III CROSS SATURNA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Piorun Patryk Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
2 Nowakowski Zenon Zabrze Bieg ok. 10 km opłacono BM
3 Chmura Maciej Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono BM
4 Brzytwa Mirosław Siemianowice Śląskie Bieg ok. 10 km opłacono BM
5 Szczęśniak Michał Będzin Bieg ok. 10 km opłacono BM
6 Wykurz Liliana Wojkowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
7 Pilch Łukasz Katowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
8 Wroński Marcin Wojkowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
9 Carski Łukasz Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono
10 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna Bieg ok. 10 km
11 KASIEWICZ PAWEŁ Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono BM
12 Brożek Ania Zawiercie Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
13 Pacyna Przybylak Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg ok. 10 km
14 Kręcichwost Kamil Bielsko Biała Bieg ok. 10 km opłacono BM
15 Grabda Andrzej Dąbrowa Górnicza Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
16 Grabda Zofia Dąbrowa górnicza Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
17 Karczewska-Rączka Justyna Siemianowice Śląskie Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
18 Kryshmaru Viktor Dambrowa Gonicza Bieg ok. 10 km opłacono BM
19 Maciejewska Dagmara Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono
20 Pieniążek Katarzyna Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
21 Rojek Piotr Będzin Bieg ok. 10 km opłacono
22 Wieczorek Radosław Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono BM
23 Morawska Julia Mysłowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
24 Buze Kamila Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono BM
25 Chrapkiewicz Damian Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
26 Walczyk Iwona Kraków Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
27 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono
28 siuda sandra siuda Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono
29 Górski Jerzy Sosnowiec Bieg ok. 10 km
30 Kowalczuk Artem Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km opłacono BM
31 Turos Barbara Będzin Bieg ok. 10 km opłacono BM
32 Strzebińczyk Iwona Siemianowice Śląskie Marsz NW ok. 7 km opłacono
33 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km
34 Brożek Łukasz Zawiercie Bieg ok. 10 km opłacono BM
35 Serafiński Marek Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono
36 Strączek Grzegorz Siemianowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
37 Sobota Łukasz Kraków Bieg ok. 10 km opłacono BM
38 Wręczycka Aleksandra Bytom Bieg ok. 10 km opłacono
39 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
40 Swat Iwona BYTOM Marsz NW ok. 7 km
41 Patoń Iwona Bytom Bieg ok. 10 km
42 Ułart Agnieszka Będzin Bieg ok. 10 km opłacono BM
43 Warmuz Ewa Rogoźnik Bieg ok. 10 km opłacono BM
44 Szkaradek Bożena Bytom Bieg ok. 10 km
45 Stefko Monika Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono BM
46 Paczkowski Robert Siemianowice Śląskie Bieg ok. 10 km
47 Konieczny Kamil Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
48 Mazan Justyna Twardowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
49 Olczyk Rafał Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
50 Raszewski Wiktor Góra Siewierska Bieg ok. 10 km opłacono BM
51 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono BM
52 Rurka Piotr Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono
53 Betka Bartłomiej Będzin Bieg ok. 10 km opłacono BM
54 Karol Karolina Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono BM
55 Zakrzewska Agnieszka czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
56 Stalica Wojciech Gliwice Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
57 Marszałek Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km opłacono BM
58 Zakrzewski Paweł czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
59 Ryba Paweł Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
60 Pęcherczyk Piotr Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
61 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg ok. 10 km opłacono
62 Frątczak Kamil Będzin Bieg ok. 10 km opłacono BM
63 Baniak Przemyslaw Zawiercie Bieg ok. 10 km opłacono BM
64 Motyczyński Grzegorz Dabrowa Gornicza Bieg ok. 10 km
65 Skalski Rafał Będzin Bieg ok. 10 km opłacono BM
66 Pęcherczyk Antoni Katowice Bieg ok. 10 km opłacono
67 Nowak Zbigniew Katowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
68 Tuleja Aleksandra Katowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
69 Wawro Małgorzata Wawro Katowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
70 Maciejewska Lidia Sosnowiec Marsz NW ok. 7 km opłacono
71 Brzeźny Anna Kraków Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
72 MARZEC RAFAŁ CZELADŹ Bieg ok. 10 km opłacono
73 Blus Marcin Zabrze Bieg ok. 10 km opłacono BM
74 Pozlewicz Sławomir Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km opłacono BM
75 PIEKARCZYK-MARZEC MONIKA CZELADŹ Marsz NW ok. 7 km opłacono
76 Danek Katarzyna Czeladź Bieg ok. 10 km
77 Grzesiak Justyna Grzesiak sławków Bieg ok. 10 km
78 Matuszczyk Jan Sławków Bieg ok. 10 km opłacono BM
79 Wawrzyczek Adam Łąka Bieg ok. 10 km opłacono BM
80 Lubowiecki Tomasz Jankowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
81 Węgrzyńska Ewa Sosnowiec Marsz NW ok. 7 km
82 Marcinkowska Beata Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
83 Grabda Łukasz Zawiercie Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
84 Grabda Agnieszka Zawiercie Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
85 Żołobko Karol Będzin Marsz NW ok. 7 km opłacono BM
86 Skowron Aleksandra Czeladź Bieg ok. 10 km
87 Kozubski Krzysztof Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
88 Struzik Agata Sosnowiec Bieg ok. 10 km
89 Kużdżał Patryk Czeladź Bieg ok. 10 km opłacono BM
90 Jęczmyk Jakub Będzin Bieg ok. 10 km opłacono BM
91 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km opłacono BM
92 KAWCZYŃSKI Radosław Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono
93 Mucha Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km opłacono BM
94 Łuczak Zuzanna Jaworzno Bieg ok. 10 km opłacono
95 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg ok. 10 km opłacono BM
96 Osadca Jadwiga Czeladź Marsz NW ok. 7 km opłacono
97 Narwusz Bartłomiej Zabrze Bieg ok. 10 km opłacono BM
98 Łuszcz Konrad Będzin Bieg ok. 10 km opłacono BM
99 Soja Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km opłacono BM
100 Widawski Paweł Sosnowiec Bieg ok. 10 km opłacono BM


Wyświetleń: 8747

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ