Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Czy chcesz otrzymać fakturę? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mrozowska-Klajnert Agata | Barniewice | Polska | 21 km - druga pula | O-sowa Biega | nie | opłacono BM |
2 | Strzelec Przemysław | Biłgoraj | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
3 | Sadowska Maria Sadowska | Biskupiec | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | limit osiągnięty | |
4 | Kurowska Monika | Bojano | Polska | 10 km - pierwsza pula | Niedźwiedź Team | nie dziękuję | opłacono BM |
5 | Sanchez Marzena | Bytom | Polska | 21 km - pierwsza pula | nie | opłacono BM | |
6 | Wojtasik Łukasz Wojtasik | Doruchów | Polska | 21 km - pierwsza pula | Aktywny Ostrzeszów | Tak | opłacono BM |
7 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | 21 km - druga pula | Nie | opłacono BM | |
8 | Rompczyk Andrzej | Gdansk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Ustaw sie na bieganie w Gdańsku | Nie | opłacono |
9 | Dawid Bartłomiej | Gdansk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
10 | Kołtuniak Zbigniew Kołtuniak | Gdansk | Polska | 21 km - druga pula | EPAM Team | Nie | opłacono BM |
11 | Owczarzak Filip | Gdansk | Polska | 21 km - druga pula | nie | opłacono BM | |
12 | Czajka Marcin | GDANSK | Polska | 21 km - druga pula | nie | opłacono BM | |
13 | Słomkowski Mateusz | Gdansk | Polska | 21 km - druga pula | nie | opłacono BM | |
14 | Latosinska Kamila | Gdansk | Polska | 21 km - pierwsza pula | O-sowa Biega | nie | opłacono BM |
15 | Szulimowicz Maciej | Gdanska | Polska | 21 km - druga pula | Dziki z Trojmiasta | Nie | opłacono BM |
16 | Garsztka Mateusz | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | opłacono BM | ||
17 | Żydek Katarzyna | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | opłacono BM | ||
18 | Jabłoński Marcin | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | opłacono BM | ||
19 | Kowalikowski Radosław | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Nie | opłacono BM | |
20 | Szymańska Agata | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Ustaw się na bieganie w Gdansku | opłacono BM | |
21 | MIĄCZYŃSKA JUSTYNA | GDAŃSK | Polska | 10 km - pierwsza pula | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono BM | |
22 | RORZKOWSKI ARTUR | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono BM | |
23 | Grodź Jarosław | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | opłacono BM | ||
24 | Chojnowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Ustaw się na bieganie w Gdansku | nie | opłacono |
25 | Pawluczuk Tomasz | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | Nie | opłacono |
26 | Dombrowski Radosław | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Ustaw się na bieganie w Gdansku | nie | opłacono |
27 | Nycek Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | Nie | opłacono |
28 | Wysocki Juliusz | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Grupa Druha Borucha | nie | opłacono |
29 | Karpińska Barbara | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Ustaw się na bieganie w Gdansku | Nie | opłacono |
30 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono | |
31 | Pepliński Grzegorz | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Our own way | nie | opłacono BM |
32 | Wyrwa Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | limit osiągnięty | |
33 | Nisiewicz Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
34 | Lica Szymon | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Sisu owb | Nie | opłacono BM |
35 | Kuczyk Tomasz | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
36 | Kiklica Agata | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
37 | Zieliński Łukasz | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
38 | Kulewicz Arkadiusz | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
39 | chmielewski marek | GDAŃSK | Polska | 21 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
40 | Kurkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | limit osiągnięty | |
41 | Andrasik Mariola Andrasik | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
42 | Truszczyński Sławomir | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
43 | Spych Szymon | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
44 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | SALTUS SPORT TEAM | tak | limit osiągnięty |
45 | Frąckowiak Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
46 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | nie | opłacono BM | |
47 | Szczeliniak Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | nie | opłacono BM | |
48 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Żarta Wataha | nie | opłacono BM |
49 | Andrószowski Mateusz Andrószowski | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | summit28.pl | Tak | opłacono BM |
50 | Stępień Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Biegusy | Nie | opłacono BM |
51 | Sazon Inesa | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
52 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | Nie | opłacono BM |
53 | Sajewicz Magda | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Ultaway Team | Nie | |
54 | Klimczak Zbigniew Klimczak | Gdańsk | Polska | 21 km - pierwsza pula | KLIMCZAKI | Nie | opłacono BM |
55 | Jokiel Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
56 | Żmuda-Trzebiatowska DOROTA | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Nie | opłacono BM | |
57 | Tracz Michał | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | LP500 | NIE | opłacono BM |
58 | Dorsz Jakub | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | nie | opłacono BM | |
59 | Ługowski Sebastian | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Nie | opłacono BM | |
60 | Sułek Grzegorz | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Fundacja Jeppesena | Tak | opłacono BM |
61 | Garsztka Dominik | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | nie | opłacono BM | |
62 | Pirska Beata | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | O-sowa Biega | nie | opłacono BM |
63 | Abramowicz Michał | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Biegun OCR Team | nie | opłacono BM |
64 | Lipsheieva Liudmyla | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Fighting Runners | Nie | opłacono BM |
65 | Sporysz Kacper | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | NIE | opłacono BM | |
66 | Milewicz Marek | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Nie | opłacono BM | |
67 | Piotrowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Grupa Biegowa 65 | nie | opłacono BM |
68 | Ćwikła Ewelina | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Nie | opłacono BM | |
69 | Biedrzycki Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Grupa Biegowa NDI | Tak | opłacono BM |
70 | Kroplewski Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | CTS | nie | opłacono BM |
71 | Mikusz Konrad | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
72 | Jurkiewicz Adam | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
73 | Zwierzyński Wojciech | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | NIE | opłacono BM | |
74 | jankowski marek | gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Dąbrówno | Nie | opłacono BM |
75 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Grupa Biegowa 65 | NIE | opłacono BM |
76 | Jankowski Paweł | GDAŃSK | Polska | 10 km - pierwsza pula | nie | opłacono BM | |
77 | Wierzba Krygiel Monika | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | nie | opłacono BM | |
78 | Makowska-Marzec Patrycja | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | nie | opłacono BM | |
79 | Piasecka Agata | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | limit osiągnięty | |
80 | Cieślak Miłosz | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
81 | Tanski Michał | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Dziki z Trojmiasta | Nie | opłacono BM |
82 | Łagownik Marta | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Trójmiejska Akademia Triathlonu/ Smaruj Na Trening | nie | opłacono BM |
83 | Dubin Matthieu | Gdańsk | Francja | 21 km - druga pula | No | ||
84 | zamkowski artur | gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Nie | opłacono BM | |
85 | Kołodziejski Igor | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Nie | opłacono BM | |
86 | Olesiński Bartosz | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | nie | opłacono BM | |
87 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | nie | opłacono BM | |
88 | Szałański Filip | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
89 | Tomaszewska-Szumała Małgorzata Tomaszewska-Szumała | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | nie | limit osiągnięty | |
90 | Szulfer Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
91 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | BCT TEAM | Nie | opłacono BM |
92 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | nie | opłacono BM | |
93 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | ADVA | Tak | opłacono BM |
94 | Kępara Marcin | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | ADVA | tak | opłacono BM |
95 | Lemański Michał | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | Nie | opłacono BM | |
96 | Lisowski Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | tak | opłacono BM | |
97 | Dembczyńska Elwira | Gdańsk | Polska | 10 km - pierwsza pula | NIE | opłacono BM | |
98 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | Polska | 10 km - druga pula | Trec Team | nie | opłacono BM |
99 | Wysłouch Michał | Gdańsk | Polska | 10 km - druga pula | Tri Talent Team | nie | opłacono BM |
100 | Jakuszyk Andrzej | Gdańsk | Polska | 21 km - druga pula | Squirrelistic | Nie | opłacono BM |
Wyświetleń: 11617