II Ultras Oliwski Bieg Wokół Radości
21 km - druga pula
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Czy chcesz otrzymać fakturę? Do zapłaty
1 Tuszyńska Barbara Sopot Polska 21 km - druga pula BiegaMy Nie opłacono BM
2 Kulisz Jakub Lębork Polska 21 km - druga pula BAZA 44 Nie opłacono BM
3 Jakuszyk Andrzej Gdańsk Polska 21 km - druga pula Squirrelistic Nie opłacono BM
4 Muzyka Piotr Jaroty Polska 21 km - druga pula Biegam po lesie NIE
5 Rolbiecki Piotr Kościerzyna Polska 21 km - druga pula Nie opłacono BM
6 Gołębiowski Krzysztof Sopot Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
7 Kępara Marcin Gdańsk Polska 21 km - druga pula ADVA tak opłacono BM
8 Żabczyński Daniel Rumia Polska 21 km - druga pula Biegamyrazem.pl nie opłacono BM
9 Ciesielski Witold Gdańsk Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
10 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska 21 km - druga pula Nie
11 Wolański Tomasz Rumia Polska 21 km - druga pula Adidas Runners Tricity Nie opłacono BM
12 Kruk Maciej Rumia Polska 21 km - druga pula Blackberd Nie opłacono BM
13 Zawisza Dariusz Gdańsk Polska 21 km - druga pula BCT TEAM Nie opłacono BM
14 Wesołowska Urszula Wrocław Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
15 Wesołowski Maciej Wrocław Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
16 Gałka Grzegorz Gdańsk Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
17 Wysocki Piotr Gdynia Polska 21 km - druga pula Byle do mety Nie
18 Kołodziejski Igor Gdańsk Polska 21 km - druga pula Nie opłacono BM
19 zamkowski artur gdańsk Polska 21 km - druga pula Nie opłacono BM
20 Dubin Matthieu Gdańsk Francja 21 km - druga pula No
21 Perkowski Piotr Oliwa Polska 21 km - druga pula nie, dziękuję opłacono BM
22 Andrzejewski Aleksander Tczew Polska 21 km - druga pula Adva Tak opłacono BM
23 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański Polska 21 km - druga pula Pruszcz Biega, Straszyn Biega Nie opłacono BM
24 Gołębiowski Piotr Straszyn Polska 21 km - druga pula SUT Straszyn Ultra Team Nie opłacono BM
25 Mrozowska-Klajnert Agata Barniewice Polska 21 km - druga pula O-sowa Biega nie opłacono BM
26 Tanski Michał Gdańsk Polska 21 km - druga pula Dziki z Trojmiasta Nie opłacono BM
27 Szulimowicz Maciej Gdanska Polska 21 km - druga pula Dziki z Trojmiasta Nie opłacono BM
28 Głodek Michalina Lublewo Gdańskie Polska 21 km - druga pula NIE opłacono BM
29 Pyszel Florian Gdynia Polska 21 km - druga pula Piekielni Warszawa Nie opłacono
30 Włoszczyński Maciej Elbląg Polska 21 km - druga pula Nie opłacono BM
31 Makowska-Marzec Patrycja Gdańsk Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
32 Wierzba Krygiel Monika Gdańsk Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
33 Zwierzyński Wojciech Gdańsk Polska 21 km - druga pula NIE opłacono BM
34 Grande Piotr Gdynia Polska 21 km - druga pula BigYellowFoot Adventure Team nie
35 Mrozewski Konrad Sopot Polska 21 km - druga pula ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie opłacono BM
36 Słomkowski Mateusz Gdansk Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
37 Ćwikła Ewelina Gdańsk Polska 21 km - druga pula Nie opłacono BM
38 Miśkowiec-Czech Patrycja Gdynia Polska 21 km - druga pula Dążąc do Maratonu nie opłacono BM
39 Bartsch Aleksandra Gdynia Polska 21 km - druga pula BigYellowFoot Adventure Team Nie opłacono BM
40 Cichocki Jacek Cichocki Toruń Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
41 Milewicz Marek Gdańsk Polska 21 km - druga pula Nie opłacono BM
42 Nicewicz Robert Gdynia Polska 21 km - druga pula Nicek Nie opłacono BM
43 Sporysz Kacper Gdańsk Polska 21 km - druga pula NIE opłacono BM
44 Czajka Marcin GDANSK Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
45 Owczarzak Filip Gdansk Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
46 Iefymenko Oleksandr Sopot Ukraina 21 km - druga pula Centaur nie opłacono BM
47 Lipsheieva Liudmyla Gdańsk Polska 21 km - druga pula Fighting Runners Nie opłacono BM
48 Abramowicz Michał Gdańsk Polska 21 km - druga pula Biegun OCR Team nie opłacono BM
49 Pirska Beata Gdańsk Polska 21 km - druga pula O-sowa Biega nie opłacono BM
50 Garsztka Dominik Gdańsk Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
51 Sułek Grzegorz Gdańsk Polska 21 km - druga pula Fundacja Jeppesena Tak opłacono BM
52 Kołtuniak Zbigniew Kołtuniak Gdansk Polska 21 km - druga pula EPAM Team Nie opłacono BM
53 Ługowski Sebastian Gdańsk Polska 21 km - druga pula Nie opłacono BM
54 Dorsz Jakub Gdańsk Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
55 Tracz Michał Gdańsk Polska 21 km - druga pula LP500 NIE opłacono BM
56 Cichoń Maciej Reda Polska 21 km - druga pula 42.195 Wejherowo Nie opłacono BM
57 Kaszałowicz Monika Żukczyn Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
58 Kwiecień Krzysztof Gdynia Polska 21 km - druga pula Brodacze nie chcę otrzymać faktury opłacono BM
59 SZUSTEK ADAM TUCHOM Polska 21 km - druga pula SZUSTY TEAM :-) NIE opłacono BM
60 Trafalski Krzysztof Gdynia Polska 21 km - druga pula nie opłacono BM
61 Żmuda-Trzebiatowska DOROTA Gdańsk Polska 21 km - druga pula Nie opłacono BM
62 Sobociński Kamil Gdynia Polska 21 km - druga pula pożarnicy.pl Nie opłacono BM
63 Sobocińska Olga Gdynia Polska 21 km - druga pula Pożarnicy.pl Nie opłacono BM
64 Sajewicz Magda Gdańsk Polska 21 km - druga pula Ultaway Team Nie
65 Balmas Piotr Kwidzyn Polska 21 km - druga pula Traktor Team Gmina Kwidzyn Nie
66 Basińska-Ahmed Olga Gdynia Polska 21 km - druga pula Nie opłacono
67 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Polska 21 km - druga pula Kwidzyn Biega Nie
68 Kowalikowski Radosław Gdańsk Polska 21 km - druga pula Nie opłacono BM


Wyświetleń: 7939

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ