Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
"Finisz Morąg" | |||||||||
1 | Paszko Kamil | Dobre Miasto | 31,13 km | "Finisz Morąg" | opłacono on-line | ||||
#8rb/#iławskiedziki/PnD | |||||||||
2 | Etmański Radosław | Iława | 31,13 km | #8rb/#iławskiedziki/PnD | opłacono on-line | ||||
***** *** Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
3 | Piotrowski Sławek | Gdańsk | 31,13 km | ***** *** Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
3Bro | |||||||||
4 | Białek Piotr | Olsztyn | 31,13 km | 3Bro | opłacono on-line | ||||
5 batalion Przemyśl | |||||||||
5 | Pałat Paweł | Elbląg | 31,13 km | 5 batalion Przemyśl | opłacono on-line | ||||
7 PBOT | |||||||||
6 | NOWAK Andrzej | GDAŃSK | 31,13 km | 7 PBOT | |||||
11 Mazurski Pułk Artylerii | |||||||||
7 | Makoś Paweł | Kętrzyn | 31,13 km | 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line | ||||
16 Pułk Logistyczny | |||||||||
8 | KRAKOWSKI TOMASZ | ELBLĄG | 31,13 km | 16 Pułk Logistyczny | opłacono on-line | ||||
9 | Pasierowski Michał | ELBLĄG | 31,13 km | 16 Pułk Logistyczny | opłacono on-line | ||||
22.BLT | |||||||||
10 | Dobrowolski Kamil | Malbork | 31,13 km | 22.BLT | |||||
42.195 Wejherowo | |||||||||
11 | borski Adam | Wejherowo | 31,13 km | 42.195 Wejherowo | opłacono on-line | ||||
AKM OLSZTYN | |||||||||
12 | NAJDZION Robert | OLSZTYN | 31,13 km | AKM OLSZTYN | opłacono on-line | ||||
AKM Olsztyn | |||||||||
13 | Mitkowski Daniel | Olsztyn | 31,13 km | AKM Olsztyn | opłacono on-line | ||||
Adidas Runners Warsaw | |||||||||
14 | Budek Joanna Budek | Warszawa | 31,13 km | Adidas Runners Warsaw | |||||
15 | Budek Joanna Budek | Warszawa | 31,13 km | Adidas Runners Warsaw | opłacono on-line | ||||
Albert Team | |||||||||
16 | filipowicz albert | tyrowo | 31,13 km | Albert Team | opłacono on-line | ||||
AniołkiNieDoZdarcia | |||||||||
17 | Angielczyk Adam | Gdańsk | 31,13 km | AniołkiNieDoZdarcia | opłacono on-line | ||||
BHMW_GDYNIA | |||||||||
18 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | 31,13 km | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line | ||||
BRBK - biegli w podatkach | |||||||||
19 | Chełchowska Ewa | Olsztyn | 31,13 km | BRBK - biegli w podatkach | |||||
BSB BARCZEWO BIEGA | |||||||||
20 | Menziński Przemysław | Barczewo | 31,13 km | BSB BARCZEWO BIEGA | opłacono on-line | ||||
21 | Sulewski Krzysztof | Barczewo | 31,13 km | BSB BARCZEWO BIEGA | |||||
Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | |||||||||
22 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | 31,13 km | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | |||||
Biegam dla Bartka!! | |||||||||
23 | Kurzelowski Damian | Olsztyn | 31,13 km | Biegam dla Bartka!! | opłacono on-line | ||||
Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” | |||||||||
24 | Kojro Bartosz | Szczytno | 31,13 km | Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” | opłacono on-line | ||||
Bieganie pasja | |||||||||
25 | Fieodorow Tomasz | Barczewo | 31,13 km | Bieganie pasja | opłacono on-line | ||||
Biegnij Juras Biegnij | |||||||||
26 | Kuczkowski Jerzy | Ożarów Mazowiecki | 31,13 km | Biegnij Juras Biegnij | |||||
Bridge 4 | |||||||||
27 | Janczuk Piotr | Elbląg | 31,13 km | Bridge 4 | opłacono on-line | ||||
Brodnica Biega | |||||||||
28 | WOJDYŁO MARIUSZ | BRODNICA | 31,13 km | Brodnica Biega | opłacono on-line | ||||
Bydgoszcz Fan Maraton | |||||||||
29 | Jastrzembski Edmund | Gdańsk | 31,13 km | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono on-line | ||||
DCT Running Team | |||||||||
30 | Brokos Tomasz | Gdańsk | 31,13 km | DCT Running Team | opłacono on-line | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
31 | Zima Jan | Minięta | 31,13 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
DKS Powiśle/Dzierzgoń Team/Kram FC | |||||||||
32 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | 31,13 km | DKS Powiśle/Dzierzgoń Team/Kram FC | opłacono on-line | ||||
Drużyna Blaneczki | |||||||||
33 | GESZPRYCH MAREK | Ząbki | 31,13 km | Drużyna Blaneczki | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
34 | Jurewicz Adam | Elbląg | 31,13 km | Drużyna Pierścienia | |||||
Drużyna Wilka | |||||||||
35 | Hanas Dariusz | Olsztyn | 31,13 km | Drużyna Wilka | opłacono on-line | ||||
Dzikie Życie RunTeam | |||||||||
36 | Rąb Łukasz | Warszawa | 31,13 km | Dzikie Życie RunTeam | |||||
Elbażant | |||||||||
37 | Olszewski Roman | Elbląg | 31,13 km | Elbażant | opłacono on-line | ||||
Forever Faster | |||||||||
38 | Grynis Kamila | Elbląg | 31,13 km | Forever Faster | opłacono on-line | ||||
GAJÓWKA | |||||||||
39 | Gajewski Jerzy-Piotr | Olsztyn | 31,13 km | GAJÓWKA | opłacono on-line | ||||
GAJÓWKA OLSZTYN | |||||||||
40 | Gajewski Andrzej | Olsztyn GAJÓWKA | 31,13 km | GAJÓWKA OLSZTYN | opłacono on-line | ||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
41 | Frankiewicz Maciej | Malbork | 31,13 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line | ||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
42 | Barnaś Krzysztof | Malbork | 31,13 km | GRUPA MALBORK | |||||
GRUPA MALBORK / FLEX RUNNERS | |||||||||
43 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | 31,13 km | GRUPA MALBORK / FLEX RUNNERS | opłacono on-line | ||||
Godlewski Runners/22 BLT | |||||||||
44 | Szymkowiak Paweł | Malbork | 31,13 km | Godlewski Runners/22 BLT | opłacono on-line | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
45 | Barnaś Agata | Malbork | 31,13 km | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
46 | Kmieć Jacek | Malbork | 31,13 km | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
47 | Masys Agnieszka | Malbork | 31,13 km | Grupa Malbork | |||||
48 | Remlajn Adam | Malbork | 31,13 km | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
49 | Nowakowski Wojciech | Malbork | 31,13 km | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
50 | Woszczyk Sebastian | Malbork | 31,13 km | Grupa Malbork | |||||
Grupa Malbork / Koczaj Team | |||||||||
51 | Furmaniak Piotr | MALBORK | 31,13 km | Grupa Malbork / Koczaj Team | opłacono on-line | ||||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
52 | Hyjek Karol | Giżycko | 31,13 km | Góral z Mazur Running Team | opłacono on-line | ||||
53 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | 31,13 km | Góral z Mazur Running Team | opłacono on-line | ||||
Główny Inspektorat Sanitarny | |||||||||
54 | Cienki Szymon | Warszawa | 31,13 km | Główny Inspektorat Sanitarny | opłacono on-line | ||||
IŁAWSKIE DZIKI#I PND | |||||||||
55 | Klinicki Tomasz | Iława | 31,13 km | IŁAWSKIE DZIKI#I PND | opłacono on-line | ||||
Iława Biega | |||||||||
56 | Kotlenga Przemysław | Iława | 31,13 km | Iława Biega | opłacono on-line | ||||
57 | Kwiatkowska Joanna | Iława | 31,13 km | Iława Biega | opłacono on-line | ||||
58 | Łabuda Agnieszka | Iława | 31,13 km | Iława Biega | opłacono on-line | ||||
Iławskie_dziki | |||||||||
59 | Seroczyński Adam | Iława | 31,13 km | Iławskie_dziki | opłacono on-line | ||||
JACKO | |||||||||
60 | KOWALSKI JACEK | ELBLĄG | 31,13 km | JACKO | opłacono on-line | ||||
JARBUD | |||||||||
61 | Czoska Przemysław | Gdynia | 31,13 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
62 | Górniak Jarosław | Pogórze | 31,13 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
63 | Küchler Małgorzata | Gdynia | 31,13 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
64 | Küchler Paweł | Gdynia | 31,13 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
JAĆWING PŁASKA | |||||||||
65 | Zubkiewicz Łukasz | Płaska | 31,13 km | JAĆWING PŁASKA | |||||
Jakoobcycles.com | |||||||||
66 | WOLCENDORF JAKUB WOLCENDORF | Brwinow | 31,13 km | Jakoobcycles.com | opłacono on-line | ||||
KB Legionowo | |||||||||
67 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | 31,13 km | KB Legionowo | |||||
68 | Olbryś Stanisław Olbryś | Nasielsk | 31,13 km | KB Legionowo | opłacono on-line | ||||
KOZIOROŻEC | |||||||||
69 | JUKIEWICZ Krzysztof | Legionowo | 31,13 km | KOZIOROŻEC | |||||
Kendo Sopot | |||||||||
70 | Łapiński Maciej | Kretowiny | 31,13 km | Kendo Sopot | opłacono on-line | ||||
Keto Runner | |||||||||
71 | Pawlak Łukasz | Pszczółki | 31,13 km | Keto Runner | opłacono on-line | ||||
Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
72 | Gontarz Wiktor | Szczytno | 31,13 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | ||||
73 | Sierak Małgorzata | Korpele | 31,13 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | ||||
74 | Soliwoda Iwona | Nowe Gizewo | 31,13 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | ||||
75 | Szczepanek Piotr | Szczytno | 31,13 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | ||||
Klub Polska Biega | |||||||||
76 | Młodawski Rafał | Susz | 31,13 km | Klub Polska Biega | |||||
Koczaj team NW biega/COPDKP | |||||||||
77 | Koczaj Sławomir | Malbork | 31,13 km | Koczaj team NW biega/COPDKP | opłacono on-line | ||||
Kozak Sport Team | |||||||||
78 | Cynta Maciej | Olsztyn | 31,13 km | Kozak Sport Team | opłacono on-line | ||||
Królewski Klub Biegacza | |||||||||
79 | Kościk Jakub | Warszawa | 31,13 km | Królewski Klub Biegacza | opłacono on-line | ||||
Kuropatwa Team | |||||||||
80 | Dobrzyński Henryk | Barczewko | 31,13 km | Kuropatwa Team | opłacono on-line | ||||
81 | Kurp Marcin | Dobre Miasto | 31,13 km | Kuropatwa Team | opłacono on-line | ||||
82 | Lipski Michał | Olsztyn | 31,13 km | Kuropatwa Team | opłacono on-line | ||||
83 | Sawicki Szymon | Olsztyn | 31,13 km | Kuropatwa Team | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
84 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | 31,13 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
85 | Najda Sławomir | Sztum | 31,13 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
Lider Winnica | |||||||||
86 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | 31,13 km | Lider Winnica | |||||
Maratończyk. Elbląg | |||||||||
87 | Stefański Andrzej | Elbląg | 31,13 km | Maratończyk. Elbląg | opłacono on-line | ||||
Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | |||||||||
88 | Zaręba Adam | Morąg | 31,13 km | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | opłacono on-line | ||||
NW BAŻANT ELBLĄG | |||||||||
89 | Gibas Sławomir | Elbląg | 31,13 km | NW BAŻANT ELBLĄG | opłacono on-line | ||||
Nidzica Biega | |||||||||
90 | Lisek Ewa | Nidzica | 31,13 km | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
91 | Prusik Arkadiusz | Nidzica | 31,13 km | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
Nikielkowo TEAM | |||||||||
92 | Dąbrowski Marcin | Nikielkowo | 31,13 km | Nikielkowo TEAM | opłacono on-line | ||||
OPP Olsztyn | |||||||||
93 | Kiernozek Tomasz | Niedźwiedźie | 31,13 km | OPP Olsztyn | |||||
Ostróda Runners | |||||||||
94 | Cyrlker Rafał | Ostróda | 31,13 km | Ostróda Runners | opłacono on-line | ||||
95 | Kamiński Janusz | Ostróda | 31,13 km | Ostróda Runners | |||||
96 | Krawiec Adam | Ostróda | 31,13 km | Ostróda Runners | opłacono on-line | ||||
97 | Pulkowski Dariusz | Ostróda | 31,13 km | Ostróda Runners | |||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
98 | Derlaga Kamil | Szymankowo | 31,13 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | |||||||||
99 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | 31,13 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
PZU Sport Team | |||||||||
100 | Grochowski Paweł Grochowski | Warszawa | 31,13 km | PZU Sport Team | opłacono on-line | ||||
PlawgoTeam | |||||||||
101 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | 31,13 km | PlawgoTeam | opłacono on-line | ||||
102 | Rogalska Paula | Elbląg | 31,13 km | PlawgoTeam | opłacono on-line | ||||
Pomorze Biega I Pomaga | |||||||||
103 | Wilbik Joanna | Gdańsk | 31,13 km | Pomorze Biega I Pomaga | opłacono on-line | ||||
Psiejak Team | |||||||||
104 | Michalak Kamila | Warszawa | 31,13 km | Psiejak Team | |||||
Pszczółkowski Team | |||||||||
105 | Milczarek Ryszard | Olsztyn | 31,13 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line | ||||
106 | Miller Marta | Olsztyn | 31,13 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line | ||||
107 | Szpendowski Marek | Olsztyn | 31,13 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line | ||||
Pszczółkowski Team | |||||||||
108 | Łazicka Kamila | Olsztyn | 31,13 km | Pszczółkowski Team | |||||
Pszczółkowski Team Slow Jogging w Olsztynie | |||||||||
109 | Kowalczyk Andrzej | Olsztyn | 31,13 km | Pszczółkowski Team Slow Jogging w Olsztynie | opłacono on-line | ||||
ROSANABUTACH | |||||||||
110 | Klach Andrzej | Olsztyn | 31,13 km | ROSANABUTACH | opłacono on-line | ||||
RR SP9 | |||||||||
111 | Sambor Sławomir | Elbląg | 31,13 km | RR SP9 | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Pasłęk | |||||||||
112 | MARNIK Janusz | Pasłęk | 31,13 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line | ||||
113 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | 31,13 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Runcross Rozgarty | |||||||||
114 | Samerek Dariusz | Toruń | 31,13 km | Runcross Rozgarty | opłacono on-line | ||||
115 | Stawarska Elżbieta | Toruń | 31,13 km | Runcross Rozgarty | opłacono on-line | ||||
SPC | |||||||||
116 | Kaczmarek Damian | Toruń | 31,13 km | SPC | opłacono on-line | ||||
117 | Nowak Jarosław | Toruń | 31,13 km | SPC | opłacono on-line | ||||
118 | Podlaszewski Jacek | Toruń | 31,13 km | SPC | opłacono on-line | ||||
119 | Tomaszewski Krzysztof | Torun | 31,13 km | SPC | opłacono on-line | ||||
120 | Warlikowska Karolina | Toruń | 31,13 km | SPC | opłacono on-line | ||||
SPC/KM UMK Toruń | |||||||||
121 | Grabowska Joanna | Toruń | 31,13 km | SPC/KM UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
SPORT A-Z Team Iława | |||||||||
122 | Święcki Przemysław | Iława | 31,13 km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono on-line | ||||
Samsung Runners | |||||||||
123 | Ślot Michał | Toruń | 31,13 km | Samsung Runners | opłacono on-line | ||||
Slow Team Olsztyn | |||||||||
124 | Borzuta Monika | Olsztyn | 31,13 km | Slow Team Olsztyn | opłacono on-line | ||||
125 | Dziakiewicz Aleksandra | Olsztyn | 31,13 km | Slow Team Olsztyn | opłacono on-line | ||||
126 | Krawczyński Radosław | Olsztyn | 31,13 km | Slow Team Olsztyn | opłacono on-line | ||||
127 | Morzejko Renata | Olsztyn | 31,13 km | Slow Team Olsztyn | opłacono on-line | ||||
128 | Organowska Teresa | Olsztyn | 31,13 km | Slow Team Olsztyn | opłacono on-line | ||||
Spartanie Dzieciom/ Ultra Way | |||||||||
129 | Sypniewska Hanna | Gdynia | 31,13 km | Spartanie Dzieciom/ Ultra Way | opłacono on-line | ||||
Szybki Sandał Pl | |||||||||
130 | Pałka Paweł | Elblag | 31,13 km | Szybki Sandał Pl | opłacono on-line | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
131 | Dębowski Marcin | Olsztyn | 31,13 km | Są Wolniejsi | opłacono on-line | ||||
132 | Szulich Andrzej | Olsztyn | 31,13 km | Są Wolniejsi | opłacono on-line | ||||
TEMPO MŁAWA | |||||||||
133 | KUCIEJCZYK HENRYK | SZYDŁOWO | 31,13 km | TEMPO MŁAWA | opłacono on-line | ||||
TKKF Chełmno | |||||||||
134 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | 31,13 km | TKKF Chełmno | opłacono on-line | ||||
Team Jana | |||||||||
135 | Zieliński Przemysław | Olsztyn | 31,13 km | Team Jana | |||||
Team Karaś - Elbląg | |||||||||
136 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
137 | Burzykowski Andrzej | Elblag | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
138 | Kraśnieński Krzysztof | elbląg | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
139 | MAZUR JAROSŁAW | Elbląg | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
140 | Łowczak Wiesław | Elbląg | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
Team Karaś - Elbląg | |||||||||
141 | Czerepska Paulina | Elbląg | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
142 | Płatkowski Marcin | Elbląg | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
143 | Sołowiej Magdalena | Elbląg | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
Team Karaś - Elbląg | |||||||||
144 | Brzozowski Jacek | Elbląg | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
145 | Jankowski Tomasz | Elbląg | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
146 | Janowski Ryszard | Elblag | 31,13 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
Team Karaś Elbląg | |||||||||
147 | Bartnicka Anetta | Elbląg | 31,13 km | Team Karaś Elbląg | opłacono on-line | ||||
Team Kopeć | |||||||||
148 | Chodorowicz Kamil | Dobrocin | 31,13 km | Team Kopeć | |||||
Team nigdy się nie poddawaj | |||||||||
149 | Pawłowska Beata | Elbląg | 31,13 km | Team nigdy się nie poddawaj | opłacono on-line | ||||
150 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | 31,13 km | Team nigdy się nie poddawaj | opłacono on-line | ||||
Trimasters | |||||||||
151 | Wieczorek Igor | Lubomino | 31,13 km | Trimasters | opłacono on-line | ||||
UKS Rusiec | |||||||||
152 | Nowocień Jacek | Podkowa leśna | 31,13 km | UKS Rusiec | |||||
URWIS BIEGA | |||||||||
153 | Skoneczny Darek | Olsztyn | 31,13 km | URWIS BIEGA | |||||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
154 | Kucharska Anna | Gdańsk | 31,13 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
Warsaw Run Club | |||||||||
155 | Hoffmann Robert | Warszawa | 31,13 km | Warsaw Run Club | opłacono on-line | ||||
Wild Ultra Wariors | |||||||||
156 | Walkowski Tomasz | Nowa Iwiczna | 31,13 km | Wild Ultra Wariors | opłacono on-line | ||||
ZPD KACZKAN | |||||||||
157 | Włodarczyk Mariusz | Morąg | 31,13 km | ZPD KACZKAN | opłacono on-line | ||||
ZWOLEŃnicy BIEGAnia | |||||||||
158 | JUREK Zbigniew | Zwoleń | 31,13 km | ZWOLEŃnicy BIEGAnia | |||||
Zdrowy Indyk/Leśny Cross | |||||||||
159 | Rafalski Eliasz | Olsztyn | 31,13 km | Zdrowy Indyk/Leśny Cross | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
160 | Baciński Karol | Orneta | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
161 | Balkiewicz Marlena | Elbląg | 31,13 km | ||||||
162 | Białczak Grzegorz | Olsztyn | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
163 | Bosky Bogdan | Olsztyn | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
164 | Bosky EWA | Olsztyn | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
165 | Chabowski Tomasz | sztum | 31,13 km | ||||||
166 | Chmielewski Krzysztof | Ostróda Kajkowo | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
167 | Chrabałowski Jarosław | Warszawa | 31,13 km | ||||||
168 | Cyniak Radosław | OLSZOWA-PIASKI | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
169 | Czartoryski Daniel | Olsztyn | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
170 | Deputat Joanna | Elblag | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
171 | Dobrzyński Mirosław | Nowy Dwór | 31,13 km | ||||||
172 | Erdon Maciej | Morąg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
173 | FABISIAK MAREK | Bartąg | 31,13 km | ||||||
174 | Gapski Piotr | Iława | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
175 | Gawerski Karol | Bartoszyce | 31,13 km | ||||||
176 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 31,13 km | ||||||
177 | Gontarczyk Piotr | Szczytno | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
178 | Górski Marcin | Warszawa | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
179 | Grabowski Antoni Grabowski | GDAŃSK | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
180 | Gruchalski Rafał | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
181 | Grygo Ewelina | Elbląg | 31,13 km | ||||||
182 | Grzybowski Krzysztof | Mława | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
183 | Jachimowicz Bartosz | Gdańsk | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
184 | Janecki Krzyszof | Pieniezno | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
185 | Jarosiewicz Sebastian | Morąg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
186 | Jurkiewicz Paweł | Olsztyn | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
187 | Kamiński Paweł | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
188 | kapteina robert | gronowo górne | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
189 | Kieliszek Dariusz | Guzowy Piec | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
190 | Kobyra Janusz | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
191 | Kopistecki Michał | Lubawa | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
192 | Korzeniowski Piotr | Morąg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
193 | Kowalski Paweł | Brodnica | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
194 | Koziarska Anna | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
195 | Kozłowski Łukasz | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
196 | Krupiński Bogumił | Olsztyn | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
197 | Kruszyna Adam | Bydgoszcz | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
198 | KUBIT IWONA | MŁAWA | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
199 | KUBIT TADEUSZ | MŁAWA | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
200 | Kulpa Marcin | Grudziądz | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
201 | Kłodawski Marek | Bratian | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
202 | Kłuba Sławomir | Morag | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
203 | Leszczyński Tomasz | Sztum | 31,13 km | ||||||
204 | Lipnicka Ewa | Morąg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
205 | Malinowska Dominika | Łukta | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
206 | Malinowski Wojciech | Lidzbark Warmiński | 31,13 km | ||||||
207 | Mechowska Aleksandra | Gdańsk | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
208 | Michno Mariusz | Braniewo | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
209 | Mielnikiewicz Weronika | Murzynowo | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
210 | Mierzlikin Natalia Mierzlikin | Warszawa | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
211 | Morgaś Marcin | Olsztyn | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
212 | Motyliński Krystian Motyliński | Bobrowo | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
213 | Muc Piotr | Iława | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
214 | Nartowski jan | Warszawa | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
215 | Nerowski Paweł | Iława | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
216 | Niewiadomski Rafał | gdańsk | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
217 | NOWAK ROMAN | SIERADZ | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
218 | Oborski Ryszard | Mrągowo | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
219 | Olender Marcin | Olsztyn | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
220 | Olszewski Adam | Jeziorany | 31,13 km | ||||||
221 | Olszewski Tomasz | Jeziorany | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
222 | Pakieła Alicja | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
223 | Pałka Paweł | Elblag | 31,13 km | ||||||
224 | Piotrowski Wojciech | Orneta | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
225 | Polak Artur | Pilaszków | 31,13 km | ||||||
226 | Polak Marek | Orneta | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
227 | Puchniarz Artur | Nawra | 31,13 km | ||||||
228 | Siemiński Rajmund | Morąg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
229 | siwakowski michal | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
230 | Skorupski Rafał | OSTRÓDA | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
231 | Skuzjus Michał | Iława | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
232 | Skwierawski Grzegorz | Pszczółki | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
233 | Ślęzak Andrzej | Mikolow | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
234 | SOBIERSKI MARIUSZ | BRANIEWO | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
235 | STAŃCZAK EDMUND | PŁOCK | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
236 | Stołowska Aurelia | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
237 | Stołowski Piotr | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
238 | Surkont Wioletta | Banino | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
239 | Szafrańska Aleksandra Szafrańska | Warszawa | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
240 | Szałach Anna | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
241 | Szałach Sebastian | Elbląg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
242 | Szczepański Norman Szczepański | Gdańsk | 31,13 km | ||||||
243 | Szczypiński Tomasz | Olsztyn | 31,13 km | ||||||
244 | Szpigiel Piotr | Braniewo | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
245 | Tomaszek Robert | Warszawa | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
246 | Więckowska Marta | Stękiny | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
247 | Wilczek Marcin | Gdansk | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
248 | Wiśniewski Mariusz | Morąg | 31,13 km | ||||||
249 | Woronecka Sylwia | Morąg | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
250 | Wołosz Jacek | Pasłęk | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
251 | Ziemianowicz Przemysław Ziemianowicz | Orneta | 31,13 km | ||||||
252 | Łachacz Robert | Kamionek | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
253 | Łagowski Paweł | Malbork | 31,13 km | opłacono on-line | |||||
evoubezpieczenia.pl | |||||||||
254 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | 31,13 km | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line | ||||
kram team Pasłęk | |||||||||
255 | Kuciński Ireneusz | Pasłęk | 31,13 km | kram team Pasłęk | opłacono on-line | ||||
sprint zalewo | |||||||||
256 | SEGIN MARCIN | ZALEWO | 31,13 km | sprint zalewo | opłacono on-line | ||||
sztukawkratke.pl | |||||||||
257 | Lipiński Seweryn | Dorotowo | 31,13 km | sztukawkratke.pl | opłacono on-line | ||||
www.arobron.pl | |||||||||
258 | Rutkowski Piotr | Elbląg | 31,13 km | www.arobron.pl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15115