Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bemowo Biega | |||||||||
1 | Teodorek Marceli | Warszawa | Predathlon Family Cup | Bemowo Biega | M | opłacono | |||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
2 | Brzezińska Martyna | LITEWKI | Predathlon Family Cup | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | S | opłacono | |||
3 | Brzeziński Arkadiusz | Litewki | Predathlon Family Cup | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | M | opłacono | |||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
4 | Słotwiński Igor | Ełk | Predathlon Family Cup | Góral z Mazur Running Team | XS | opłacono | |||
5 | Słotwiński Adam | Ełk | Predathlon Family Cup | Góral z Mazur Running Team | XS | opłacono | |||
Karla Butik Suwałki | |||||||||
6 | Zoń Jakub | Suwałki | Predathlon Family Cup | Karla Butik Suwałki | XS | opłacono | |||
7 | Zoń Arkadiusz | Suwałki | Predathlon Family Cup | Karla Butik Suwałki | M | opłacono | |||
Nowicki Team | |||||||||
8 | Nowicki Igor | SUWAŁKI | Predathlon Family Cup | Nowicki Team | S | ||||
9 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Predathlon Family Cup | Nowicki Team | L | ||||
Outdoor Training | |||||||||
10 | Motyka Milena | Białystok | Predathlon Family Cup | Outdoor Training | M | opłacono | |||
11 | Czerniakiewicz Anna | Białystok | Predathlon Family Cup | Outdoor Training | L | opłacono | |||
Outdoor Training 2 | |||||||||
12 | Motyka Martyna | Białystok | Predathlon Family Cup | Outdoor Training 2 | M | opłacono | |||
13 | Motyka Krzysztof | Białystok | Predathlon Family Cup | Outdoor Training 2 | XXL | opłacono | |||
Outdoor Training 3 | |||||||||
14 | Motyka Krzysztof Aleksander | Białystok | Predathlon Family Cup | Outdoor Training 3 | L | opłacono | |||
15 | Doliński Piotr | Białystok | Predathlon Family Cup | Outdoor Training 3 | L | opłacono | |||
Pie3cki Team | |||||||||
16 | Osiekowicz Oskar | Białystok | Predathlon Family Cup | Pie3cki Team | L | opłacono | |||
17 | SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ | BIAŁYSTOK | Predathlon Family Cup | Pie3cki Team | M | opłacono | |||
Pie3cki Team 2 | |||||||||
18 | Dudek Szymon | Białystok | Predathlon Family Cup | Pie3cki Team 2 | S | opłacono | |||
19 | Dudek Marcin | Bialystok | Predathlon Family Cup | Pie3cki Team 2 | XL | opłacono | |||
Wściekłe Wilki | |||||||||
20 | Łachacz Franciszek | Kamionek | Predathlon Family Cup | Wściekłe Wilki | S | opłacono | |||
21 | Łachacz Robert | Kamionek | Predathlon Family Cup | Wściekłe Wilki | L | opłacono |
Wyświetleń: 2960