Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska 24 km Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump" 120.00 PLN
2 Frołowicz Tomasz Mezowo 24 km 120.00 PLN
3 Sobczyński Bartosz Tczew 24 km 120.00 PLN
4 SYGUŁA SANDRA TOMASZÓW MAZ. 8 km IUKS9 60.00 PLN
5 SYGUŁA SANDRA TOMASZÓW MAZ. 1800 m (dzieci 12-15 lat) IUKS9 darmowy udział
6 Pawelec Zbigniew Kłodawa 24 km Jabra RT Friends opłacono
7 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk 24 km opłacono
8 Śliwiński Henryk Toruń 24 km Rolla Speed Team opłacono
9 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański 8 km 60.00 PLN
10 Wnuczko Karol Pruszcz Gdański 8 km opłacono
11 Leśniewska Marta Piła 24 km opłacono
12 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
13 Napora Ivan Gdansk 600 m (dzieci 7-11 lat) darmowy udział
14 Kusa Piotr Bydgoszcz 24 km ROLLTEAM BYDGOSZCZ 120.00 PLN
15 Kusa Wiktoria Bydgoszcz 1800 m (dzieci 12-15 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ darmowy udział
16 Kusa Oliwia Bydgoszcz 1800 m (dzieci 12-15 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ darmowy udział
17 Nahajowski Krystian Piła 24 km opłacono
18 Adamczuk Amelia Szarów 24 km Enes Roller Team opłacono
19 Chojnacki Bartłomiej Kłaj 24 km Enes Roller Team opłacono
20 Szumlas Arkadiusz Mrzezino 24 km Prolube Speed Team opłacono
21 Szumlas Dorota Mrzezino 24 km Prolube Masters opłacono
22 Szumlas Jacek Mrzezino 24 km Prolube Masters opłacono
23 Niewęgłowski Szymon Gdańsk 1800 m (dzieci 12-15 lat) darmowy udział
24 Maciejewski Marian Iława 24 km opłacono
25 Ivashchenko Oleksandra Gdansk 1800 m (dzieci 12-15 lat) darmowy udział
26 Feliks Piotr Gorzów Śląski 24 km opłacono
27 Surma Balbina Gdańsk 24 km Niestowarzyszony opłacono
28 Radzewicz Dawid Rębielcz 24 km 120.00 PLN
29 Piłeczka Adam Warszawa 24 km Legia Warszawa Masters 120.00 PLN
30 Adamski Jan Warszawa 24 km 120.00 PLN
31 Białoskórska Małgorzata Gdynia 24 km Roll4All opłacono
32 Wójtowicz Katarzyna Narzym 24 km Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
33 Piwkowska Nadia Pruszcz Gdański 300 m (dzieci do lat 6) stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy darmowy udział
34 Łukasiewicz Jakub Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) darmowy udział
35 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 24 km opłacono
36 Bania Zygmunt Przysiek 24 km opłacono
37 Krasuska Anna ELBLĄG 24 km KS Orzeł Ebląg opłacono
38 Browarczyk Wiesław Rybki 24 km 120.00 PLN
39 Wiatrowski Roman Bydgoszcz 24 km opłacono
40 Kubisiak Karolina Toruń 24 km opłacono
41 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański 600 m (dzieci 7-11 lat) darmowy udział
42 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański 1800 m (dzieci 12-15 lat) darmowy udział
43 Stachowska Monika Gdańsk 24 km Kołami do góry 120.00 PLN
44 Kowalski Damian Gdańsk 24 km obiegUWka Uniwersytet Warszawski 120.00 PLN
45 Regliński Tymon SMOŁDZINO 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy darmowy udział
46 REGLIŃSKA IZABELA SMOŁDZINO 1800 m (dzieci 12-15 lat) stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy darmowy udział
47 Słowik Arkadiusz Kruklanki 24 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" 120.00 PLN
48 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 24 km Twister trójmiasto ZicoRacingspeedteam 120.00 PLN
49 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) darmowy udział
50 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk 24 km opłacono
51 Kasprowicz Daniel Wągrowiec 24 km Plichwyscig. Pl opłacono
52 Sadowska Milena Pruszcz Gdański 600 m (dzieci 7-11 lat) SP1 Pruszcz Gdański darmowy udział
53 Zdancewicz Paweł Warszawa 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
54 Topoliński Patryk Koronowo 300 m (dzieci do lat 6) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo darmowy udział
55 Topolińska Emilia Koronowo 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo darmowy udział
56 Ziółkowski Julian Gdańsk 24 km stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy opłacono


Wyświetleń: 660

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ