Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ryckowska Marta | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
2 | Łys Hubert | Rotmanka | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
3 | Łys Ewa | Rotmanka | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
4 | Michalski Mariusz | Pisz | Polska | 21 km | UKS Zwoleń-Team | opłacono |
5 | Klasa Wiktoria | Mosty | Polska | 21 km | opłacono | |
6 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
7 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
8 | Koiszewska Monika | Lębork | Polska | 21 km | opłacono | |
9 | Pazera Sara | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
10 | Wnuczko Karol | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | opłacono | |
11 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
12 | Danowska Monika Danowska | Gdansk | Polska | 21 km | Roll4All | opłacono |
13 | Lewandowski Paweł | Rumia | Polska | 21 km | opłacono | |
14 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | 21 km | Rolla Speed Team | opłacono |
15 | Duda Marcin | Toruń | Polska | 21 km | Rolla Speed Team | opłacono |
16 | Kotzian Daniel | Warszawa | Polska | 21 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
17 | Napora Ivan | Gdansk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
18 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | 21 km | opłacono | |
19 | Jarzębowski Jakub | Gdańsk | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
20 | Jarzębowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
21 | Kokowski Piotr | Poznań | Polska | 21 km | Plichwyscig. pl | opłacono |
22 | Przychodniak Robert | Pabianice | Polska | 21 km | opłacono | |
23 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | UKS Zwoleń Team | |
24 | Ossowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
25 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | 21 km | RollTeam Bydgoszcz | opłacono |
26 | Reglińska Ania | SMOŁDZINO | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
27 | Regliński Tymon | Smołdzino | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
28 | Reglińska Izabela | Smoldzino | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
29 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | 21 km | Plichwyscig.pl | opłacono |
30 | Kretkiewicz Magdalena | Kowale | Polska | 21 km | opłacono | |
31 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
32 | Heinrich Milena | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
33 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | 21 km | Prolube Speed Team | opłacono |
34 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | 21 km | Prolube masters | opłacono |
35 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | 21 km | Prolube masters | opłacono |
36 | Gajak Paulina | Sławoszyno | Polska | 10 km | opłacono | |
37 | Ebertowski Michał | Żarnowiec | Polska | 21 km | Prolube masters | opłacono |
38 | Kryszak Henryk | Władysławowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
39 | Kryszak Dorota | Władysławowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
40 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono | |
41 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono |
42 | Spychalska Anna | Koronowo | Polska | 21 km | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
43 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | Nie zrzeszony | |
44 | Adamczak Bogumiła | Lębork | Polska | 10 km | opłacono | |
45 | Adamczuk Amelia | Szarów | Polska | 21 km | Enes Roller Team | opłacono |
46 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | 21 km | Enes Roller Team | opłacono |
47 | Ivashchenko Oleksandra | Gdansk | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
48 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | 21 km | Niestowarzyszony | opłacono |
49 | Radzewicz Dawid | Rębielcz | Polska | 21 km | opłacono | |
50 | Nahajowski Krystian | Piła | Polska | 21 km | zico racing speed team | opłacono |
51 | Adamski Jan | Warszawa | Polska | 21 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
52 | Graszka Bartosz | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
53 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | 21 km | Legia Warszawa | opłacono |
54 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | 21 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
55 | Willer Zbigniew | Gdańsk | Polska | 21 km | Amator | opłacono |
56 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
57 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
58 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | 21 km | Jabra RT Friends | opłacono |
59 | Charubin Sławomir | Cieplewo | Polska | 21 km | Amator | opłacono |
60 | Glowczewska Marysia | Gdynia | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
61 | Glowczewska Zosia | Gdynia | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
62 | Stefaniak Wojciech | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
63 | Magrean Patryk | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
64 | Wójtowicz Katarzyna | Narzym | Polska | 21 km | Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
65 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | 21 km | opłacono | |
66 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
67 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
68 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
69 | Junka Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
70 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | 21 km | opłacono | |
71 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | 21 km | KS Orzeł Elbląg | opłacono |
72 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | 21 km | Plichwyscig.pl | opłacono |
73 | Gołkowska Laura | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
74 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | 21 km | Amator | opłacono |
75 | Wiatrowski Roman | Bydgoszcz | Polska | 21 km | opłacono | |
76 | Kubisiak Karolina | Toruń | Polska | 21 km | opłacono | |
77 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | 21 km | Kołami do góry | opłacono |
78 | Oleksiewicz Jurek | Gdynia | Polska | 21 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
79 | Sadowska Milena | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | SP1 Pruszcz Gdański | |
80 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
81 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
82 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
83 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
84 | Kowalski Damian | Gdańsk | Polska | 21 km | obiegUWka Uniwersytet Warszawski | opłacono |
85 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | 21 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
86 | Pawelec Zbigniew | Kłodawa | Polska | 21 km | Jabra RT Friends | opłacono |
87 | Kowalewska Martyna | Strzebielino | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
88 | Kowalewska Klara | Strzebielino | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
89 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
90 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | 21 km | Plichwyscig. pl | opłacono |
91 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | 21 km | Roll4All | opłacono |
92 | Łukasiewicz Jakub | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
93 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
94 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | 21 km | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
95 | Sudnik Zuzanna | Strzebielino | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
96 | Sudnik Iga | Strzebielino | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) |
Wyświetleń: 7434