21 | Koniszewski Nataniel | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono on-line | |
22 | Hliwska Katarzyna | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono on-line | |
23 | Łyczek Michalina | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono on-line | |
24 | Łyczek Monika | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono on-line | |
25 | Łyczek Justyna | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono on-line | |
26 | Łyczek Grześ | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono on-line | |
27 | Łyczek KRZYŚ | Żelkowo | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono on-line | |
28 | BOROWIEC Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Stolem Gigant TP100 | BORÓWKI | opłacono on-line |
29 | Czyżewska Ola | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Amicus | opłacono |
30 | Stefaniuk Marcin | Warszawa | Polska | Stolem Gigant TP100 | opłacono on-line | |
31 | Sprancel Izabella | Dortmund | Niemcy | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | SYMPATYCY SŁUPSKA | opłacono |
32 | Borkowski Wojciech | Strzelino | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Markos Sport Team | opłacono on-line |
33 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Lębork Biegacze 42,2 | opłacono on-line |
34 | Łapigrowski Jan | LĘBORK | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line |
35 | Barouka Nadia | Koszalin | Polska | Średni Stolem TP25 | ||
36 | Mosiewicz Andrzej Mosiewicz | GDANSK | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono | |
37 | Zieliński Mariusz | Głobino | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | opłacono | |
38 | Grodecka Iwona | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Cobra Rajd Team | opłacono |
39 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Cobra Rajd Team | opłacono |
40 | Ciesielska Bogumila | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | opłacono on-line | |
41 | Kosicka Katarzyna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | AML Słupsk | opłacono on-line |
42 | Kosicka Zofia | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | AML Słupsk | opłacono on-line |
43 | Kosicka Iwona | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Stopa Słupsk | opłacono on-line |
44 | Kostkiewicz Hanna | Straszyn | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Amicus | opłacono on-line |
45 | Kostkiewicz Anna | Straszyn | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Amicus | |
46 | Krzaczkowski Paweł | Stężyca | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | opłacono on-line | |
47 | Kowalewski Radosław | Siemianice | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | sport-turystyka.pl | opłacono on-line |
48 | Łasińska Katarzyna | BYTÓW | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | ||
49 | Kielas Agnieszka | Lębork | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | ||
50 | Grabaszewski Krzysztof | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | opłacono on-line | |
51 | Grabaszewska Blanka | BYTÓW | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
52 | Koziak Daria | Lębork | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | ||
53 | Wrona Angelika | Bytów | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | opłacono on-line | |
54 | Ciućka Mateusz | Koszalin | Polska | Średni Stolem TP25 | Szwędacze Koszalin | opłacono on-line |
55 | Kaczmarek Stanisław | Sękowo | Polska | Duży Stolem TP50 | ||
56 | Stocki Janusz | Białe Błota | Polska | Duży Stolem TP50 | Nogi Szybsze Od Głowy | |
57 | Konke Jolanta | Młynkowo | Polska | Duży Stolem TP50 | ||
58 | Kowalski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Duży Stolem TP50 | El Banditos | |
59 | Gabała Michał | Będzin | Polska | Stolem Gigant TP100 | W pogoni za duchem | opłacono on-line |
60 | Mizerek Arkadiusz | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Gang Myszojelenia | |
61 | Środa Nikola | Dargoleza | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Gang Myszojelenia | |
62 | Dziamara Krystian | Przechlewo | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Dziamarki | opłacono |
63 | Dziamara Jaroslaw | Przechlewo | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Dziamarki | opłacono |
64 | Brzezicki Mateusz | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Nordea | |
65 | Miszewski Romuald | Rumia | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Asconi Polska w-INO | opłacono |
66 | Duszak Arkadiusz | Brwinów | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
67 | Lewandowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Nordea | |
68 | Smolarz Paweł | Rumia | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Nordea | |
69 | Opiela Maria | Gdynia | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Nordea | |
70 | Wilk Magdalena | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | Ultrapośladach / Team ZabieganeDni | opłacono on-line |
71 | Dargacz Waldemar | Niestępowo | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | opłacono on-line | |
72 | Żmuda Monika | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Tuptacze | opłacono |
73 | Żmuda Ewa | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Tuptacze | opłacono |
74 | Żmuda Jan | Główczyce | Polska | Mały Stolem TP12 - do 14 lat | Tuptacze | opłacono |
75 | Dąbrowski Michał | Warszawa | Polska | Duży Stolem TP50 | Ultrapośladach / Team ZabieganeDni | opłacono |
76 | Czarnowski Jacek | Gdańsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Real Dzikie Węże | opłacono on-line |
77 | BACAŃSKI MIROSŁAW | WAŁBRZYCH | Polska | Duży Stolem TP50 | ||
78 | Dzeyankova Yana | GDAŃSK | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Trelly's | opłacono on-line |
79 | Kozel Pavel | GDAŃSK | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Trelly's | opłacono on-line |
80 | Welz Dominika | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | Morenka Team / WATAHA | opłacono on-line |
81 | Białogrodzki Kuba | Gdynia | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Urazisz się w stopę | opłacono on-line |
82 | MILER KINGA | GŁÓWCZYCE | Polska | Średni Stolem TP25 | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono on-line |
83 | ZNACZKO WOJTEK | MOROWO | Polska | Średni Stolem TP25 | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono on-line |
84 | MILER DARIA | GŁÓWCZYCE | Polska | Średni Stolem TP25 | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono on-line |
85 | ZNACZKO PAWEŁ | KOSZALIN | Polska | Średni Stolem TP25 | PINGWINY DŻEJDŻEJA | opłacono on-line |
86 | Wojewoda Maciej Wojewoda | Jezierzyce | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
87 | Rzechowski Filip | Gdynia | Polska | Średni Stolem TP25 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
88 | Patejuk Agata Patejuk | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | Idę żeby Ola się nie zgubiła | opłacono on-line |
89 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | Średni Stolem TP25 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
90 | Żłobiński Mariusz | Główczyce | Polska | Średni Stolem TP25 | Idę żeby Ola się nie zgubiła | opłacono on-line |
91 | Mikulska Anna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Team AA | opłacono on-line |
92 | Noga Witold | Gdańsk | Polska | Duży Stolem TP50 | opłacono on-line | |
93 | Leśniak Joanna | Słupsk | Polska | Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli | Team AA | opłacono on-line |
94 | Kożyczkowski Edward | Bolszewo | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
95 | Owczarski Marcin | Chojnice | Polska | Rowerowy Stolem TR120 | Bory team | opłacono on-line |
96 | Lipiński Antoni | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
97 | Rychły-Lipińska Anna | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
98 | Lipiński Tomasz | Słupsk | Polska | Średni Stolem TP25 | opłacono on-line | |
99 | Gąsiorowski Krzysztof | Lękwica | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Rowery w podkowach | opłacono |
100 | Duda Agata | Lękwica | Polska | Rowerowy Stolem TR60 | Rowery w podkowach | opłacono |
Wyświetleń: 13357