Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiatrowski Roman | Bydgoszcz | Polska | 24 km | opłacono | |
2 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
3 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
4 | Kusa Piotr | Bydgoszcz | Polska | 24 km | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
5 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
6 | Ossowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
7 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | 24 km | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | opłacono |
8 | Junka Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | 24 km | Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
9 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
10 | Stasiak Mariusz | Bydgoszcz | Polska | 8 km | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | opłacono |
11 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | 24 km | opłacono | |
12 | Charubin Sławomir | Cieplewo | Polska | 24 km | amator | |
13 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | 24 km | KS Orzeł Ebląg | opłacono |
14 | Ivashchenko Oleksandra | Gdansk | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
15 | Napora Ivan | Gdansk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
16 | Melnikau Aliaksandr | Gdansk | Polska | 24 km | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | opłacono |
17 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | 24 km | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | opłacono |
18 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | 24 km | opłacono | |
19 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
20 | Kowalski Damian | Gdańsk | Polska | 24 km | obiegUWka Uniwersytet Warszawski | opłacono |
21 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | 24 km | Kołami do góry | |
22 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | 24 km | opłacono | |
23 | Łukasiewicz Jakub | Gdańsk | 600 m (dzieci 7-11 lat) | |||
24 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | 24 km | Niestowarzyszony | opłacono |
25 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
26 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 24 km | opłacono | |
27 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | 24 km | Invicta Power Team | opłacono |
28 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | 24 km | Skate Arena Gdańsk | opłacono |
29 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
30 | Jarzębowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
31 | Jarzębowski Jakub | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
32 | Gołkowska Laura | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
33 | Zgrzywa Agnieszka | Gdańsk | Polska | 24 km | Jabra RT Friends | opłacono |
34 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | 24 km | Roll4All | opłacono |
35 | Chomiak Mariusz | Gdynia | Polska | 24 km | X-Trainer | |
36 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
37 | Okupińska Jowita | Gdynia | Polska | 8 km | ||
38 | Graszka Bartosz | Gdynia | Polska | 24 km | Roll4All | opłacono |
39 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | 24 km | Prolube Masters | opłacono |
40 | Świątek Kajetan | Gdynia | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
41 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | 24 km | opłacono | |
42 | Mitkowski Piotr Mitkowski | Goscieradz | Polska | 8 km | opłacono | |
43 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | UKS Zwoleń Team | |
44 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | 24 km | opłacono | |
45 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | 24 km | Enes Roller Team | opłacono |
46 | Pawelec Zbigniew | Kłodawa | Polska | 24 km | Jabra RT Friends | opłacono |
47 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
48 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
49 | Spychalska Anna | Koronowo | Polska | 24 km | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
50 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | Polska | 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono |
51 | Mitkowska Aleksandra | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
52 | Mitkowska Natalia | Koronowo | Polska | 24 km | opłacono | |
53 | Wera Anna | Kościerzyna | Polska | 8 km | opłacono | |
54 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | 24 km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
55 | Adamczak Bogumiła | Lębork | Polska | 8 km | opłacono | |
56 | Lipińska Milena | Lipusz, Kościerski, Pomorskie | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
57 | Lipińska Olga | Lipusz, Kościerski, Pomorskie | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
58 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | 24 km | opłacono | |
59 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | 24 km | Prolube Masters | opłacono |
60 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | 24 km | Prolube Masters | opłacono |
61 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | 24 km | Prolube Speed Team | opłacono |
62 | Wójtowicz Katarzyna | Narzym | Polska | 24 km | Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
63 | Piankowska Joanna | Niedamowo | Polska | 8 km | Kościerski Klub Morsów | opłacono |
64 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | 24 km | Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump" | opłacono |
65 | Przychodniak Robert | Pabianice | Polska | 24 km | opłacono | |
66 | Kiedrowicz Zofia | Papiernia | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
67 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | 24 km | Twister trójmiasto ZicoRacingspeedteam | opłacono |
68 | Nahajowski Krystian | Piła | Polska | 24 km | opłacono | |
69 | Leśniewska Marta | Piła | Polska | 24 km | opłacono | |
70 | Sierpowski Zbigniew | Poznań | Polska | 24 km | Plichwyscig. Pl | |
71 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
72 | Sadowska Milena | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | SP1 Pruszcz Gdański | |
73 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
74 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
75 | Piwkowska Nadia | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
76 | Wnuczko Karol | Pruszcz Gdański | Polska | 8 km | opłacono | |
77 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | 8 km | ||
78 | Pazera Sara | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
79 | Szelak Mirosław | Pruszcz Gdański | Polska | 24 km | ||
80 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | 24 km | opłacono | |
81 | Radzewicz Dawid | Rębielcz | Polska | 24 km | opłacono | |
82 | Łys Ewa | Rotmanka | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
83 | Łys Hubert | Rotmanka | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
84 | KADO WIKTOR | ROTMANKA | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
85 | KADO HUBERT | ROTMANKA | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
86 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | KS Rozłazino | |
87 | Wojciechowska Justyna | Rozłazino | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | ||
88 | Lewandowski Paweł | Rumia | Polska | 24 km | opłacono | |
89 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | 24 km | ||
90 | Pofelska Helena | Sikorzyno | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
91 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | 24 km | opłacono | |
92 | REGLIŃSKA IZABELA | SMOŁDZINO | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
93 | Regliński Tymon | SMOŁDZINO | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
94 | Bojda Aleksander | Solec kujawski | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
95 | Adamczuk Amelia | Szarów | Polska | 24 km | Enes Roller Team | opłacono |
96 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | 24 km | opłacono | |
97 | SYGUŁA SANDRA | TOMASZÓW MAZ. | Polska | 1800 m (dzieci 12-15 lat) | IUKS9 | |
98 | SYGUŁA SANDRA | TOMASZÓW MAZ. | Polska | 8 km | IUKS9 | opłacono |
99 | Kubisiak Karolina | Toruń | Polska | 24 km | opłacono | |
100 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
Wyświetleń: 6915