Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świątek Kajetan | Gdynia | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
2 | Melnikau Aliaksandr | Gdansk | Polska | 24 km | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | opłacono |
3 | Kryszak Katarzyna | Władysławowo | Polska | 8 km | opłacono | |
4 | Kryszak Gabriel | Władysławowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
5 | Kryszak Henryk | Władysławowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
6 | Kryszak Dorota | Władysławowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
7 | Bojda Aleksander | Solec kujawski | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
8 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | 24 km | opłacono | |
9 | Wojciechowska Justyna | Rozłazino | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
10 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | KS Rozłazino | |
11 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | 24 km | opłacono | |
12 | Stasiak Mariusz | Bydgoszcz | Polska | 8 km | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | opłacono |
13 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | 24 km | opłacono | |
14 | Duda Marcin | Toruń | Polska | 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
15 | Zgrzywa Agnieszka | Gdańsk | Polska | 24 km | Jabra RT Friends | opłacono |
16 | Lipińska Olga | Lipusz, Kościerski, Pomorskie | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
17 | Lipińska Milena | Lipusz, Kościerski, Pomorskie | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
18 | Lewandowski Paweł | Rumia | Polska | 24 km | opłacono | |
19 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
20 | Gołkowska Laura | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
21 | Przychodniak Robert | Pabianice | Polska | 24 km | opłacono | |
22 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | 24 km | Prolube Masters | opłacono |
23 | Pofelska Helena | Sikorzyno | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
24 | Wera Anna | Kościerzyna | Polska | 8 km | opłacono | |
25 | KADO HUBERT | ROTMANKA | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
26 | KADO WIKTOR | ROTMANKA | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
27 | Jarzębowski Jakub | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
28 | Jarzębowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
29 | Graszka Bartosz | Gdynia | Polska | 24 km | Roll4All | opłacono |
30 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
31 | Piankowska Joanna | Niedamowo | Polska | 8 km | Kościerski Klub Morsów | opłacono |
32 | Mitkowska Natalia | Koronowo | Polska | 24 km | opłacono | |
33 | Mitkowska Aleksandra | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
34 | Mitkowski Piotr Mitkowski | Goscieradz | Polska | 8 km | opłacono | |
35 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
36 | Junka Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | 24 km | Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
37 | Adamczak Bogumiła | Lębork | Polska | 8 km | opłacono | |
38 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | 24 km | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | opłacono |
39 | Ossowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
40 | Łys Hubert | Rotmanka | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
41 | Łys Ewa | Rotmanka | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
42 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | UKS Zwoleń Team | |
43 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
44 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
45 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | Polska | 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono |
46 | Spychalska Anna | Koronowo | Polska | 24 km | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
47 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | 24 km | Skate Arena Gdańsk | opłacono |
48 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | 24 km | Invicta Power Team | opłacono |
49 | Kiedrowicz Zofia | Papiernia | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
50 | Pazera Sara | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
51 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | 24 km | Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump" | opłacono |
52 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | 24 km | opłacono | |
53 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | 24 km | opłacono | |
54 | SYGUŁA SANDRA | TOMASZÓW MAZ. | Polska | 8 km | IUKS9 | opłacono |
55 | SYGUŁA SANDRA | TOMASZÓW MAZ. | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | IUKS9 | |
56 | Pawelec Zbigniew | Kłodawa | Polska | 24 km | Jabra RT Friends | opłacono |
57 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 24 km | opłacono | |
58 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
59 | Wnuczko Karol | Pruszcz Gdański | Polska | 8 km | opłacono | |
60 | Leśniewska Marta | Piła | Polska | 24 km | opłacono | |
61 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
62 | Napora Ivan | Gdansk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
63 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
64 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
65 | Nahajowski Krystian | Piła | Polska | 24 km | opłacono | |
66 | Adamczuk Amelia | Szarów | Polska | 24 km | Enes Roller Team | opłacono |
67 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | 24 km | Enes Roller Team | opłacono |
68 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | 24 km | Prolube Speed Team | opłacono |
69 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | 24 km | Prolube Masters | opłacono |
70 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | 24 km | Prolube Masters | opłacono |
71 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
72 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | 24 km | opłacono | |
73 | Ivashchenko Oleksandra | Gdansk | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
74 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | 24 km | opłacono | |
75 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | 24 km | Niestowarzyszony | opłacono |
76 | Radzewicz Dawid | Rębielcz | Polska | 24 km | opłacono | |
77 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | 24 km | Roll4All | opłacono |
78 | Wójtowicz Katarzyna | Narzym | Polska | 24 km | Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
79 | Piwkowska Nadia | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
80 | Łukasiewicz Jakub | Gdańsk | 600 m (dzieci 7-11 lat) | |||
81 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | 24 km | opłacono | |
82 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | 24 km | opłacono | |
83 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | 24 km | KS Orzeł Ebląg | opłacono |
84 | Wiatrowski Roman | Bydgoszcz | Polska | 24 km | opłacono | |
85 | Kubisiak Karolina | Toruń | Polska | 24 km | opłacono | |
86 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
87 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
88 | Kowalski Damian | Gdańsk | Polska | 24 km | obiegUWka Uniwersytet Warszawski | opłacono |
89 | Regliński Tymon | SMOŁDZINO | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
90 | REGLIŃSKA IZABELA | SMOŁDZINO | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
91 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | 24 km | Twister trójmiasto ZicoRacingspeedteam | opłacono |
92 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
93 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | 24 km | opłacono | |
94 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | 24 km | Plichwyscig. Pl | opłacono |
95 | Sadowska Milena | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | SP1 Pruszcz Gdański | |
96 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
97 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
98 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
99 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | 24 km | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | opłacono |
Wyświetleń: 7208