II Ultras Oliwski Bieg Wokół Radości

10 km 21 km Biegi Dzieci Do 3 lat 4-6 lat 7-10 lat 11 +

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans start Czas netto
1 248 WYSŁOUCH MICHAŁ M 1 GDAŃSK TRI TALENT TEAM 10 km 00:10:02.18 00:43:11.16
2 227 ŁAGOWNIK MARTA K 1 GDAŃSK TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU/ SMARUJ NA TRENING 10 km 00:10:01.76 00:43:26.32
3 230 NAWROCKI DARIUSZ M 2 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10 km 00:10:03.66 00:46:26.34
4 247 WYGANOWSKI KONRAD M 3 RUMIA 10 km 00:10:02.31 00:48:19.27
5 213 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 2 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 10 km 00:10:02.13 00:48:31.94
6 212 FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJ M 4 GDAŃSK 10 km 00:10:02.83 00:50:20.68
7 241 SZCZELINIAK MARCIN M 5 GDAŃSK 10 km 00:10:04.82 00:51:10.62
8 256 KRĘGIELSKI FILIP M 6 GDAŃSK SP 23 10 km 00:10:03.40 00:51:39.24
9 208 CHOJNOWSKI TOMASZ M 7 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDANSKU 10 km 00:10:02.21 00:51:55.59
10 255 TESKA PATRYCJA K 3 GDYNIA BIEGUN OUR TEAM 10 km 00:10:01.92 00:51:56.56
11 226 LISOWSKI ANDRZEJ M 8 GDAŃSK 10 km 00:10:04.08 00:52:08.32
12 214 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 9 SIERAKOWICE KUJAWSCY RUNNERS 10 km 00:10:02.47 00:52:32.12
13 239 STRZELEC PRZEMYSŁAW M 10 BIŁGORAJ 10 km 00:10:05.53 00:53:13.95
14 232 NYCEK MACIEJ M 11 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 10 km 00:10:03.15 00:53:24.57
15 222 KROPLEWSKI MACIEJ M 12 GDAŃSK CTS 10 km 00:10:02.80 00:53:37.04
16 251 ZIELIŃSKI ŁUKASZ M 13 GDAŃSK 10 km 00:10:05.78 00:54:53.49
17 231 NISIEWICZ GRZEGORZ M 14 GDAŃSK 10 km 00:10:05.94 00:55:35.00
18 250 ZDROJEWSKA KATARZYNA K 4 GDAŃSK 10 km 00:10:03.07 00:56:04.02
19 207 BRZEZICKI MACIEJ M 15 GDYNIA TREC 10 km 00:10:04.24 00:56:12.01
20 249 ZATORSKA KAROLINA K 5 GDYNIA TREC TEAM 10 km 00:10:01.70 00:56:31.83
21 228 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 6 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 10 km 00:10:03.17 00:56:39.18
22 246 URBANIAK MAREK M 16 GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE 10 km 00:10:03.82 00:58:02.39
23 200 ANDREARCZYK PATRYK M 17 GDYNIA 10 km 00:10:03.68 00:59:22.93
24 210 CIEŚLAK MIŁOSZ M 18 GDAŃSK 10 km 00:10:02.29 01:00:27.51
25 217 JANKOWSKI MAREK M 19 GDAŃSK DĄBRÓWNO 10 km 00:10:07.15 01:00:31.59
26 235 PAWLAK DEZYDERIA K 7 GDYNIA CTS 10 km 00:10:03.25 01:01:54.73
27 236 PIOTROWSKI KRZYSZTOF M 20 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10 km 00:10:04.70 01:02:20.14
28 203 BARSKIY PAVLO M 21 GDYNIA TREC TEAM 10 km 00:10:04.89 01:02:34.08
29 223 KULEWICZ ARKADIUSZ M 22 GDAŃSK 10 km 00:10:04.46 01:02:46.06
30 240 SZAŁAŃSKI FILIP M 23 GDAŃSK 10 km 00:10:02.87 01:02:46.37
31 211 DEMBCZYŃSKA ELWIRA K 8 GDAŃSK 10 km 00:10:02.16 01:05:04.04
32 238 STRUŻYŃSKI SZYMON M 24 GDAŃSK ADVA 10 km 00:10:05.80 01:06:00.84
33 201 ANDRES KATARZYNA K 9 PRUSZCZ GDANSKI 10 km 00:10:04.26 01:06:05.51
34 229 MIKUSZ KONRAD M 25 GDAŃSK 10 km 00:10:03.24 01:07:25.99
35 237 SCHMIDT MATEUSZ M 26 WEJHEROWO 10 km 00:10:06.41 01:07:41.53
36 252 ZWOLAK ANDRZEJ M 27 RYJEWO 10 km 00:10:02.09 01:08:09.98
37 242 SZUBARTOWICZ MAREK M 28 GDYNIA 10 km 00:10:07.35 01:08:40.43
38 254 KLIMEK PIOTR M 29 BARANOWO 10 km 00:10:03.03 01:09:26.97
39 206 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 30 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 00:10:05.19 01:09:29.80
40 219 JOKIEL JOANNA K 10 GDAŃSK 10 km 00:10:05.66 01:10:06.91
41 234 PALOWSKA KAROLINA K 11 ŁAZISKA GÓRNE 10 km 00:10:05.76 01:10:11.73
42 220 JURKIEWICZ ADAM M 31 GDAŃSK 10 km 00:10:05.07 01:10:30.31
43 204 BECKER WIOLETTA K 12 LĘBORK FARM FRITES POLAND 10 km 00:10:06.78 01:12:01.94
44 224 KUROWSKA MONIKA K 13 BOJANO NIEDŹWIEDŹ TEAM 10 km 00:10:04.91 01:12:25.54
45 244 SZUSTEK NATALIA K 14 TUCHOM SZUSTY TEAM :-) 10 km 00:10:04.91 01:12:25.58
46 243 SZULFER JOANNA K 15 GDAŃSK 10 km 00:10:08.66 01:14:02.78
47 202 BABEROWSKA JOLANTA K 16 GDAŃSK TREC TEAM 10 km 00:10:06.77 01:15:23.93
48 218 JANKOWSKI PAWEŁ M 32 GDAŃSK 10 km 00:10:07.28 01:18:10.16
49 253 ŻYDEK KATARZYNA K 17 GDAŃSK 10 km 00:10:06.97 01:18:11.03
50 221 KARPIŃSKA BARBARA K 18 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDANSKU 10 km 00:10:02.19 01:44:06.14


21 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans start pkt ok 10 km Czas netto
1 67 PYSZEL FLORIAN M 1 GDYNIA PIEKIELNI WARSZAWA 21 km 00:00:00.70 00:40:28.67 01:22:53.55
2 68 ROLBIECKI PIOTR M 2 KOŚCIERZYNA 21 km 00:00:00.92 00:44:55.83 01:30:25.83
3 1 ŚWIERC MARCIN M 3 KRAKÓW 21 km 00:00:01.12 00:45:40.65 01:35:22.81
4 61 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 4 GDAŃSK OUR OWN WAY 21 km 00:00:01.99 00:50:56.18 01:43:55.12
5 85 SUŁEK GRZEGORZ M 5 GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA 21 km 00:00:01.74 00:50:55.79 01:44:14.60
6 9 BORK ŁUKASZ M 6 ŻUŁAWA GRUPA DRUHA BORUCHA 21 km 00:00:02.38 00:52:16.87 01:45:18.76
7 4 ANDRÓSZOWSKI MATEUSZ ANDRÓSZOWSKI M 7 GDAŃSK SUMMIT28.PL 21 km 00:00:05.57 00:53:20.80 01:45:30.00
8 44 KULISZ JAKUB M 8 LĘBORK BAZA 44 21 km 00:00:06.72 00:53:03.19 01:46:50.81
9 39 KOŁTUNIAK ZBIGNIEW KOŁTUNIAK M 9 GDANSK EPAM TEAM 21 km 00:00:02.96 00:53:00.53 01:47:26.20
10 2 ABRAMOWICZ MICHAŁ M 10 GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM 21 km 00:00:04.19 00:52:13.02 01:48:18.38
11 106 ZAWISZA DARIUSZ M 11 GDAŃSK BCT TEAM 21 km 00:00:01.70 00:54:19.08 01:48:35.83
12 27 GOŁĘBIOWSKI PIOTR M 12 STRASZYN SUT STRASZYN ULTRA TEAM 21 km 00:00:05.64 00:53:15.27 01:50:06.10
13 18 DOMBROWSKI RADOSŁAW M 13 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDANSKU 21 km 00:00:03.43 00:54:12.26 01:50:16.84
14 69 ROMPCZYK ANDRZEJ M 14 GDANSK USTAW SIE NA BIEGANIE W GDAŃSKU 21 km 00:00:03.15 00:54:13.40 01:50:17.34
15 14 CIESIELSKI WITOLD M 15 GDAŃSK 21 km 00:00:03.72 00:54:31.96 01:50:35.48
16 62 PERKOWSKI PIOTR M 16 OLIWA 21 km 00:00:02.91 00:54:21.25 01:50:48.13
17 109 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA DOROTA K 1 GDAŃSK 21 km 00:00:03.54 00:54:15.93 01:50:57.84
18 52 MĄKA MARCIN M 17 GDYNIA 21 km 00:00:05.61 00:54:42.44 01:51:03.34
19 58 NOWOPOLSKI LESZEK M 18 GDAŃSK 21 km 00:00:09.65 00:54:10.86 01:51:13.83
20 77 SŁOMKOWSKI MATEUSZ M 19 GDANSK 21 km 00:00:01.67 00:54:55.85 01:52:14.98
21 66 PRZYBORSKI MICHAŁ M 20 GDYNIA 21 km 00:00:07.24 00:55:12.93 01:53:05.65
22 35 KĘPARA MARCIN M 21 GDAŃSK ADVA 21 km 00:00:02.97 00:55:32.20 01:53:26.69
23 41 KOWALIKOWSKI RADOSŁAW M 22 GDAŃSK 21 km 00:00:03.42 00:56:18.56 01:53:48.23
24 15 CZAJKA MARCIN M 23 GDANSK 21 km 00:00:03.59 00:55:09.49 01:54:36.44
25 60 PAWLUCZUK TOMASZ M 24 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 21 km 00:00:04.35 00:55:53.96 01:54:56.94
26 59 OWCZARZAK FILIP M 25 GDANSK 21 km 00:00:04.39 00:55:25.98 01:55:30.40
27 24 GAWRYSIAK ADRIAN M 26 GDYNIA 21 km 00:00:06.59 00:55:42.84 01:55:33.53
28 34 KĄKOL SŁAWOMIR KĄKOL M 27 GDYNIA 21 km 00:00:06.59 00:57:55.18 01:56:02.44
29 12 CICHOŃ MACIEJ M 28 REDA 42.195 WEJHEROWO 21 km 00:00:04.26 00:54:49.65 01:56:20.84
30 42 KRUK MACIEJ M 29 RUMIA BLACKBERD 21 km 00:00:07.13 00:55:15.52 01:56:28.18
31 65 PODOLSKI MAREK M 30 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 21 km 00:00:03.86 00:56:52.67 01:57:35.91
32 53 MILEWICZ MAREK M 31 GDAŃSK 21 km 00:00:02.75 00:57:09.14 01:57:57.72
33 94 WASILEWSKI SŁAWOMIR M 32 KOLBUDY USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU \ TAM TAM KOLBUDY 21 km 00:00:03.67 00:57:03.15 01:58:11.91
34 100 WOJTASIK ŁUKASZ WOJTASIK M 33 DORUCHÓW AKTYWNY OSTRZESZÓW 21 km 00:00:03.60 00:57:49.09 01:58:35.44
35 80 SPORYSZ KACPER M 34 GDAŃSK 21 km 00:00:13.62 00:57:30.54 01:58:39.02
36 10 CHMIELEWSKI MAREK M 35 GDAŃSK 21 km 00:00:10.23 00:57:32.10 02:01:33.09
37 108 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 36 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 21 km 00:00:12.17 00:57:33.13 02:01:39.62
38 31 JABŁOŃSKI MARCIN M 37 GDAŃSK 21 km 00:00:00.59 00:59:51.98 02:02:37.21
39 87 SZUSTEK ADAM M 38 TUCHOM SZUSTY TEAM :-) 21 km 00:00:02.25 00:58:46.81 02:02:50.03
40 23 GARSZTKA MATEUSZ M 39 GDAŃSK 21 km 00:00:04.50 00:59:05.00 02:02:58.74
41 114 SZULC KRZYSZTOF M 40 GDAŃSK 21 km 00:00:03.30 00:57:14.31 02:03:01.34
42 55 MROZEWSKI KONRAD M 41 SOPOT ( ͡° ͜ʖ ͡°) 21 km 00:00:05.07 00:59:48.81 02:03:28.46
43 26 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF M 42 SOPOT 21 km 00:00:06.52 00:57:12.94 02:03:36.69
44 88 SZYMAŃSKA AGATA K 2 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDANSKU 21 km 00:00:03.41 00:59:03.58 02:03:39.74
45 98 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 43 ELBLĄG 21 km 00:00:07.78 01:00:07.98 02:03:50.79
46 30 IEFYMENKO OLEKSANDR M 44 SOPOT CENTAUR 21 km 00:00:02.59 00:59:42.37 02:04:13.13
47 115 SIŃCZUK PATRYCJA K 3 TCZEW MIRAZ RACE TEAM 21 km 00:00:02.35 01:01:11.20 02:04:36.35
48 112 MUZYKA PIOTR M 45 JAROTY 21 km 00:00:11.24 01:01:19.84 02:04:38.96
49 81 SPYCH SZYMON M 46 GDAŃSK 21 km 00:00:09.24 00:58:55.83 02:06:41.71
50 22 GARSZTKA DOMINIK M 47 GDAŃSK 21 km 00:00:08.99 00:59:53.73 02:07:01.39
51 57 NICEWICZ ROBERT M 48 GDYNIA NICEK 21 km 00:00:08.87 00:59:40.51 02:07:03.37
52 50 MAKOWSKA-MARZEC PATRYCJA K 4 GDAŃSK 21 km 00:00:02.05 01:00:16.23 02:07:19.44
53 37 KLIMCZAK ZBIGNIEW KLIMCZAK M 49 GDAŃSK KLIMCZAKI 21 km 00:00:05.37 01:02:12.34 02:07:42.20
54 96 WESOŁOWSKI MACIEJ M 50 WROCŁAW 21 km 00:00:05.89 01:02:31.01 02:08:19.74
55 29 GRODŹ JAROSŁAW M 51 GDAŃSK 21 km 00:00:12.88 01:02:16.00 02:09:32.07
56 40 KOSZAROWSKI JAROSŁAW KOSZAROWSKI M 52 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 21 km 00:00:06.07 01:04:13.81 02:10:12.35
57 73 SAŁUSTOWICZ PATRYCJA K 5 JUSZKOWO SUT 21 km 00:00:06.01 01:04:09.92 02:10:12.51
58 104 ZABOROWSKI MICHAŁ M 53 RÓŻYNY BLACK HAT ULTRA TEAM 21 km 00:00:10.99 01:04:21.21 02:10:58.87
59 47 LICA SZYMON M 54 GDAŃSK SISU OWB 21 km 00:00:07.64 01:00:13.83 02:13:26.69
60 93 TUSZYŃSKA BARBARA K 6 SOPOT BIEGAMY 21 km 00:00:02.46 01:04:19.84 02:13:33.30
61 74 SANCHEZ MARZENA K 7 BYTOM 21 km 00:00:04.69 01:03:09.10 02:13:33.67
62 32 JAKUSZYK ANDRZEJ M 55 GDAŃSK SQUIRRELISTIC 21 km 00:00:07.98 01:04:44.17 02:14:05.78
63 11 CICHOCKI JACEK CICHOCKI M 56 TORUŃ 21 km 00:00:06.20 01:05:22.75 02:14:17.13
64 103 WYSOCKI JULIUSZ M 57 GDAŃSK GRUPA DRUHA BORUCHA 21 km 00:00:07.35 01:02:59.68 02:14:31.21
65 76 SKRZELOWSKI LESZEK M 58 JUSZKOWO 21 km 00:00:10.56 01:01:16.97 02:14:51.58
66 21 GAŁKA GRZEGORZ M 59 GDAŃSK 21 km 00:00:04.48 01:04:22.79 02:15:19.58
67 38 KOŁODZIEJSKI IGOR M 60 GDAŃSK 21 km 00:00:02.25 00:58:53.48 02:17:19.93
68 78 SOBOCIŃSKA OLGA K 8 GDYNIA POŻARNICY.PL 21 km 00:00:12.23 01:08:28.90 02:19:02.04
69 111 WŁOCH MATEUSZ M 61 GDAŃSK 21 km 00:00:03.33 01:02:36.41 02:19:18.41
70 48 LIPSHEIEVA LIUDMYLA K 9 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 21 km 00:00:02.44 01:07:00.86 02:19:38.23
71 101 WOLAŃSKI TOMASZ M 62 RUMIA ADIDAS RUNNERS TRICITY 21 km 00:00:04.40 01:04:23.06 02:20:27.97
72 92 TRUSZCZYŃSKI SŁAWOMIR M 63 GDAŃSK 21 km 00:00:04.74 01:06:54.78 02:22:49.99
73 54 MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJA K 10 GDYNIA DĄŻĄC DO MARATONU 21 km 00:00:08.43 01:09:52.48 02:24:15.70
74 97 WIERZBA KRYGIEL MONIKA K 11 GDAŃSK 21 km 00:00:06.81 01:11:55.93 02:24:27.39
75 28 GÓRSKA ILONA K 12 GDYNIA 21 km 00:00:06.29 01:10:13.18 02:26:11.39
76 105 ZAMKOWSKI ARTUR M 64 GDAŃSK 21 km 00:00:04.27 01:10:08.34 02:26:12.56
77 71 RUSIN ALEKSANDER M 65 WARSZAWA 21 km 00:00:05.60 01:08:16.75 02:26:47.59
78 49 ŁUGOWSKI SEBASTIAN M 66 GDAŃSK 21 km 00:00:06.80 01:08:23.73 02:27:08.38
79 8 BASIŃSKA-AHMED OLGA K 13 GDYNIA 21 km 00:00:05.27 01:12:51.51 02:27:34.29
80 46 LATOSINSKA KAMILA K 14 GDANSK O-SOWA BIEGA 21 km 00:00:05.40 01:12:00.58 02:28:25.18
81 95 WESOŁOWSKA URSZULA K 15 WROCŁAW 21 km 00:00:06.04 01:10:28.55 02:28:47.92
82 102 WORZALA WOJCIECH M 67 GDYNIA 21 km 00:00:10.76 01:12:18.00 02:30:03.55
83 107 ZWIERZYŃSKI WOJCIECH M 68 GDAŃSK 21 km 00:00:07.87 01:12:34.58 02:33:46.76
84 63 PIRSKA BEATA K 16 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 21 km 00:00:04.24 01:14:23.58 02:35:45.75
85 33 KASZAŁOWICZ MONIKA K 17 ŻUKCZYN 21 km 00:00:07.01 01:14:23.94 02:36:01.53
86 91 TRAFALSKI KRZYSZTOF M 69 GDYNIA 21 km 00:00:07.84 01:14:30.58 02:39:58.07
87 45 KWIECIEŃ KRZYSZTOF M 70 GDYNIA BRODACZE 21 km 00:00:09.98 01:15:40.27 02:40:28.04
88 89 TANSKI MICHAŁ M 71 GDAŃSK DZIKI Z TROJMIASTA 21 km 00:00:12.56 01:11:50.59 02:42:17.27
89 86 SZULIMOWICZ MACIEJ M 72 GDANSKA DZIKI Z TROJMIASTA 21 km 00:00:00.9 01:12:27.22 02:42:29.34
90 6 ARENDT AGNIESZKA K 18 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 21 km 00:00:05.06 01:21:05.78 02:48:15.94
91 75 SAZON INESA K 19 GDAŃSK 21 km 00:00:10.01 01:20:39.25 02:49:14.36
92 16 ĆWIKŁA EWELINA K 20 GDAŃSK 21 km 00:00:04.00 01:18:34.19 02:49:15.16
93 7 BARTSCH ALEKSANDRA K 21 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 21 km 00:00:06.83 01:22:00.10 03:09:35.30
94 25 GŁODEK MICHALINA K 22 LUBLEWO GDAŃSKIE 21 km 00:00:06.96 01:40:21.83 03:29:54.09


Biegi Dzieci



Do 3 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kat M kat Miejscowość Klub
1 135 MOLENDA S. PENETRA TADEUSZ M M03 1 GDAŃSK
2 147 TESKA ROBERT M M03 2 GDYNIA
3 131 ŁUKWIŃSKI GRZEGORZ M M03 3 GDAŃSK ŻŁOBEK DZWONECZEK
4 130 BLUMA TYMOTEUSZ M M03 4 GDAŃSK
5 156 KRYGIEL HENRYK M M03 5 GDAŃSK
6 157 KRYGIEL EDWARD M M4-6 [4 - 6] 1 GDAŃSK
7 136 MOLENDA S. PENETRA MATEUSZ M M03 6 GDAŃSK
8 127 ŚWIERC ALEKSANDER M M03 7 KRAKÓW


4-6 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kat M kat Miejscowość Klub
1 142 SZADY-IURIEVSKYKH AMELIA K K4-6 [4 - 6] 1 GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 63
2 153 LATOSIŃSKA MARIA K K7-10 [7 - 10] 1 GDAŃSK
3 129 PEICHERT AGATA K K7-10 [7 - 10] 2 GDAŃSK ADE
4 119 JANUSIEWICZ KONSTANTY M M4-6 [4 - 6] 1 GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 39
5 152 LATOSIŃSKA HELENA K K4-6 [4 - 6] 2 GDAŃSK
6 125 MIKUSZ WIKTORIA K K11+ [11 - 18] 1 GDAŃSK
7 155 KOŁTUNIAK JULIA K K4-6 [4 - 6] 3 GDAŃSK
8 145 STRUŻYŃSKA BASIA K K4-6 [4 - 6] 4 GDAŃSK SP 39
9 132 ŁUKWIŃSKI KRZYSZTOF M M4-6 [4 - 6] 2 GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 75
10 122 TRUSEWICZ-ŻYDOK LEONARD M M4-6 [4 - 6] 3 GDAŃSK
11 157 KRYGIEL EDWARD M M4-6 [4 - 6] 4 GDAŃSK
12 121 SPIEGLANIN MIKOŁAJ M M4-6 [4 - 6] 5 GDAŃSK POD KASZTANAMI
13 149 ĆWIKŁA JAN M M4-6 [4 - 6] 6 GDAŃSK
14 120 SPIEGLANIN INKA K K03 1 GDAŃSK POD KASZTANAMI
15 128 PEICHERT MARCEL M M7-10 [7 - 10] 1 GDAŃSK ADE


7-10 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kat M kat Miejscowość Klub
1 160 WOJTASIK BARTOSZ M M7-10 [7 - 10] 1 DORUCHÓW PODSTAWOWA DORUCHÓW
2 146 STRUŻYŃSKI MICHAŁ M M7-10 [7 - 10] 2 GDAŃSK SP 39
3 143 MARKIEWICZ TYMON M M7-10 [7 - 10] 3 GDAŃSK SP 47
4 140 RECZYŃSKI JULIAN M M7-10 [7 - 10] 4 GDAŃSK SP 23
5 126 JANUSIEWICZ JAN M M7-10 [7 - 10] 5 GDAŃSK SP 29
6 138 BIESZKE HANNA K K7-10 [7 - 10] 1 CZAPLE SPORTING LEŹNO
7 124 JANUSIEWICZ STANISŁAW M M7-10 [7 - 10] 6 GDAŃSK SP 23
8 148 NISIEWICZ LIDIA K K7-10 [7 - 10] 2 GDAŃSK
9 125 MIKUSZ WIKTORIA K K11+ [11 - 18] 1 GDAŃSK
10 137 MARKIEWICZ MAJA K K11+ [11 - 18] 2 GDAŃSK SP 47
11 158 WESOŁOWSKA MICHALINA K K7-10 [7 - 10] 3 BANINO
12 154 KOŁTUNIAK MAJA K K7-10 [7 - 10] 4 GDAŃSK SP 27
13 141 ANDRES MAJA K K7-10 [7 - 10] 5 PRUSZCZ GDAŃSKI SP 4
14 134 MARKIEWICZ KAJA K K7-10 [7 - 10] 6 GDAŃSK SP 47
15 150 ĆWIKŁA LIZY K K7-10 [7 - 10] 7 GDAŃSK SP 89


11 +

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kat M kat Miejscowość Klub
1 151 NOWOPOLSKA MAJA K K11+ [11 - 18] 1 GDAŃSK AWF GDAŃSK
2 139 BIAŁCZAN EWA K K11+ [11 - 18] 2 ROGÓŻ
3 137 MARKIEWICZ MAJA K K11+ [11 - 18] 3 GDAŃSK SP 47
4 144 STRUŻYŃSKA WERONIKA K K11+ [11 - 18] 4 GDAŃSK SP 39
5 159 WESOŁOWSKI KAJETAN M M11+ [11 - 18] 1 BANINO

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ